Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-05-18, 15:03   

Ja mam tylko imiÄ™ i nazwisko napisane i mi to wystarcza. A te inne udziwnienia sÄ… chore wg. mnie ;)
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

wronka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Lena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 04 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-23, 16:16   

Mam tylko imiÄ™ i nazwisko. WystarczajÄ…co .
_________________
¯aden dzień sie nie powtórzy,
Nie ma dwóch podobnych nocy,
Dwóch tych samych pocałunków,
Dwóch jednakich spojrzeń w oczy.
 

Inferior  

Mega wymiatacz

Ludź chyba...



ImiÄ™: Ola ;)

Wiek: 30

Do³±czy³a: 21 Kwi 2009

Sk±d: Zabrze! :]

   

Wys³any: 2009-06-06, 22:44   

Ja też tylko imię i nazwisko. Jak mnie wkurzają ludzie, którzy se dają jakieś kółeczka, kwadraciki, kropeczki, serduszka itp. a pomiędzy może gdzieś wciśnięte imię i nazwisko -.-

:kijemgo:
_________________
 

rozi18  

User

rozi18


Imię: Różyczka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-07, 22:42   

Najgorsza moim zdaniem jest rubryka "o sobie", gdzie niektórzy wypisują <np.>: "Nie jestem pustą laską, jak inne, jestem inna od innych, nienawidzisz mnie? to spadaj, mam Cię gdzieś,bo Ty jesteś bezwartościowa"...itp, itd... Ale myśląc logicznie, kto jest bezwartościowy? Właśnie ta, która napisała...
Albo inne kopiują z cudzych profilów: "zabójcza jak trucizna, niepowtarzalna jak chwila szczęścia, wyjątkowa jak pierwsza miłość..." ale paradoks tkwi w tym, że jak może być wyjątkowa, skoro skopiowała to z cudzego profilu?
 

kalina_225  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 29 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-06-10, 19:28   

Serduszka, gwiazdeczki, inne dupeczki.
Próbuję sobie jakoś to wytłumaczyć, czyżby taki wiek?Może....
Mi naszczęście nic podobnego po głowie nie chodzi....
_________________
Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.
 

Prima  

Stały User



ImiÄ™: Anita

Wiek: 31

Do³±czy³a: 09 Cze 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-06-10, 21:19   

Nienawidzę tych pierdół.Nasza-klasa zrobiła się strasznie tragiczna,ten portal ogarnął pokemonizm. Niestety. :mrgreen:
_________________
Wiarę masz, siłę masz.
 

LaKicia  

Stały User



ImiÄ™: Asia

Do³±czy³a: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-11, 09:56   

Ja mam tylko imię i nazwisko i moim zdaniem to jest zupełnie wystarczające...

Prima napisa³/a:

Nasza-klasa zrobiła się strasznie tragiczna,ten portal ogarnął pokemonizm. Niestety. :mrgreen:


Zgadzam sie z tym w 100% nie dość że same pokemony to jeszcze oceny do fotek... :kwasny:
_________________
"...Hey! Wait!
I've got a new complaint
Forever in debt to your priceless advice
Hey! Wait!
I've got a new complaint
Forever in debt to your priceless advice
Your advice..."



Heart Shaped Box ! <3
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-06-11, 09:58   

LaKicia napisa³/a:

Ja mam tylko imię i nazwisko i moim zdaniem to jest zupełnie wystarczające...


A ja nie mam nic, bo po dodaniu ocen do fotek i tym, że większość ma znaczki zamiast imion, szlag mnie trafił i usunąłem konto jako protest.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

ibron  

Stały User

WÅ‚adca Marionetek


Do³±czy³: 03 Cze 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-06-15, 17:24   

rozi18 napisa³/a:

Najgorsza moim zdaniem jest rubryka "o sobie", gdzie niektórzy wypisują <np.>: "Nie jestem pustą laską, jak inne, jestem inna od innych, nienawidzisz mnie? to spadaj, mam Cię gdzieś,bo Ty jesteś bezwartościowa"



Zapomniałaś napisać, o osławionej "ociekającej zajebistością ". :mrgreen:

Swoją drogą, konto na nk jeszcze mam, ale jakoś niczego fajnego tam nie widzę, a w szególności tych "p0k3m0n145tYcH" napisów przy imionach. Blee.
 

fauera

Stały User

wampirze serce


Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Maj 2009

Sk±d: Tczew

   

Wys³any: 2009-06-15, 21:43   

Vitalna napisa³/a:

bardzo denerwuje mnie to jak ktoś ma w swoim imieniu i nazwisku jakieś pier.doły nawpisywane, bo dojzże nie można go znaleść to jeszcze opis jego zajmuje pół przeglądarki.

Beznadzieja.




Zdecydowanie się zgadzam, bo jak się szuka kogoś na nk to wpisuje sie imie nazwisko i tyle a nie jakieś pierdoły... :wstyd:
 

Amelia  

Mega wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³a: 22 Mar 2009

Sk±d: bdg

   

Wys³any: 2009-06-15, 21:51   

No troche wkurzające to jest. A najbardziej mnie śmieszy jak ktoś ma napisane przy nazwusku w nawiasie "wolna/y" xD po jaką cholerę to nie wiem.
_________________
Wczoraj kwiatki sypała w kościele.
Dziś z kwiatków balsam smaruje po ciele.
 

Olalla  

User


Wiek: 30

Do³±czy³a: 15 Cze 2009

Sk±d: Gdynia

   

Wys³any: 2009-06-15, 22:17   

Mnie to strasznie denerwuje. Czasami to nawet nie wiem, kto mnie zaprasza do znajomych, bo w nazwie to majÄ… jakieÅ› pokemoniaste wzorki a nie swoje dane :kwasny:
 

nevermore  

Mega wymiatacz

Throw Me Away!



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 29 Maj 2009

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2009-06-16, 11:42   

A po jakiego wała to komuś potrzebne?
_________________
... show me the silence...
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-07-15, 22:42   

hehe ja sie nie wypowiadam na temat nk :-D aczkolwiek bardzo mnie to irytuje... :evil:
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

Grejpfrut  

Pogromca postów

28.08-19.09 - Vuelta



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-16, 17:00   

Najbardziej w tym całym NK denerwują mnie osoby mające po 500 czy 1000 znajomych których tak na prawdę w ogólnie znają. Ja mam 60 znajomych ale tych co bardzo dobrze znam. Zaprasza mnie tysiące osób który znają mnie z widzenia ale gdybym szedł chodnikiem nie powie do mnie cześć bo przecież mnie nie zna to po co na NK zaprasza ???
Nie lubię też sesji zdjęciowych na NK nigdy nie miałem fotki bo wychodzę z założenia że jeśli mnie ktoś zna to wie jak wyglądam to chyba logiczne. Teraz mam jedną bo ciągle tylko wrzuć fotkę itp ale chyba usunę cały ten profil na zasranej naszej klasie.


Denerwuje mnie jeszcze 1. Przykładowo koleś ma 18lat i ma na imię Kamil dlaczego tam ma napisane Kamilek ? Albo Litery po Rosyjsku ?
_________________
http://tomworld.geoblog.p...855/grecja-2006 - Zapraszam
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com