Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2013-02-20, 12:39   

Tabex, ale z nim różnie bywa. Jednym pomaga, drugim nie. Ale raczej znajomi-palacze sobie chwalą. Tzn. byli palacze.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

GCPU

Stały User



Do³±czy³: 10 Lis 2010

   

Wys³any: 2013-02-25, 11:37   

Trzeba znaleźć sobie zajęcie, najlepiej zorganizować sobie czas w taki sposób, żeby ciągle coś robić, a w sytuacji gdy musimy np. czekać na kogoś/ w kolejce- poczytać książkę/gazetę, zastanowić się jak można spędzić czas w miły i przyjemny sposób.

A teraz trochÄ™ o objawach fizycznych przy rzucaniu i sposobach radzenia sobie z nimi:

1) Wzmożony kaszel- pij więcej wody i soków owocowych. Tabletki przeciwkaszlowe stosuj tylko w razie silnego kaszlu
2) Ból głowy- Staraj się głęboko oddychać, co pomoże Ci się zrelaksować. Więcej odpoczywaj
3) Trudności z koncentracją- głęboko oddychaj, aby dostarczyć więcej tlenu do mózgu.
4) Zmęczenie/przygnębienie/nerwowość- sport sport i jeszcze raz sport- po pierwsze nie ma czasu na papierosa jak się np biega:), a endorfiny wywołane przez wysiłek fizyczny dodadzą lekkości, przyjemnego rozluźnienia i uśmiechu na twarzy:)
¯yczę powodzenia w rzucaniu!:)
Ewelina
 

Mini

User


Do³±czy³: 07 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-07, 09:10   

Ja przestałam z dnia na dzień. Po 5 latach. Da się.
_________________
carpe diem
 

Bury  

User


Wiek: 29

Do³±czy³: 06 Lip 2013

   

Wys³any: 2013-07-06, 10:55   

Mini napisa³/a:

Ja przestałam z dnia na dzień. Po 5 latach. Da się.


Zależy od towarzystwa i psychiki człowieka ja też po 5 latach próbuje rzucać. Kupiłem sobie e-papierosa i pale tylko wtedy kiedy czuje że muszę zapalić, zamiast palić całego papierosa w chwili kiedy mam ochotę zapalić zaciągam się 5 razy i odstawiam sprzęt do szuflady żeby mnie nie kusił po 4-5 godzinach wracam do niego i tak powoli odchodzę od tego nałogu, po 3 tygodniach zauważyłem w swojej osobie to mniejsze zmęczenie lepsza koncentracja, kondycja i przede wszystkim lepsze samopoczucie :)
 

GCPU

Stały User



Do³±czy³: 10 Lis 2010

   

Wys³any: 2013-08-08, 11:39   

W nawiązaniu do tego co pisała moja koleżanka Ewelina, znalazłem coś na ten temat
„Telefon Zamiast Papierosa”. Pod numerem 0 801 108 108 można uzyskać bezpÅ‚atnie porady i wsparcie w rzucaniu palenia lub strona internetowa www.jakrzucicpalenie.pl
a osobiście polecam komputerowe rzucanie palenia, ja próbowałem i mi pomogło.

¯yczę wytrwałości

Jarek
_________________
Potrzebujesz pomocy? Coś sprawia Ci trudność? Chciałbyś z kimś porozmawiać?
Napisz do nas: NETporadnia@gcpu.pl
Facebook: NETporadnia
tel. (0 58) 320 02 56
GG 8485172
Gdańskie Centrum Profilaktyki Uzależnień
 

T0ksyczna  

Mega wymiatacz

poprostu



ImiÄ™: Marta

Wiek: 31

Do³±czy³a: 19 Sie 2013

Sk±d: Hiszpania

   

Wys³any: 2013-08-20, 11:34   

Też paliłam 3 lata. Rzuciłam bo chłopak też chciał rzucić. Poszło mi zdecydowanie lepiej od niego, bez gum, tabletek i innych preparatów. Trzeba po prostu chcieć. Kup sobie słonecznik i wcinaj zamiast słodkości. Mojemu pomogło.
_________________
`

Mentes huecas, vacíos los corazones.
 

