Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

MasterOfPuppets  

Wymiatacz

GET FUK!!!



Doczy: 06 Lip 2010

   

Wysany: 2010-08-03, 08:31   

ojzu napisa/a:

Gołym okiem widać że zostało to stworzone na potrzeby parodii, niczego więcej, dlatego nie traktuję tego jako religii.


a inne religie, nk chrzescijanstow itp zostaly stworzone przez ludzi ktorzy chciali miec wladze i pieniadze
_________________
I'll never wait for the pain of death
With a bullet in my gun don't fuck over my shit
Can you hold my crazy as I go?
So fuck hypocrisy and fuck you too !

czy czlowiek z wlasnym zdaniem musi byc zawsze krytykowany i nienawidzony??
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-08-03, 09:40   

To nie są religie. Nikt, powtarzam, nikt tak naprawdę się do tych bogów nie modli. To powstało TYLKO po to, aby wyśmiać wierzących( różnych religii).

MasterOfPuppets napisa/a:

a inne religie, nk chrzescijanstow itp zostaly stworzone przez ludzi ktorzy chciali miec wladze i pieniadze


Tak, władza i pieniądze... Księga Rodzaju się kłania, tam faktycznie wszyscy byli bogaci że hoho!
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

coddy  

Hiper wymiatacz

Gorgorocik



Imię: Kuba

Wiek: 28

Doczy: 16 Gru 2009

   

Wysany: 2010-08-03, 10:07   

Szej-Hulud napisa/a:

Nikt, powtarzam, nikt tak naprawdę się do tych bogów nie modli.



skąd ty możesz to wiedzieć? A może ja się modle? Masz u mnie w domu kamerę?
_________________
And I’ll stay alive
Just to follow you home
And I will survive
‘Cause you’re my Mississippi Princess
You’re my California Queen
Like the Duchess of Detroit
And every city in between

http://www.lastfm.pl/user/Coddy113
 

Unproffesional

Wymiatacz

Poszukujący Boga



Doczy: 24 Cze 2010

   

Wysany: 2010-08-03, 11:01   

MasterOfPuppets napisa/a:


a inne religie, nk chrzescijanstow itp zostaly stworzone przez ludzi ktorzy chciali miec wladze i pieniadze



Tak. Jezus w wieku 33 lat miał majątek porównywalny do Bill'a Gates'a i był okropnym tyranem dlatego musieli go zdetronizować i ukrzyżować ;]
_________________
"Mówi głupi w swoim sercu: Nie ma Boga” (Psalm 14:1)
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-08-03, 12:04   

coddy napisa/a:

skąd ty możesz to wiedzieć? A może ja się modle? Masz u mnie w domu kamerę?


To tak, jak fenomen Jedi. Myślisz, że któryś z nich faktycznie wyznaje tę religię?

coddy napisa/a:

skąd ty możesz to wiedzieć? A może ja się modle? Masz u mnie w domu kamerę?


Wiem bo wiem. To, przede wszystkim, nie są PRAWDZIWE religie a ugrupowania mające na celu ośmieszanie wierzących. To, że ktoś napisze "Wierzę w Niewidzialnego Różowego Jednorożca" nie oznacza jeszcze, że jest to prawdą. Chyba rozumiesz.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

coddy  

Hiper wymiatacz

Gorgorocik



Imię: Kuba

Wiek: 28

Doczy: 16 Gru 2009

   

Wysany: 2010-08-03, 12:42   

Szej-Hulud napisa/a:

Wiem bo wiem. To, przede wszystkim, nie są PRAWDZIWE religie a ugrupowania mające na celu ośmieszanie wierzących. To, że ktoś napisze "Wierzę w Niewidzialnego Różowego Jednorożca" nie oznacza jeszcze, że jest to prawdą. Chyba rozumiesz.



Kościół Latającego Potwora Sphagetti jest tak samo prawdziwy jak Chrześcijaństwo, to oficjalnie zarejestrowana religia. Nie wiem w czym ma być gorsza od innych religii.
_________________
And I’ll stay alive
Just to follow you home
And I will survive
‘Cause you’re my Mississippi Princess
You’re my California Queen
Like the Duchess of Detroit
And every city in between

http://www.lastfm.pl/user/Coddy113
 

szostol  

Pogromca postów


Doczy: 03 Kwi 2009

   

Wysany: 2010-08-03, 13:03   

Coddy, daruj sobie tego typu teksty. Zostało to założone przez ateistów, aby ośmieszyć Chrześcijaństwo i nic poza tym.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-08-03, 13:12   

szostol napisa/a:

Coddy, daruj sobie tego typu teksty. Zostało to założone przez ateistów, aby ośmieszyć Chrześcijaństwo i nic poza tym.


Dziękuję.

coddy napisa/a:

Kościół Latającego Potwora Sphagetti jest tak samo prawdziwy jak Chrześcijaństwo, to oficjalnie zarejestrowana religia. Nie wiem w czym ma być gorsza od innych religii.


