Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

DrugUser  

User



Wiek: 29

Do³±czy³: 12 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-12, 16:24   Rc Chemicals

Jak wiadomo rc chemicals , są już troche na naszym rynku. Co sądzicie? Ja powiem tyle, że odczynniki ( praktycznie każdy testowany) , wpieprzyły mnie prawie 2 letnie bagno. Najgorsze jest to ,że wszyscy moi znajomi również są wpieprzeni w świat kryształu ,itp. Poradnia odpada, wiem ,że nie wytrzymałbym tam miesiąca ( chyba ze z zapasami :D ) , silna wola ? W tym przypadku jej brak. Przed światem RC ,tykałem fetkę , i panowałem nad tym , tak samo jak na MJ , lecz RC.. zapali się lampka i zrobie wszystko by zdobyć.
_________________
Jestem narkomanem,
Każdy o tym wie,
¯e po heroinie,
Lepiej czujÄ™ siÄ™,
I do Londynu,
Odlatuje co dzień,
Gdy pajÄ…ka widzÄ™,
Strasznie bojÄ™ siÄ™!
 

Sambox  

User


ImiÄ™: Bartek

Do³±czy³: 14 Pa¼ 2014

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2014-10-14, 17:35   Postaram siÄ™ pomóc

Możesz mi napisać dokładnie jak to wygląda? co czujesz i jak zacząłeś?
Postaram się pomóc.
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2014-10-23, 16:42   

A co to za specyfik, fajna jest po tym faza?
_________________
You know who i am
 

martaigo  

User


Do³±czy³a: 30 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-10-30, 14:10   

Chyba fajna jak juz nic nie pisze
_________________
Najlepsza sesja ciążowa warszawa , abo zobacz aranżacje wnętrz Radom .
 

KaÅ›ka19  

User

Baw siÄ™ chwilÄ…!



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 30 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-10-30, 15:34   

Pierwsze słyszę o czymś takim napisz coś więcej o tym.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-10-30, 19:08   

Bo głupi jesteś.
Nic na to nie poradzimy.
_________________
W miękkim futrze kota
 

kamilv

User


Do³±czy³: 19 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-19, 02:52   

z daleka od takich rzeczy !
_________________
tytoń papierosowy
Kup Viagrę i bądź zdrowy.
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-21, 16:55   Re: Rc Chemicals

DrugUser napisa³/a:

Jak wiadomo rc chemicals , są już troche na naszym rynku. Co sądzicie? Ja powiem tyle, że odczynniki ( praktycznie każdy testowany) , wpieprzyły mnie prawie 2 letnie bagno. Najgorsze jest to ,że wszyscy moi znajomi również są wpieprzeni w świat kryształu ,itp. Poradnia odpada, wiem ,że nie wytrzymałbym tam miesiąca ( chyba ze z zapasami :D ) , silna wola ? W tym przypadku jej brak. Przed światem RC ,tykałem fetkę , i panowałem nad tym , tak samo jak na MJ , lecz RC.. zapali się lampka i zrobie wszystko by zdobyć.



Miałam z tym krótką styczność mimo wieloletnich przekonań, że wszystko co z narkotykami związane jest złe i całkowicie mi niepotrzebne. Widocznie wcale nie masz własnej woli skoro nie potrafisz zapanować nad pragnieniem 'na trzeźwo'.
Ja nawet miesiąca tego nie stosowałam bo miałam inne zajęcia a te specyfiki uważałam właśnie za niepotrzebne mi do szczęścia. Każdy robi co lubi. Ty lubisz testować coraz to nowsze RC, inny człowiek czytać książki a inny uważać to za bagno. Ze wszystkim można sobie poradzić, wystarczy chcieć i znaleźć inny zamiennik, który zastosujesz gdy będziesz hmmm.. 'na głodzie'? Polecam znalezienie sobie ciekawszego hobby i ciekawszych znajomych.
 

weroobih  

User

BIURO HELLO Wrocław


Imię: BIURO HELLO Wrocław

Wiek: 40

Do³±czy³: 27 Maj 2015

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-05-27, 13:36   

Też jestem ciekawy pod czyim wpływem ludzie zaczynają...
 

Samurai  

User

Znowu was czytam :D


ImiÄ™: Krzychu

Wiek: 26

Do³±czy³: 06 Lis 2016

   

Wys³any: 2016-11-07, 22:04   

E tam.
Ja tam mam 4 lata CIĄGU za sobą. Od jakiegoś miesiąca postanowiłem sie ograniczać. Można bez problemu nad tym zapanować, jeśli tylko chcesz. Naprawde to co ja przez całe moje dojrzewanie przeżyłem z tym to masakra, ale cóż, błędy się popełnia. Przez te 4 lata, miałem z 3 miesiące przerwy ( MJ :mrgreen: ) i pare sporadycznych dni kiedy nie było kompletnie, żadnej opcji na mieście, ale monopole zawsze pełne C: przestałem z dnia na dzień, uwierz to żadna sztuka. Chociaż widze, że ty sypkie, ja zielone, bardzo wiele syntetycznych kanna przerobiłem, sam je robiłem. Naprawde trzeba tylko zrozumieć. Ja ostatnie pół roku codziennie zastanawiałem się co ja odpierdalam, po tym czasie dotarło do mnie w 100%.
Pozdrawiam 3maj sie i walcz, bo jednak myśle, że dalej w tym tkwisz
_________________
Chcesz wejść w świat dorosłych?
-Nie, dzięki
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com