Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

La fresa azul  

User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 03 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-07, 15:07   

Tematy:
sex
filmy, sprawdź co ostatnio grali w kinach. Albo go wyciągnij na jeden, albo zapytaj jaki ostatnio oglądał, niech ci o nim opowie
książki, co ostatnio czytał?
sport, może jakaś wspólna dyscyplina?
wspólni znajomi, może kogoś poobgadujecie?
nie-wspólni znajomi, niech ci o nich opowie
problemy, jeśli jest wrażliwy, może powiesz mu o jakiś swoich problemach?
muzyka, jakie zespoły lubi? przesłuchaj kilku piosenek, a potem o nich pogadajcie
nauczyciele, temat niezawodny i prawie niewyczerpalny
szkoła, dobra, może lepiej nie
Wypociłabym więcej, ale go nie znam, to tematy uniwersalne, ewentualnie pozostaje pogoda.
_________________
- Panie McKwacz, mogę na dwa słowa?
- Na jedno. Lepiej oszczędzać, na czym się da
 

natka9210  

User



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 03 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-07, 15:29   

Pewnie gdy się bardziej poznacie , będziecie mieli o czym rozmawiać .

Możecie gadać o muzyce , filmach , zainteresowaniach , znajomych , sporcie , opowiadać o sobie i pytać także drugą osobę np. gdzie był/a na wakacjach , można też o szkole byle nie przesadzać.... Będzie dobrze ;)
_________________
Natu$
 

Ever_14  

User


ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 03 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-07, 18:14   

dziękuje wam wszystkim, jak się z nim spotkam to dam znać jak poszło :)
 

`lalaa.  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 28 Kwi 2009

Sk±d: z nik±d.

   

Wys³any: 2010-08-07, 19:30   

natka9210 napisa³/a:

Pewnie gdy się bardziej poznacie , będziecie mieli o czym rozmawiać .

Możecie gadać o muzyce , filmach , zainteresowaniach , znajomych , sporcie , opowiadać o sobie i pytać także drugą osobę np. gdzie był/a na wakacjach , można też o szkole byle nie przesadzać.... Będzie dobrze ;)



natka9210, przecież La fresa azul to napisała....

Ever-14, gadać można nawet o niczym.
_________________
Nienawidzę cię ¦wiecie. Nienawidzę!
 

Setciu  

Stały User



Do³±czy³: 04 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-08, 08:43   

Darcia napisa³/a:

[b], patrzeć to się na kogoś możesz na szkolnym korytarzu albo w szkolnej ławce, zdjęcie też można danej osobie zrobić, ale jak już się z kimś spotykasz, to chyba niekoniecznie po to, żeby się na kogoś pogapić, co? Jak już się z kimś umawiasz na spotkanie, to potem taka cisza w trakcie jest strasznie krępująca.


Acha to jak juz jesteście na randce to jak koleś mało mówi to juz jest stracony??
Ogarnij sie Darcia bo jak tak szybko traktujesz facetów to w koncu jakis ciebie tak potraktuje.Elo :padam:
 

Emeklash  

Hiper wymiatacz

delete me



Wiek: 34

Do³±czy³a: 11 Gru 2008

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2010-08-08, 11:54   

Setciu napisa³/a:


Acha to jak juz jesteście na randce to jak koleś mało mówi to juz jest stracony??
Ogarnij sie Darcia bo jak tak szybko traktujesz facetów to w koncu jakis ciebie tak potraktuje.Elo :padam:


Ktoś tu chyba ma straszne kompleksy. Cóż chłopie, sam się wpierw ogarnij, potem krytykuj innych.
Jak rozmowa z facetem się nie klei, trzeba na siłę wymyślać tematy, to nie widzę sensu tego ciągnąć. Po co? ¯eby się męczyć?

Poza tym, spójrz jak to sztucznie wygląda "a teraz go zapytam o kolegów.. dobra, odpowiedział, no to teraz jedziemy o nauczycielach... okej, na dziś starczy, bo na jutro się tematy wyczerpią.." :wstyd:
 

natka9210  

User



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 03 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-08, 13:42   

`lalaa.,

no tak , ale ja od siebie dopisałam też .
_________________
Natu$
 

Setciu  

Stały User



Do³±czy³: 04 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-09, 15:24   

Emeklash napisa³/a:

Setciu napisa³/a:


Acha to jak juz jesteście na randce to jak koleś mało mówi to juz jest stracony??
Ogarnij sie Darcia bo jak tak szybko traktujesz facetów to w koncu jakis ciebie tak potraktuje.Elo :padam:


Ktoś tu chyba ma straszne kompleksy. Cóż chłopie, sam się wpierw ogarnij, potem krytykuj innych.
Jak rozmowa z facetem się nie klei, trzeba na siłę wymyślać tematy, to nie widzę sensu tego ciągnąć. Po co? ¯eby się męczyć?

Poza tym, spójrz jak to sztucznie wygląda "a teraz go zapytam o kolegów.. dobra, odpowiedział, no to teraz jedziemy o nauczycielach... okej, na dziś starczy, bo na jutro się tematy wyczerpią.." :wstyd:


Ja nie mam zadnych kompleksów tylko irytuje mnie takie myslenie!
I nie wyciągaj tak łatwo wniosków bo tak szczerze to ja mysle ze skoro dziewczya ma się w ogole nie starac to ja nie wiem czy w ogole jest jaki kolwiek sens tego zeby sie spotykac... To niby tylko koles ma coś mówic??? Ja widze ze nie tylko darcia ma takie patrzenie jak małolata... pzdr
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com