Ja nie mówię, że Kościół nie jest prawdziwy. Ja mówię, że kult nie jest.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Anon  

Stały User



Imię: Adrian

Wiek: 74

Doczy: 08 Lip 2010

Skd: Be³chatów

   

Wysany: 2010-08-03, 14:20   

Szej-Hulud napisa/a:

szostol napisa/a:

Coddy, daruj sobie tego typu teksty. Zostało to założone przez ateistów, aby ośmieszyć Chrześcijaństwo i nic poza tym.


Dziękuję.

coddy napisa/a:

Kościół Latającego Potwora Sphagetti jest tak samo prawdziwy jak Chrześcijaństwo, to oficjalnie zarejestrowana religia. Nie wiem w czym ma być gorsza od innych religii.


Ja nie mówię, że Kościół nie jest prawdziwy. Ja mówię, że kult nie jest.



nie rozumiem, czemu podchodzisz do tego tematu w ten sposob. Idac twoim tokiem myslenia, ja rownie dobrze moge powiedziec, ze chrzescijanizm to tak naprawde parodia religii. Masz jakies dowody, ze Jezus istnieje? Tylko prosze, bez zadnych "pewnie, w necie masz filmiki jak sie objawia" czy "no a calun turynski?" Ja tez moge powiedziec, ze LPS cos mi powiedzial. Nie jest problemem wytworzenie takiego dowody, wystarczy armia ludzi, ktorzy ci w tym pomoga, no i oczywiscie pieniadze.
_________________
 

coddy  

Hiper wymiatacz

Gorgorocik



Imię: Kuba

Wiek: 28

Doczy: 16 Gru 2009

   

Wysany: 2010-08-03, 14:34   

Szej-Hulud,
wróżki też istnieją, bo przecież jest o tym film (Piotruś Pan chociażby. albo Shrek), spróbuj mi udowodnić, że wróżki nie istnieją, a do tego spróbuj mi udowodnić, że nikt się do nich nie modli.
_________________
And I’ll stay alive
Just to follow you home
And I will survive
‘Cause you’re my Mississippi Princess
You’re my California Queen
Like the Duchess of Detroit
And every city in between

http://www.lastfm.pl/user/Coddy113
 

szostol  

Pogromca postów


Doczy: 03 Kwi 2009

   

Wysany: 2010-08-03, 15:08   

Ja was nie rozumiem. Zamiast siedzieć w spokoju i sobie nie wierzyć, staracie się prowokować Chrześcijan do obalania wiary w jakiegoś tam latającego kluska, aby zaraz napisać, ze tak samo Chrześcijaństwo można obalić.

Jak już pisałem szybujący makaron został założony przez ateistów, aby ośmieszyć Chrześcijaństwo i wszyscy o tym wiedzą, a wy zachowujecie się jakby wszyscy Chrześcijanie byli idiotami...
 

Jimmy FoX  

VIP



Imię: Tomasz

Wiek: 33

Doczy: 26 Lip 2008

Skd: Birmingham

   

Wysany: 2010-08-03, 15:19   

szostol napisa/a:

Ja was nie rozumiem. Zamiast siedzieć w spokoju i sobie nie wierzyć, staracie się prowokować Chrześcijan do obalania wiary w jakiegoś tam latającego kluska, aby zaraz napisać, ze tak samo Chrześcijaństwo można obalić.


Cóż, to akurat typowe jest.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

stewie  

Hiper wymiatacz



Wiek: 31

Doczy: 29 Lis 2009

   

Wysany: 2010-08-03, 15:23   

szostol napisa/a:

Jak już pisałem szybujący makaron został założony przez ateistów, aby ośmieszyć Chrześcijaństwo i wszyscy o tym wiedzą, a wy zachowujecie się jakby wszyscy Chrześcijanie byli idiotami...



A jezeli ja w niego wierze?Udowodni ze FSM nie istnieje.

Może urazrzasz moje uczucia religijne.
_________________
Everybody loves you when you're six foot in the ground
- John Lennon
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Doczy: 16 Gru 2009

Skd: Redania

   

Wysany: 2010-08-03, 16:06   

Cytat:

Jak już pisałem szybujący makaron został założony przez ateistów, aby ośmieszyć Chrześcijaństwo i wszyscy o tym wiedzą,



widzę, że NIE WIESZ w jakich okolicznościach został założony Kościół Latającego Kościoła Spaggethi, ale mimo to próbujesz się o nim wypowiadać -.-


a to chrześcijaństwo zostało założone, żeby ośmieszyć ¯ydów, islam, żeby ośmieszyć chrześcijaństwo, a FSM został wymyślony po to, żeby bronić USA przed totalnym zidioceniem do którego nawoływali tamtejsi kreacjoniści
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

szostol  

Pogromca postów


Doczy: 03 Kwi 2009

   

Wysany: 2010-08-03, 16:13   

Cytat:

Cytat:

szostol napisał/a:
Jak już pisałem szybujący makaron został założony przez ateistów, aby ośmieszyć Chrześcijaństwo i wszyscy o tym wiedzą, a wy zachowujecie się jakby wszyscy Chrześcijanie byli idiotami...



A jezeli ja w niego wierze?Udowodni ze FSM nie istnieje.




Pierwsze użycie tej emotki przeze mnie, ale komponuje się idealnie i wyraża więcej niż 1000słów :facepalm:
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com