Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

stewie  

Hiper wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³: 29 Lis 2009

   

Wys³any: 2012-05-09, 11:08   

Feuerleben napisa³/a:

Człowiek musi sobie pomóc sam. Poza tym jak kiedyś napisałem. Sado-maso nie jest wcale niczym strasznym



:ok:


...ale to nie o tym tu mowa
_________________
Everybody loves you when you're six foot in the ground
- John Lennon
 

milus94  

Wymiatacz

buntowniczka ;**


ImiÄ™: Milena

Wiek: 28

Do³±czy³a: 16 Maj 2010

   

Wys³any: 2012-06-10, 17:21   

Sama jestem w trakcie wychodzenia z tego. To ludzie którzy mają po prostu problemy i trzeba im pomóc
 

sofferenze  

User



ImiÄ™: Weronika

Do³±czy³a: 03 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-08-04, 00:39   

Mam z tym "jakieś" doświadczenia. . .NIE, nie cięłam się nigdy, lecz pewna osoba z mojej rodziny tak i wiem jaki to jest ból do przeżycia kiedy widzisz że osoba którą kochasz sprawia sobie krzywdę. Pozostawia to też taką "bliznę" na psychice człowieka. Więc nie polecam nikomu tego doświadczenia.
_________________
Jeśli nieśmiałość za­bija uczu­cia, to noszę w so­bie se­ryj­ne­go mordercę.
 

Boreae  

Mega wymiatacz

Faust



Wiek: 30

Do³±czy³: 16 Cze 2011

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2012-08-04, 07:12   

No niedawno spotkałem się z takim cięciem, ale... jak dla mnie chłopak raczej miał radochę, że wszyscy są w szoku, niż robił to by zagłuszyć ból czy coś. I jak się odnieść do takiego czegoś, gdy ktoś tnie się "na pokaz"?
Samo to, gdy wyszedł w trakcie oglądania filmu do łazienki, a wrócił z kapiącą krwią z nadgarstka. Gdy go znajomy się spytał "co ty sobie zrobiłeś?!" to on tylko odpowiedział "dobrze" i wytarł ręce w chusteczkę. To nie pierwszy raz coś takiego odwala. Na ognisku rozbił butelkę i też sobie "rysował" po ręce i tylko spoglądał, czy ktoś jest w szoku. Później tłumaczył się, że to zakład był. Nie ogarniam człowieka... Czy możliwe jest, by ktoś po prostu ciął się "dla popularności"? :niepewny:
_________________
11.07.2013 <3 .

"Wilcze spojrzenie na świat."
Zapraszam do odwiedzenia ;>.
 

reverse.

Stały User

princess of madness



Do³±czy³: 01 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-08-04, 10:05   

Szczerze mówiąc, to sama niedawno z tego wyszłam. I tak, do tego potrzebny jest przyjaciel, wbrew temu, co niektórzy mówią. Choć moja przyjaciółka, nie była nią jeszcze, kiedy mi pomagała. Jak to mówią, "prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie". Jej akurat było łatwiej to zrozumieć, bo sama miała problemy. Nie aż takie jak ja, ale miała.
_________________
Jeżeli jedna osoba ma jakieś urojenia nazywamy to szaleństwem.
Jeżeli wiele osób cierpi na to samo urojenie nazywamy to religią.
~Robert M. Pirsig
 

stewie  

Hiper wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³: 29 Lis 2009

   

Wys³any: 2012-10-22, 04:57   

Boreae napisa³/a:

Czy możliwe jest, by ktoś po prostu ciął się "dla popularności"?



Wszystko jest mozliwe :D Ludzie sa *****.....
Wiekszosc ludzi ktora to robi nie robi tego dla popularności...ale sa i takie przypadki :mrgreen: :evil:
_________________
Everybody loves you when you're six foot in the ground
- John Lennon
 

ta co kocha żyć  

Hiper wymiatacz

Uciuana



Do³±czy³a: 20 Lis 2011

   

Wys³any: 2012-10-22, 13:09   

stewie napisa³/a:

Wszystko jest mozliwe :D Ludzie sa *****.....
Wiekszosc ludzi ktora to robi nie robi tego dla popularności...ale sa i takie przypadki