Nygusek2907  

Stały User

[nie]zwykły chłopak



Imię: Michał

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Sty 2010

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2013-11-18, 23:11   

jeśli nie masz silnej woli - polecam e-papierosa. paliłem codziennie przez 3 lata, odkąd nabyłem takie urządzenie, normalnych fajek praktycznie nie ruszam (zdarzy się czasem na imprezie). Kupujesz na początku mocniejszy liquid i stopniowo po jakimś czasie schodzisz niżej. Jak na razie jestem "w połowie". I szczerze mówiąc jestem zadowolony. Czuje się lepiej, nie śmierdzi mi z ust i ogólnie jestem zadowolony że potrafię wytrzymać bez szluga :)
_________________
Pragnę być nietypowy, niepowtarzalny, jednorazowy i oryginalny...
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2013-11-19, 00:05   

Kwestia silnej woli, motywacji.
Ja nie czuję potrzeby rzucania fajek, nie czuję się również od nich silnie uzależniona, chociaż fakt, dzień bez papierosa nie zdarza się, ale w normalnym trybie dnia palę 2-3 dziennie. Na imprezach idzie paczka zazwyczaj, albo większa jej część. Chociaż miałam taki okres, że przez 3 dni wypalałam 5 paczek.
Co do rzucania palenia poprzez e-szluga - mój brat tak rzucił, teraz pali tylko to, jednak, no nie oszukujmy się - nadal jest to wdychanie nikotyny, tyle że bez substancji smolistych.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

Nygusek2907  

Stały User

[nie]zwykły chłopak



Imię: Michał

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Sty 2010

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2013-11-19, 14:40   

@up

no niby tak, ale są płyny o zerowej zawartości nikotyny. jeśli ktoś lubi sobie puszczać dymek a udalo sie wyjsc z uzaleznienia od nikotyny, moze takie cos sobie zakupić, oczywiście na pewno nie jest to zupełnie nieszkodliwe, ale na pewno zdrowsze od analogów :p
_________________
Pragnę być nietypowy, niepowtarzalny, jednorazowy i oryginalny...
 

Adiyoshi

User


Do³±czy³: 05 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-05, 22:03   

kup sobie e papierosa np z jakims mocnym liquidem, po paru zaciagnieciach gardlo bedzie mialo dosc i odzwyczaisz sie, sprawdzony sposob
 

candida_skip

User


Do³±czy³: 19 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-04-16, 22:09   

Mi pomogły tabletki "nicorin" no i silna motywacja wraz z wizją zaoszczędzenia grubego hajsu w skali np. roku niepalenia :P
 

Jakuta

Stały User



ImiÄ™: Jakuta

Wiek: 27

Do³±czy³: 06 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2015-04-30, 07:16   

Mam problem z rzuceniem palenia, teraz chcę rzucić bo lada moment mogę zajść w ciążę.
Na paczce którą kiedyś kupiłam był numer na którym można podobno uzyskać pomoc w rzuceniu palenia. Ktoś próbował? Myślicie że warto?
Jestem strasznie nieśmiałą osoba i każda rozmowa z obcymi ludźmi sprawia mi dużo stresu.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-05-02, 23:40   

Jakuta napisa³/a:

Jestem strasznie nieśmiałą osoba i każda rozmowa z obcymi ludźmi sprawia mi dużo stresu.



Psycholog

Jakuta napisa³/a:

Mam problem z rzuceniem palenia



To Allah pozwala na popełnianie samobójstwa?
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-05-09, 14:21   

Mój ojciec po wielu latach rzucił palenie "od tak" - jestem z niego dumy. Jest świetnym przykładem na to, że trzeba być ambitnym i naprawdę chcieć to rzucić, a nie udawać, że się rzuca :D
 

xomkax  

User


ImiÄ™: Aleksandra

Do³±czy³a: 26 Lip 2015

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2015-07-26, 23:38   

Ja nie palę i nie zamierzam nigdy zaczynać, ale problem mam inny... Jak mam przekonać chłopaka, że powinien rzucić? Już mi brakuje argumentów, bo żadne do niego nie trafiają... :/
_________________
Photography is a life.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com