Rozmowy z chłopakiem,
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi

: Rozmowy z chłopakiem,
Mam taki mały kłopat. Bo gadam na gg z chłopakiem z obozu i na obozie bardzo sie zaprzyjaźniliśmy, myślę nawet że może byc z tego coś więcej, tylko teraz ten kłopot na obozie mieliśmy mnustwo tematów, ciągle gadalismy a teraz czasem nie wiem co do niego pisać. Ostatnio zadawaliśmy sobie pytania i nawet juz pytania mi się skończyły. Proszę pomóźcie mi o czym mam z nim gadać, jakie pytania zadawać. Z góry dziękuję. ;** :-D

:
hm może popytaj go o śmieszne historie z dzieciństwa, lub Ty je mu opowiedź.
jeśli wiesz jakie ma zainteresowania, to porozmawiajcie o tym.
możecie rozmawiać o muzyce. waszych ulubionych zespołach i wogóle.
a jeśli już kompletnie nie wiesz co pisać napisz o pogodzie. ;]

Jesteś i zawsze będziesz częścią mojego życia. ;*

K. <3
:

merryx3 napisa³/a:

a jeśli już kompletnie nie wiesz co pisać napisz o pogodzie. ;]


No. :D Ja lubię gadać o pogodzie. niby taki durny temat, a naprawdę fajnie się o pogodzie gada. Tak jak mówi merryx3, rozmawiajcie o muzyce, zainteresowaniach..

:
Byłam kiedyś w tej samej sytuacji ;d
Zgadam się z zielona, pogoda zawsze ratuje rozmowe. Możecie gadać o dziecińswie , rodzicach , rodzeństwie.. nawet o tym forum :mrgreen:


Czy to nie powinno być w dziale ` wasze problemy ` ?

` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
:
Gadaj o wszystkim, co robił wczoraj czy tydzień temu, o pogodzie i ogólnie o kimś np. o planach na kiedyś :hyhy: Mnóstwo pomysłów trzeba tylko pomyśleć ;)

:
hm....sporo tematow jest tylko musisz sie zastanowic nad tym...nooooooo zgadzam sie z dziewczynami slynna pogoda :hyhy: ..moze o rodzinie...jakies wspomnienia z dziecinstwa czyy z jakichs wakacji...jakies smieszne sytuacje mozna wplesc...moze co planujesz Ty i ona na przyszlosc szkola??praca?????rodzina??hie hie.......poczatek najgorszy jak juz zaczniecie to samo poleci jak z platka ;) ;) ;)

:
Jak tam teraz u Niego?
Co słychać?
Jak idzie mu w szkole?
Jaki ma nastrój?
Czy siÄ™ nudzi?
Czy tęskni za obozem>/?
Czy czegoś słucha?

Zasugeruj co ty robisz, zaproponuj jakąś nową płytę zespołu/piosenkę/grę. No nie wiem, opowiedz jakąś śmieszną sytuację...

Ale jeśli coraz bardziej sprawia Ci problem pisanie z nim i widzisz, że słowa się wyczerpują to nie rób nic na siłę. I sama będziesz się męczyć i on.

(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
:

merryx3 napisa³/a:

napisz o pogodzie



ale wiecznie o pogodzie nie będą gadać ;)

Jest wiele tematów, na pewno o wszystkim z nim nie rozmawiałaś, wystarczy czasem mały punkt zahaczenia a potem to już rozmowa pójdzie w najlepsze ;)

:
Ja rozmawiam o wszystkim ;D o tym, ze matka na mnie krzyczy, o tym, ze królik hałasuje, albo informuję, ze moje cztery litery mnie bolą... jest zabawnie czasem :D

Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Powered by phpBB © phpBB Group