Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-10, 16:39

Autor

Wiadomo¶æ

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-13, 19:32   

Kiedy ktoś do mnie agresywnie to ja z spokojem. Zawsze wyprowadza to "tych z drugiej strony" z równowagi.
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Do³±czy³: 12 Sty 2009

Sk±d: California

   

Wys³any: 2009-03-13, 19:34   

margola napisa³/a:

Kiedy ktoś do mnie agresywnie to ja z spokojem. Zawsze wyprowadza to "tych z drugiej strony" z równowagi.


u mnie też to działa :hyhy: szczególnie na bracie :-P :]
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-13, 19:38   

FajnyNick ? napisa³/a:

szczególnie na bracie


skąd ja to znam. Jak sie nade mną brat "znęca" (prowokuje mnie do rzucania nożami)
to ja nie reaguje, co go strasznie wpienia;) no i w końcu daje mi spokój :-P
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-13, 20:12   

Też mam wiele ,,rywalek" Zwykle podcinam je tekstem typu: Hej czym myjesz włosy(ona już zadowolona a ja:) wyglądają jak dwudziestoletnia słoma,chyba rozpuszczalnikiem :?: :mrgreen:

Nie przejmuj się.Czemu uwarzasz że wszyscy będą po ich stronie :?:

Moja rada brzmi jednak:

Potraktuj je jak powietrze.Udawaj że nie słyszysz czy coś w tym stylu
 

agaciszon502  

Mega wymiatacz

Wspomnienia...<3



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 20 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-13, 20:32   

Najpierw spróbujcie łagdinie... Coś wam powiedzą to w na to z uśmiechem:p Często takk robię i wszyscy się dziwią i w końcu dają sobie spokój:)

A jak to nie zadziała to zacznijcie coś odszczekiwac... Ktoś tam wyżej napisał "Jak Kuba Bogu tak Bog Kubie". Powodzenia!:)
_________________
W życiu wszytko ma swój zmierzch. Tylko noc kończy się świtem. ["Zmierzch"]
 

MateuszKL  

Wymiatacz

SM UPR



ImiÄ™: Mateusz

Do³±czy³: 07 Mar 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2009-03-13, 20:49   

Jak zwykle w tego typu tematach, mądrze mówi VITO: z marginesem trzeba ostro. Albo raz zrobicie z nimi porządek, albo codziennie rozmyślania o tym, jak was skompromitowały, nie miną. Nie wy zaczynałyście. Macie moralne prawo do stanowczego i twardego postępowania.

Mi się zdaję, że Ci, co mówią, żeby ignorować, to z jakiś prywatnych szkół, albo utrzymują kontakt tylko z grupą najlepszych przyjaciół i na innych nawet nie patrzą. Bo tak się nie da. Otoczy taką dziewczynę grupka - nieraz - kilku osób i wyśmiewa w - czasem - niesamowicie ohydny sposób. I ona ma to ignorować? To jest po prostu niemożliwe dla nastolatki.

Przez takie myślenie i promowanie takich wzorców postępowań przez nauczycieli i ogólnie "autorytety społeczne" mamy te wszystkie samobójstwa w szkołach - bo dzieci myślą, że naprawdę nie ma rozwiązania, bo wmawia się im, że jak spróbują rozwiązać sprawę twardo, to "są tak samo winni" Aż żal.
_________________
 

Ostatnio zmieniony przez MateuszKL 2009-03-14, 21:04, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Paulina0327  

User



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-14, 14:55   

Miałam podobny problem.
Klasa podzieliła się na 2 grupy dziewczyn i oczywiście wszystkie zaczęły się wyzywać itd...
Psycholog doradziła mi żebym nie wdawała się w głupie dyskusje tylko zaczęła się śmiać z tego co one o mnie i o innych dziewczynach mówią.
Ignoruj te "rywalki" aż w końcu same się odczepia ;)
_________________
"Trzeba coś stracić, by coś docenić, żeby odzyskać, trzeba się zmienić..."
 

myszki15  

User


Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-14, 20:29   

no to chyba nie jesteśmy same... widac ze sa takie osoby które miały taki sam problem jak my dziekujemy :*:*
 

Kijas  

User

PrO GaMeR



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 27

Do³±czy³: 15 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-16, 15:10   

Najpierw poście na nie jakąś Plote na Szkołę później załatwicie sobie jakiś chłopaków do ochrony. I Jeżeli one są takie jak je opisujecie to się na was rzucą a ci chłopcy was Obronią. Albo po prostu same im "wlejcie". Moim zdaniem one się na was "rzucają' dlatego że chcą pokazać jakie to one są COOL, więc jak im pokażecie że wy też umiecie się bronić to powinny się od Was Odczepić. Jakbyście nie mogły już na serio dać rady piszcie do mnie na gg 7905528


Pozdrawiam Kijas :evil:
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-16, 16:15   

Kijas,


no nieźle.Tylko czy ktoś stanie po ich stronie :?:
 

Kijas  

User

PrO GaMeR



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 27

Do³±czy³: 15 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-16, 19:21   

Pati009 napisa³/a:

Kijas,


no nieźle.Tylko czy ktoś stanie po ich stronie :?:



Raczej nikt Nie powinien stanąć w ich obronie... Jeżeli pobiją tamte dziewczyny to szybciej myszką15 pomogą. :-P
 

myszki15  

User


Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-16, 20:28   

hmm... całkiem nieźle tylko z tymi chłopakami do obrony bedzie problem bo to one z tymi wszystkimi chłopcami trzymaja bo z nimi palą i piją a my w tej grupie nie jestesmy i przez to sie nie liczymy .... u nas w szkole liczy sie tylko kto w tej grupie jest....:-( :-( :zalamany: :[ :kwasny:
 

Kijas  

User

PrO GaMeR



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 27

Do³±czy³: 15 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-16, 20:56   

A może mieszkacie gdzieś w Okolicy Bydgoszczy ? Bo w razie czego chociaż jestem młody mam kilku znajomych... :]
 

myszki15  

User


Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 13:28   

My jesteśmy ze ¦ląska a dokładnie z Rudy ¦ląskiej ..ale dzieki za propozycje :-)
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 15:50   

Kijas napisa³/a:

Raczej nikt Nie powinien stanąć w ich obronie... Jeżeli pobiją tamte dziewczyny to szybciej myszką15 pomogą. :-P



hmmm...chyba źle to zinterpretowałeś :-x
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com