Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Mizantrop | 2009-12-30, 23:11

Autor

Wiadomo¶æ

Patrycja94  

Hiper wymiatacz

ZÅ‚a dziewczyna



ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Wrz 2009

Sk±d: wzi±æ na wino?

   

Wys³any: 2010-01-03, 20:31   

Quallor napisa³/a:

o? Owszem, tak około 10 są nudne, ale zdecydowanie potem są coraz lepsze!


Czy ja wiem? Ostatni był spoko, ale tak jak napisała destrukcyjna, praktycznie cała saga krąży wokół tego samego... każdy kolejny tom jest taaaaaki przewidywalny.
_________________
...I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę.
 

rebela  

User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-06, 18:06   

Przeczytałam wszystkie sagi Sandemo:Sagę o Ludziach Lodu, Sagę o Czarnoksiężniku i Sagę o Królestwie ¦wiatła. Moim zdaniem najnudniejsza jest ostatnia, ale dwie pierwsze sa super. Po paru tomach tak się wkręciłam w ten świat,ze nie mogłam się oderwać :-D
 

Wojtas  

Hiper wymiatacz

KoteG



ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Maj 2009

Sk±d: Katowice/Chorzów

   

Wys³any: 2010-02-23, 08:10   

Mam zamiar się za to zabrać ale nie wiem co z tego będzie.
_________________
Ludzkość! Jakaż ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia... kogoś innego!


Sklepik z marzeniami
 

Marlen  

Hiper wymiatacz

Pruderyjna cisza



Do³±czy³a: 25 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-23, 12:23   

Przeczytałam wszystkie tomy. Pokochałam Sol i Vanję. Sądze ,że genialnie napisane.
Wkurzyłam się tylko czytająć o zaginionym wnuku Arego. Miom zdaniem to jest najgorszy tom. Polecam.
_________________
Nadal nakładam nowe szaleństwa na każdą świeżą myśl. Nasłuchuję świata z głową położoną na torach.
Wynaturzona z natury.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2012-01-07, 10:56   

Okładki są wyjątkowo brzydkie. Nawet nie zwracam na nie uwagi, bo strasznie psują wyobraźnie.
Hm nie jest to jakieś specjalnie wyjątkowe. Gówna postać ten zwierzoczłek obrzydliwy. Sol, mnie trochę denerwuje. Na razie przeczytałam "Zauroczenie", z nudów. W bibliotece u mnie są kolejne części, ale raczej nie przeczytam.
Miejscami trochę straszna, na przykład historia o wyrodzeńcach.
 

CherryCherry  

Mega wymiatacz

CherryCherry


ImiÄ™: Anka

Do³±czy³a: 20 Wrz 2011

Sk±d: MAZOWSZE

   

Wys³any: 2012-01-12, 13:27   

Zgodzę się z tymi, co mówią "Im dalej, tym gorzej".
Pierwsze trzy tamo -rewelacja, potem gorzej i gorzej... Tak już bywa z 'tasiemcami'.
Okładki fakt, nie zachwycające.
_________________
Myślę, więc jestem - i zniknął...
 

Dezomorfina  

Wymiatacz

you are obsolete


Do³±czy³a: 01 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-01-12, 13:43   

Fajne czytadło, pod względem długości i fabuły przypomina serial w formie książki. Udało mi się wciągnąć w to moją babcię, bo summa summarum lepiej żeby czytała książki (nawet niezbyt ambitne), niż traciła czas na durne telenowele.
_________________
No need to ask my name
to figure out how cool I am
 

CherryCherry  

Mega wymiatacz

CherryCherry


ImiÄ™: Anka

Do³±czy³a: 20 Wrz 2011

Sk±d: MAZOWSZE

   

Wys³any: 2012-01-12, 14:28   

No tak to popieram ;)
Choć tam takie sceny, ze babcia może spaść z fotela;p
_________________
Myślę, więc jestem - i zniknął...
 

Boreae  

Mega wymiatacz

Faust



Wiek: 30

Do³±czy³: 16 Cze 2011

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2012-02-04, 08:05   

A ja polecam. PrzeczytaÅ‚em wszystkie trzy Sagi i nie żaÅ‚ujÄ™. JeÅ›li ktoÅ› uważa że wÄ™drówka Shiry przez groty czy też Heike i “skrzydÅ‚a kruka“ byÅ‚y nudne to ja już nie wiem ;) . Ogólnie dość wciÄ…gajÄ…ce książki, gdybym miaÅ‚ czas to może i bym nawet do nich wróciÅ‚, bo majÄ… ten swój specyficzny urok ;) .
_________________
11.07.2013 <3 .

"Wilcze spojrzenie na świat."
Zapraszam do odwiedzenia ;>.
 

Sueno  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Lis 2011

   

Wys³any: 2012-05-27, 17:57   

Ja posiadam wszystkie 47 tomów, jeszcze te pierwsze wydania, od babci kiedyś przytargałam. Szczerze powiedziawszy nie specjalnie mnie wciągają, mam je już ok roku a ledwie do końca 4 tomu dobrnęłam. Z przeczytanych najbardziej podobał mi się 1 i 3 tom, w 4 trochę mi Sol brakowało, bo jakoś tak polubiłam jej postać. Zazwyczaj po kolejne części sięgam w sytuacjach kryzysowych - portfel pusty, w bibliotece nic ciekawego a książki ze swoich pólek już wszystkie przeczytałam, wtedy żeby zająć czym oczy sięgam po "Sagę..."
_________________
Don't let it go, never give up, it's such a wonderful life
 

rozczochrana

User



Do³±czy³: 11 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-05-28, 15:55   

Czytałam i czytałam, i nie dobrnęłam do końca. Na 30 którymś tomie odechciało mi się, kiedyś może wrócę. Jednak wspominam pozytywnie. ;3
 

rozmarynowa  

Wymiatacz



ImiÄ™: Olimpia

Do³±czy³a: 06 Lip 2012

Sk±d: jeste¶?

   

Wys³any: 2012-07-07, 23:44   

W sumie to czytałam kilka z tomów. Chyba Demon nocy, Wiosenna ofiara, Zauroczenie, Tęsknota i Magiczny księżyc. Wciąga bardzo. Polecam! :)
_________________
CaÅ‚e życie martwimy siÄ™ o przyszÅ‚ość. Robimy plany. Próbujemy przewidzieć przyszÅ‚ość. Jakby mogÅ‚o to (…)zaÅ‚agodzić wstrzÄ…s.
 

melancholia  

User



ImiÄ™: Kaja

Do³±czy³a: 28 Gru 2011

   

Wys³any: 2012-07-11, 23:41   

właśnie kończę 3 tom, zdecydowanie sięgnę po kolejne. Książki strasznie wciągają, jeden tom (lub więcej) pochłania się w jeden dzień ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com