Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: motyl | 2009-08-11, 18:39

Autor

Wiadomo¶ć

stacho170493  

Stały User



ImiÄ™: Stasiek

Wiek: 30

Doł±czył: 12 Lis 2008

Sk±d: okolice Niska:D

   

Wysłany: 2008-11-23, 21:24   

według mnie to z dziewczynami można rozmawiać o wszystkim :-) ale chyba najlepiej jest rozmawiać o takich tematach które one lubią :-) można porozmawiać o swoim dzieciństwie np czy ile miałaś lat jak rodzice powiedzieli ci że mikołaj nie istnieje, ulubiona zabawka z dzieciństwa itp. :-) ja kiedy raz rozpocząłem taki temat to się chyba z 2 godziny ciągnął :-) dobrze jest powiedzieć że się ją bardzo lubi i co o niej sądzi byle to było coś pozytywnego oczywiście (czyli że np jest śliczna mądra miła itp.) jest cała masa tematów tylko trzeba nad nimi pomyśleć :-D nie jestem w tym aż tak dobry ale akurat rozmawiam z dziewczyną i jakoś mi to wychodzi choć czasem sam mam problem z wymyśleniu tematu ;-)
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Doł±czył: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wysłany: 2008-12-04, 23:26   

A jak braknie Ci tematów to chwytaj się czego się da[oczywiście by jej nie zanudzic ani zniesmaczyc], staraj się nie zatrzymywać rozmowy i robić ciszy, w najgorszym wypadku przyczep się otoczenia, np jeśli na wolnym powietrzu to krajobrazu itd...
_________________
JakbyNikt LoVV
 

_Miyabi_  

User



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 29

Doł±czyła: 04 Gru 2008

   

Wysłany: 2008-12-06, 09:51   

stacho170493 napisał/a:

można porozmawiać o swoim dzieciństwie np czy ile miałaś lat jak rodzice powiedzieli ci że mikołaj nie istnieje, ulubiona zabawka z dzieciństwa itp


Musze przyznać, ze oryginalny temat :roll:
 

Dociadotka

User

Toiowo



Doł±czył: 03 Gru 2008

   

Wysłany: 2008-12-06, 17:22   

Musisz być zabawny, śmiech spowoduje ze nawet najbardziej dretwa atmosfera minie. Tylko ze dziewczynny nie lubia sprosnych zartow na randce z nowo poznanym facetem, moga takrozmawiac z kumpela ale nie z kolesiem. Pokaz ze jestes inteligenty i zachowuj sie na luzie, bez pajacowania.
 

pipi  

Stały User



Doł±czyła: 06 Gru 2008

   

Wysłany: 2008-12-06, 22:02   

z dziewczyną można gadac na każde tematy nawet czasem o motoryzacji i piłce tylko nie za dużo żeby nie zanudzać...
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Doł±czył: 01 PaĽ 2007

   

Wysłany: 2008-12-06, 22:04   

Ja ostatnio praktycznie jestem zmuszony do rozmów z dziewczynami bo chłopaków w klasie nie mam. :-D Ogólnie gada się o wszystkim i o niczym - o tym co tylko wpadnie do głowy. :-D
 

Amaya

Stały User



Wiek: 30

Doł±czył: 06 Gru 2008

   

Wysłany: 2008-12-06, 22:29   

Dziewczyna to też człowiek przecież :D

O wow, eM jesteĹ› jedynym chlopakiem w klasie?:D
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Doł±czył: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wysłany: 2008-12-07, 02:54   

eM napisał/a:

Ja ostatnio praktycznie jestem zmuszony do rozmów z dziewczynami bo chłopaków w klasie nie mam. :-D Ogólnie gada się o wszystkim i o niczym - o tym co tylko wpadnie do głowy. :-D

Zmuszony? ja osobiście w szkole to z dziewczynami a nie chłopakami w większości, lepiej się czuje wśród dziewczyn, bo kocham płeć przeciwną... całą;D
_________________
JakbyNikt LoVV
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com