Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2013-07-21, 00:29   

No bo przecież Sałaton to pizda metal, który jara gimnazjalistów, którzy jeszcze nie ogarnęli, że WARSZAWO WALCZ to nic więcej ponad płytką refleksję przy worku pieniędzy. ; ]

Oczywiście trochę prowokuję, bo nie ma nic lepszego w Internetach od brudasowskiego butthurtu.
_________________
#truestory
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2013-07-21, 00:53   

Muza fajna, wokal słaby. Koleś z Sonaty Arctici lepiej by pasował do ich brzmienia.
_________________
There can be only one
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-07-25, 22:20   

"12-letni Michael poszedł na targ kupić warzywa na obiad. Podczas zakupów upadła na ziemię jedna z cebul co zauważyli Polacy. Nasi rodacy nie mogli wytrzymać takiej hańby i pogwałcenia szacunku dla cebuli. Zamordowali gołymi rękami młodego Brytyjczyka, następnie najstarszy z morderców ,Janusz W. ceremonialnie zjadł cebulę. -To była obraza uczuć religijnych i krajowych, k***a!" - mówi Janusz W. -widziałem jak go bili. Tym ludziom wyrosły nagle skrzydła na plecach, a nie wiadomo skąd zaczęła się wydobywać muzyka Sabatonu. To chyba czary! - mówi jeden ze świadków."
taka sobie historyjka z watkiem sabatonowym. szczerze to zawsze bedzie dla mnie mega tandetny zespol dla tak bardzo patriotycznych kucow i cebulactwa.
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

Shooty  

User


Do³±czy³: 24 Lip 2013

   

Wys³any: 2013-07-25, 22:24   

Najlepszy kawałek - 40:1. Reszta brzmi praktycznie identycznie, więc wystarczy zapamiętać ten jeden i spokojnie można mówić, że zna się ten zespół na pamięć.
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2013-07-26, 20:41   

sałaton najlepszy z przekazem i fajną muzyką a nie jakieś popowe gówno
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-12-29, 12:45   

Jak duża część słuchająca rocka/metalu Polaków, 40:1 i Uprising znam. I na tym mniej więcej się kończy. Power metal to nie moja muzyka. Ale byłam na ich koncercie kiedyś. Występowali na festiwalu, na którym robiłam zdjęcia. To i im parę fotek machnęłam. Fajnym akcentem było zagranie utworu o Polsce (40:1) na występie, który nie był w naszym kraju.
 

darelajn  

Stały User

Victim of Ritual



ImiÄ™: Dominika

Wiek: 28

Do³±czy³a: 04 Sty 2015

Sk±d: 50°15'N 19°00'E

   

Wys³any: 2015-01-06, 16:30   

Jeden z moich ulubionych zespołów :D Najbardziej lubię utwory z albumu Primo Victoria oraz Heroes.
_________________
For my dreams I hold my life, for wishes I behold my night...
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2015-01-06, 18:06   

£adnie sabaton potraktował polaków na koncercie. Gimby słuchajo
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Dominoo17  

User

Dominik z Brzezin


ImiÄ™: Dominik

Do³±czy³: 07 Mar 2015

Sk±d: Brzeziny

   

Wys³any: 2015-03-08, 13:46   

Sabaton to jest coś zajebistego, jeden z moich ulubionych zespołów..., wielkie propsy za tematyke historyczną w piosenkach.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com