Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Maniekowski

User


Do³±czy³: 08 Sty 2014

   

Wys³any: 2017-01-29, 00:07   Rok po zerwaniu, zagubienie w "nowym" Å›wiecie

Witam forumowiczów. Postaram się szybko i bez zbędnych opowieści.

Rok temu zakończyłem swój 2,5 letni związek. Od tego czasu poznałem mnóstwo kobiet. Nie uniknęły one porównań do poprzedniej, raczej podświadomych porównań, typu: "czemu ona nie śmieje się z tych samych żartów". Chciałem, żeby to zniknęło, chciałem zacząć coś na nowo, jednak zawsze mam jakąś blokadę, która mówi: to nie ta, szukaj dalej. Ostatnio z racji brakuje czasu(studia + praca) nie mam nawet gdzie poznać kogoś nowego płci przeciwnej. Gadałem o tym z kumplami, jednak może ktoś z was będzie potrafił lepiej spojrzeć na sprawę. Od roku słyszę to samo: jesteś spoko facetem, pewnie niedługo kogoś poznasz. Tylko co z tego? Może czas zacząć jakoś bardziej działać i nie czekać na szczęście? Moim zdaniem trochę zardzewiałem a propos zrobienia dobrego pierwszego wrażenia. Gdy kogoś poznaję nie wiem co mam mówić przez pierwsze kilka-kilkanaście minut.

Strasznie chaotycznie napisane, więc wypunktuję:
1) Gdzie poznać kogoś nowego?
2) Co wy dziewczyny teraz oczekujecie od facetów, bo się gubię?

Ogólnie czuję się zagubiony, jakbym po tym związku wpadł w jakiś nieznany mi świat i nie potrafił się w nim odnaleźć, nie potrafił dostosować. Mam już tego dość, to w końcu cały rok nieudanych znajomości, męczy mnie to już.

Liczę na celne uwagi, z góry wielkie dzięki! ;)
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-01-29, 11:03   

Maniekowski napisa³/a:

Ogólnie czuję się zagubiony, jakbym po tym związku wpadł w jakiś nieznany mi świat i nie potrafił się w nim odnaleźć


bo zniknęło coś, do czego byłeś przyzwyczajony. Stąd uważam, że przyzwyczajenia są bardzo złe i opłakane w skutkach. Życie cały czas zaskakuje i to my musimy się do niego dostosować, nie na odwrót.
Miałeś już czas, by pogodzić się ze zmianą. Zacznij żyć teraźniejszością, rozpamiętywaie przeszłości może być powodem Twojego zagubienia. Masz wiele przed sobą, możesz to zaprzepaścić, żyjąc wciąż tym co było.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-01-29, 17:39   

1) w klubach, kołach zainteresowań, w pracy, w np pociągach, jeżeli umiesz (albo uda ci się nauczyć) nawet na ulicy.

2)każda dziewczyna inna, często okazuje się że te zadbane i porządne będą zwyczajnie szukały gościa do 'sexfriendowania', inne szukają związku, uciekaj przed desperatkami szukającymi już teraz męża i głowy rodziny, najczęściej miały traumatyczne dzieciństwo co potem negatywnie skutkuje
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2017-01-30, 14:01   

Fowo napisa³/a:

często okazuje się że te zadbane i porządne będą zwyczajnie szukały gościa do 'sexfriendowania


smiala teza jak na siedemnastolatka.

Fowo napisa³/a:

uciekaj przed desperatkami szukającymi już teraz męża i głowy rodziny, najczęściej miały traumatyczne dzieciństwo co potem negatywnie skutkuje


juz teraz? nawet nie wiesz ile ten koles ma lat, a wyjezdzasz z tekstem /juz, teraz/. moze jest w takim wieku, ze myslenie o nastepnej partnerce powinno sie sprowadzac do rozwazania czy ta laska nadaje sie na zone. drugiej czesci to nie komentuje. nawet po tobie nie spodziewlem sie takich kocopolow.
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

Albi

User


Do³±czy³: 26 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-02-26, 22:45   

Staraj się spojrzeć na to w inny sposób, dostałeś od życia trochę czasu żeby się "wyszaleć" a nawet nie wiesz kiedy przyjdzie moment ustatkowania i zapewne trafi się jakaś kobieta przy której nie będziesz musiał zastanawiać się o czym by z nią pogadać :mrgreen:
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-02-27, 18:23   

Alternatywny napisa³/a:

Fowo napisa³/a:

często okazuje się że te zadbane i porządne będą zwyczajnie szukały gościa do 'sexfriendowania


smiala teza jak na siedemnastolatka.



Dziękuję. Tak się składa że oceniając mnie tylko po wieku nie wyglądasz na mądrego. Co przeżyłem to przeżyłem i jest to tylko moja sprawa ;]
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com