robienie "loda" facetowi
Odpowiedz do tematu

: robienie "loda" facetowi
mam pytanie co robienie tzw. loda
dziewczyny czy jesli wasz facet prosi was o zrobienie mu tej przyjemnosci to podejmujecie sie jej z checia czy wrecz przeciwnie?

PS. kiedy pierwszy raz robilam to mojemu facetowi to zauwazylam ze brzydko pachnie ta wydzielina....bleee
tez tak macie?

:

Cytat:

zauwazylam ze brzydko pachnie ta wydzielina


Co to znaczy "brzydko pachnie"? Może Twój chłopak nie dba o higienę? Mój pachnie całkiem normalnie. Oczywiście zapach ten nie przypomina truskawek, ale nie powinien kojarzyć się źle chyba.

Cytat:

dziewczyny czy jesli wasz facet prosi was o zrobienie mu tej przyjemnosci to podejmujecie sie jej z checia czy wrecz przeciwnie?


A po co pytasz?

:

dzilu96 napisa³/a:

¬le trafiłem, sorry.




Czemu miała służyć ta odpowiedź ? Sperma pachnie.... normalnie jak na spermę. Jeśli twój chłopak nie myje ptaszka codziennie to takie są efekty.


:
Możesz mu zrobić bez połykania 'tej wydzieliny.

:
Skoro brzydko pachnie

judiestar18 napisa³/a:

ta wydzielina

to może zrezygnuj z takiego rodzaju pieszczot? Po co robić coś wbrew sobie?

I hate your face right now
I can't stand a sight of you
So please
Leave me alone...
:
Wiesz mój chłopak mnie nie zmusza do robienia tzw ''loda'' :) jak mam ochote na takiego typu pieszczoty żeby szybciej doszedł w trakcie seksu to sama mu To proponuje




hmm... Może Twój chłopak poprostu zapomniał o tym że czasami trzeba myć Penisa :-o ;>

Milinka
:

Milinka napisa³/a:

Może Twój chłopak poprostu zapomniał o tym że czasami trzeba myć Penisa :-o ;>


Czasami? Myślałam, że to codzienna czynność. :mrgreen:
Dlaczego penis, piszesz przez duże P?

I hate your face right now
I can't stand a sight of you
So please
Leave me alone...
:
Częstotliwość mycia penisa ma wpływ na zapach czegoś, co produkowane jest wewnątrz ciała.

Prawdziwych rewelacji można się tutaj dowiedzieć :wstyd:

"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
:
Jeśli chłopak nie dba o higienę to nic dziwnego , że WYDZIELINA brzydko pachnie. Jeśli jesteście ze sobą bardzo blisko to może mu powiedz jakoś delikatnie o tym.

` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
:
Jej też śmierdziało.
http://www.sadistic.pl/kr...sie-vt26013.htm

:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
:

SweetGirl napisa³/a:

Jeśli chłopak nie dba o higienę to nic dziwnego , że WYDZIELINA brzydko pachnie.



Może i brzydko pachnie, ale robiąc minetkę swojej dziewczynie, chłopak też przyjmuje Waszą wydzielinę, to Wy też musicie przyjąć naszą. :-P

Ja nie wiem czy pozwolę Swojej kobiecie na taką formę przyjemności dla mnie. Patrzę na to troszkę dziwnie ale jak już mam, może kiedyś się przełamię i zobaczymy czy jest naprawdę tak przyjemnie jak mówią o tym. :->

:
I to jest ciekawe.. jedni tego nie lubiÄ…, inni szalejÄ….

" Take a look to the sky just before you die. It is the last time you will (...) " \m/
:
no to duże P jakos mi sie napisalo ;d jeju ;) ... daj mu mydełko i niech szoruje do łazienki :) ... dobrze ze ja takiego problemu nie mam ;d mojemu chlopakowi pachnie :D i mam przyjemnosć ze robie mu dobrze :D

Milinka
:

Milinka napisa³/a:

mojemu chlopakowi pachnie :D


:niepewny: Szalonym, zielonym bzem?

I hate your face right now
I can't stand a sight of you
So please
Leave me alone...
:
TruskawkÄ….. :mrgreen:

" Take a look to the sky just before you die. It is the last time you will (...) " \m/
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB © phpBB Group