Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-04-17, 08:23   

nowy111,
Co tam u Ciebie?
SkÄ…d jesteÅ›?
Czy byłaś już tu kiedyś?
Czym siÄ™ interesujesz?
Masz rodzeństwo?
:-)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Niels

Stały User



Do³±czy³: 07 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-04-18, 12:41   

Tylko gadaj też coś od siebie, żeby nie wyglądało jak wywiad albo przesłuchanie ;) Wpleć w to jeszcze trochę humoru i będzie ok.
_________________

 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-04-18, 17:55   

Niels, Ale on tak nie może.Zbyt wielka pewności siebie prowadzi do pychy a pycha to grzech.Natomiast zbytnie wypytywanie jej o życie to ciekawość a ciekawość to pierwszy stopień do piekła.
Jeżeli ty będziesz mało mówił to uzna Cię za nieśmiałego i niepewnego siebie a niepewny człowiek nie zginie za Chrystusa więc to GRZECH!!!
Lub jeżeli będziesz za przyjazny to uzna Cię za sztucznego a szatan włada materia.
Jeżeli będziesz za ludzki to tez źle bo ludzie są okrotnymi grzesznikami :-D !!!!
Mogę wymienić jeszcze dużo takich przykładów więc strzeszcze się.I tak źle i tak do du*y bo nie da się osiągnąć stanu "prawdziwego chrześcijanina". :-/
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Kate04  

User


Do³±czy³a: 15 Kwi 2017

Sk±d: WrocÅ‚aw.

   

Wys³any: 2017-04-19, 13:44   

Wchodzisz na forum by pytać o czym można rozmawiać z dziewczyną - weź sobie jeszcze karteczkę gdzie to wszystko zapiszesz bo inaczej zginiesz. :mrgreen:
Jak pójdziecie do łóżka to będziesz pisać do kolegi od czego zacząć? :mrgreen: :mrgreen: Dokąd ten świat zmierza, hahah
_________________
Kto pyta - ten błądzi =)
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-04-19, 14:34   

Kate04, Z katoliczką to dopiero po ślubie i zanim dojdzie co do czego to najpierw będzie ja musiał poddać kuracji piękności.
Ogolić nadmiar owłosienia,umyć włosy,powyciskac pryszcze,wybielic zęby itd. :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Niels

Stały User



Do³±czy³: 07 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-05-02, 12:45   

DeVaneio, Ale masz wyobrażenie. :mrgreen: A wystarczy pójść w niedzielę do kościoła na jakąś większą parafię. Jest na czym oko zawiesić!
_________________

 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-05-03, 13:27   

Drogi Autorze, czy Ty tak na poważnie? Chcesz czekać x czasu na pielgrzymkę, przygotowywać się do niej na zasadzie "o czym rozmawiać z dziewczyną" "podajcie mi frekwencję populacji kobiet na takim wydarzeniu" etc... Toż to co najmniej śmieszne. Wyjdź do baru, do kina, do teatru, matko - gdziekolwiek! :-P
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

Niels

Stały User



Do³±czy³: 07 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-05-03, 17:19   

rainy day, Każdy ma marzenia. Zostaw chłopaka ;p
_________________

 

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2017-07-26, 16:40   

Tak tak albo poszukaj dziewczyny np. w The elder scrolls online bądź wowie, tylko pokaż skilla! Ciekawi mnie toż ile autor posta ma lat? Bo pytanie na jakie tematy można pogadać z dziewczyną wybaczyłbym ale w wieku najwięcej 18 lat jak ktoś jest straszną niemotką ;-) Ja już widzę jak spinasz się i walisz te teksty z głowy i z naszego forum! XD Trochę luzu ziomek! tematy same się znajdą jak masz własne hobby
 

psEjmi  

User

psEjmi


ImiÄ™: Emilia

Wiek: 21

Do³±czy³a: 24 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-01-29, 07:54   

Ja byłam na pielgrzymce na Jasnej Górze 4 razy i serdecznie polecam. Co do pytania to tak mozesz, jeśli nocujesz tam to ja jeszcze większe szanse. Problem jest taki, ze tam są ludzie z całej Polski jak i z zagranicy, więc byłby to raczej zwiazek na odległość, co jest trudne i mało przyjemne. Ale zawsze można spróbować swojego szcczęścia. Trzymam kciuki
 

Kinga51  

User


Do³±czy³a: 15 Lut 2018

   

Wys³any: 2018-02-15, 19:57   

ahhh też bym chciała :((((
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com