Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-08-02, 22:46   

cappuccino napisa³/a:

Po kim jak po kim, ale po Tobie bym się takiego generalizowania nie spodziewała...


I tak się teraz hamował.
Kiedyś napisał, że katolicy powinni być wdzięczni nazistom za mordowanie ich cyklonem B. :]
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2015-08-02, 22:51   

Cytat:

Kiedyś napisał, że katolicy powinni być wdzięczni nazistom za mordowanie ich cyklonem B. :]



Jak dobrze,że mam już swoje lata i odpowiedni dystans do internetowych for :-D (tak się to odmienia?). Inaczej bym musiała szukać philosophusa po Polsce z wodą święconą i kropidłem za pazuchą a to by mu się mogło nie spodobać :-D ...
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-08-02, 22:55   

Polecałbym raczej przeczytać mu o podejściu Wespazjana do kilku filozofów, których ten światły władca Rzymu, skazał na śmierć z gracją nie mniejszą, niż Hitler katolików.
Kiedyś go to strasznie zezłościło. :]
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2015-08-02, 23:06   

Nie no, aż taka wredna to bym nie była :-D potem by mi wypominano hipokryzję , że niby katoliczka a bliźnich zamęcza ! Dobra, ja kończę offtop ;)
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-08-03, 17:27   

Miałem się już więcej nie odzywać żeby nie psuć wam dyskusji o semickich legendach, ale jeszcze jeden ostatni post ze względu na reakcję.

cappuccino napisa³/a:

Po kim jak po kim, ale po Tobie bym się takiego generalizowania nie spodziewała...



Nikt nie traktuje poważnie poważnych wywodów, więc po co mam się starać. W zamian piszę krótko i przystępnie.
(oczywiście zauważyłaś że w wypowiedzi odnosiłem się do zasad/podstaw poznawczych, a nie moralnych)

$karbówka napisa³/a:

Kiedyś napisał, że katolicy powinni być wdzięczni nazistom za mordowanie ich cyklonem B. :]



Raczej się ironicznie dziwiłem że mają coś przeciwko temu że Hitler im umożliwił szybsze spotkanie z Bogiem.

cappuccino napisa³/a:

potem by mi wypominano hipokryzję , że niby katoliczka a bliźnich zamęcza



A co tu wypominać? Charakterystyczną cechę praktyki tego wyznania przez całą jego historię?

$karbówka napisa³/a:

Polecałbym raczej przeczytać mu o podejściu Wespazjana do kilku filozofów, których ten światły władca Rzymu, skazał na śmierć z gracją nie mniejszą, niż Hitler katolików.



I co z tego że skazał na śmierć? Zabijano złych i dobrych, głupców i mądrych, nic szczególnego.
Nie znam się na Wespazjanie więc ciężko mi coś powiedzieć nt. rodzaju jego światłości.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com