Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Wyniki ankiety

Lubicie przyrode ( drzewa ,lasy cos w tym rodzaju)

  • Nie lubicie 0% [ 0 ]
  • ObojÄ™tnie 21% [ 5 ]
  • Lubicie 78% [ 18 ]

G³osowañ: 23

Wszystkich G³osów: 23

Autor

Wiadomo¶æ

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-12-17, 21:31   

przyroda jest moją przyjaciółką, jednak i tak dominuje nad wszystkim i każdym
_________________
ona umrze martwa.
 

Ej  

Mega wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³a: 03 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-05, 13:19   

Przyroda, to coś pięknego. Ja sama mieszkam na wsi, a tak szczerze mówiąć to tego się nie da nazwać wsią tylko las he ;p więc styczność z przyrodą mam i to dużą, ale nie narzekam, nawet gdy nie masz z kim pójść na spacer to idąc i patrząc na to co Cię otacza szczególnie wiosną, gdy wszystko odrzywa na nowo to uśmiech sam pokazuję się na twarzy ;-)
_________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
 

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 13 Gru 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-02-05, 13:34   

Ja tam mam stosunek obojętny.
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-02-05, 16:07   

Przyroda jak przyroda, nie rusza mnie właściwie za bardzo.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-02-05, 19:41   

Cytat:

Przyroda jak przyroda, nie rusza mnie właściwie za bardzo.


Mogłabym napisać właściwie to samo. Oprócz gwiazd, spacerów to jej nie zauważam, chyba, że robi się wiosna, wszystko zaczyna kwitnąć, itd, ale ogólnie to ja jakoś się nią nie fascynuję.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

archiwald

User


Do³±czy³: 25 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-10-25, 14:39   

Lubię przyrodę, oczywiście. Patrzeć na gwiazdy, chodzić na spacery po parku, przesiadywać nad jeziorem. Świetne sprawy :D
Aczkolwiek nie widzę za bardzo problemów, jak ktoś chce np. wyciąć sobie drzewo na posesji. Bo w sumie dlaczego nie? Skoro przeszkadza? Mimo że lubię przyrodę to takie rzeczy mi nie przeszkadzają.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-10-25, 16:09   

LubiÄ™.
A najbardziej z tego wszystkie lasy. Aż poczułam ucisk w okolicach serca na widok ściętych drzew w lesie, do którego zwykle chodziłam, a panowała tam niebywała atmosfera, zwłaszcza w lecie.
Bo był to las iglasty, w powietrzu unosił się ciepły zapach żywicy oraz delikatny zapach zielonych igiełek, te opadające z drzewa natomiast posypywały całą drogę, tworząc jakby żółtobrązową powłokę. W maju kwitły tam zwykle konwalie, wokół porastał mech, a kiedy patrzyło się ku górze, dostrzegało się czubki przechylonych niebezpiecznie sosen. Był tam także duży pień, na którym zwykle siadałam, żeby rozmyślać.
Obecnie, są tam powalone drzewa, jakieś przewracające się gałązki, a część lasu w ogóle została zaorana...
Mi się to zupełnie nie podoba, i nawet wpadłam na pomysł, żeby się wybrać do tego całego leśnictwa, z zapytaniem: k***a, czemu taka dewastacja?!!
Wybaczcie, znowu poczułam to napięcie, bo jak można dokonać czegoś tak okropnego? Zawsze nasuwa mi się przy tym smutna refleksja, do czego to wszystko zmierza. Mam taki przeogromny żal do tych ludzi za ten las, że byłabym ich w stanie nawet zabić.
A co jest w tym wszystkim najgorsze? Ludzie sobie żyją nadal, i w ogóle tak jakby ich nie interesuje, że wszystko zostało tak zniszczone.
A przecież tam żyją ludzie i zwierzęta. Ludzie żyją, jak zwierzęta. Zero poczucia jakiegokolwiek estetyzmu.
Ludzie sobie jeżdżą obok tych powalonych drzew, nawet sarny biedne się tam pośród nich ukrywają.
I nie ma gdzie chodzić na spacery.
Już sama nie wiem, co mam robić. Bo przecież tak nie może być.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Kwi 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2017-10-25, 16:25   

Kocham lasy, łąki, ogólnie zieleń. Uwielbiam obserwować przyrodę i karmić wiewiórki.
Gdy widzę ścięte drzewa, to czuję się okropnie. Również gdy dowiaduję się o niszczeniu Puszczy Białowieskiej przez obecnego ministra środowiska.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com