Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Przyjazny2016  

User


Imię: Paweł

Wiek: 23

Do³±czy³: 05 Lis 2016

Sk±d: KoÅ„skie

   

Wys³any: 2017-05-26, 17:03   Przyjaciel staÅ‚ siÄ™ wrogiem

Witajcie. Chodzi o mojego wroga, kiedyś przyjaciela. No ale zacznijmy wszystko po kolei. W mojej klasie jest kolega Max. Na początku roku szkolnego jak się poznaliśmy, to naprawdę świetnie się dogadywaliśmy, każdą przerwę spędzaliśmy wspólnie, zdarzało się nam wychodzicz często po lekcjach do miasta. W listopadzie poszliśmy do innej szkoły odwiedzić jego przyjaciela - Daniela. To właśnie on. Na początku był bardzo sympatyczny. Też miły i wyluzowany. Zakumplowaliśmy się. Dowiedziałem się że przechodzi do nas do szkoły (nie znam dokładnych przyczyn, podobno przez jakieś sytuacje tam u niego w szkole). W grudniu do nas przyszedł. Wszystko było poprostu idealnie. Wiadomo, jak to przy rozmowach rozmawiamy też o swoich zainteresowaniach. W moim pierwszym wpisie o samotnym życiu pisałem że interesuję się smartfonami. Pytałem i jego i Maxa jak to jest mieć iPhona, że nie ma slotu na karte sd, że starcza tyle pamięci, mówiłem że Apple nie są złe, ale ja osobiście wolę Androida o lepszą wygodę użytkowania i funkcjonalność, grzecznie argumentując dlaczego. W kwietniu 2017 postanowiłem sprzedać swój telefon Samsung Galaxy A5 2016. Ja mam taki cel w smartfonach, żeby dojść do flagowca kupując coraz lepsze modele. Za pieniądze uzyskane ze sprzedaży Samsunga kupiłem Sony Xperia Z5. No i się zaczęło. Trafiają się wadliwe egzemplarze i taki niestety dostałem. Niestety telefon mi się popsuł i właśnie przez to Daniel i Max zaczęli mnie hejtować. Na początku jak telefon nie działał i miałem kartę sim w tablecie to ironicznie pytali czemu go na lekcji nie wyjmę. Później zaczęli mnie niesłusznie nazywać gejem, dodatkowo nastawiając pozostałe osoby żeby również byli wobec mnie złośliwi. Jednak ja musiałem mu coś powiedzieć, bo w końcu gejem nie jestem, dlatego powiedziałem mu że to on na filmiku na cały kraj gadał pedalskim głosem "Maksiu, Maksiu" (nie wiem jak trafili do tego filmiku, on jest na Youtube na kanale Brzoza TV "Steruję ludźmi pilotem") Odpowiedział mi że jak jestem taki kozak to żebym poszedł z nim na "solo". Nie wytrzymałem i nie przejmując się że obok jest wychowawczyni odpowiedziałem mu j*b się sku***elu. Żeby nie było pytania - wychowawczyni nie zajęła się tą sprawą.Od tamtej pory nie odzywamy się do siebie, ale zauważyłem że Daniel próbuje całym swoim debilizmem zarazić wszystkich w klasie. Jednego tak załatwił. Patryk - kiedyś cichy chłopak zamknięty w sobie, teraz niemal jak zakochany w Danielu, z nikim z klasy nie chce się witać. Praktycznie wszyscy chętnie z nim rozmawiają i spędzają czas, a ja oczywiście zostałem sam. Mnie już oszukał tym że był moim przyjacielem a teraz został wrogiem. Ja zacząłem ostrzegać wszystkich że jak chcą się z nim zadawać to ok, ale niech zachowają ostrożność żeby ich tak nie oszukał. Jeśli jeszcze chodzi o Maxa - podejdzie codziennie i się przywita normalnie bez hejtu, czasami coś sie luźno odezwie, ale to nie to samo gadanie co kiedyś. Daniela po tym wszystkim nie chcę znać. Nie wiem czy na tym się zakończy, czy będzie jeszcze gorzej. Poradzicie mi co mogę zrobić aby nie było gorzej, tylko lepiej albo żeby zostało jak jest?
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-05-27, 15:49   

Nic. Zaakceptuj to co się stało, właśnie nauczyłeś się że nie każdemu komu zaufałeś należało się to oraz jak ludzie potrafią być fałszywi na różne sposoby.
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Ulek123

User


Do³±czy³: 11 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-11, 22:27   

Tak to już w życiu bywa, były i gorsze przypadki - życie.
_________________
pożyczka przez internet
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com