Oj tak, moja znajoma tnie się, żeby być w centrum uwagi. Chociaż ja nie uznałabym tego za cięcie się , ponieważ jej blizny znikają już po dwóch tygodniach. Swego czasu i ja miałam akcje na samookaleczenia, ale ukrywałam się z tym, a blizny zostaną już do końca życia.
_________________

Cytat:

Jeśli nie poczułeś co to znaczy kogoś stracić
Nie zrozumiesz tego bólu, który co dzień karci

 

Ayris  

Stały User


Wiek: 28

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2012-10-22, 17:04   

Wydaje mi się, że to takie trochę zwracanie na siebie uwagi, liczenie na to, że ktoś to zobaczy, przerazi się, zainteresuje, pomoże itd. Bo nie jestem w stanie zrozumieć, jaką można czuć ulgę czy satysfakcję w bólu...
 

stewie  

Hiper wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³: 29 Lis 2009

   

Wys³any: 2012-10-23, 01:49   

ta co kocha żyć napisa³/a:

Chociaż ja nie uznałabym tego za cięcie się , ponieważ jej blizny znikają już po dwóch tygodniach.



Wiekszosc ludzi ktora sie okalecza nie dla uwagi, nie zadaje sobie ran ktore wymagalyby wizyty w szpitalu.

Ayris napisa³/a:

Bo nie jestem w stanie zrozumieć, jaką można czuć ulgę czy satysfakcję w bólu...



Ulga i satysfakcja to dwie rozne rzevzy...... satysfakcjÄ™ kojarzy mi sie z sadomasochismem

Ulga,samookaleczenie ,orgazm i jedzenie ostrych potraw powoduja wyzwala endorfiny
Endorfiny dzialaja podobnie do morfiny
To juz wiesz jak samookaleczenie moze przynosic ulge.
Bylo wiele badan naukowych na ten temat, w UK, USA, Australii, Kanadzie
_________________
Everybody loves you when you're six foot in the ground
- John Lennon
 

mat1313

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-10-23, 20:59   

W sumie nie widziałem ani jednej osoby z bliznami czy tam innymi śladami na kończynach ani w innych miejscach, ani też nie słyszałem więc nie rozumiem tego i nie pojmuję i dobrze, bo myśląc racjonalnie to głupota i szpecenie samego siebie.
 

ta co kocha żyć  

Hiper wymiatacz

Uciuana



Do³±czy³a: 20 Lis 2011

   

Wys³any: 2012-10-23, 23:36   

stewie napisa³/a:

Wiekszosc ludzi ktora sie okalecza nie dla uwagi, nie zadaje sobie ran ktore wymagalyby wizyty w szpitalu.


Zwłaszcza, że ta dziewczyna wszystkim to pokazuje.
_________________

Cytat:

Jeśli nie poczułeś co to znaczy kogoś stracić
Nie zrozumiesz tego bólu, który co dzień karci

 

ninja666  

Wymiatacz



ImiÄ™: Radek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-10-24, 22:57   

Miałem koleżankę, która się w emosa bawiła w gimbazjum. Z tym, że z cięciem się, to przesadziła ostro. Jak się jej patrzyło na ręce, to wyglądała jak ofiara jakiegoś satanistycznego rytuału (powycinane na łapach pentagramy i jakieś napisy). Imo takie cięcie się jest totalnym debilizmem, zwłaszcza, jeśli robisz dla szpanu, bo nawet jeśli masz powód, to czy czasem samookaleczanie się nie jest pogłębianiem w sobie teo bólu, który nas dręczy?
 

stewie  

Hiper wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³: 29 Lis 2009

   

Wys³any: 2012-10-24, 23:13   

ninja666 napisa³/a:

Jak się jej patrzyło na ręce, to wyglądała jak ofiara jakiegoś satanistycznego rytuału (powycinane na łapach pentagramy i jakieś napisy).



:evil: :mrgreen: :facepalm:

ninja666 napisa³/a:

Imo takie cięcie się jest totalnym debilizmem, zwłaszcza, jeśli robisz dla szpanu,



:ok:

ninja666 napisa³/a:

bo nawet jeśli masz powód, to czy czasem samookaleczanie się nie jest pogłębianiem w sobie teo bólu, który nas dręczy?



Nie....(nie chce mi sie pisac dlaczego...lol poczytaj sobie artykuly w czasopismach medychnych)
_________________
Everybody loves you when you're six foot in the ground
- John Lennon
 

arhol  

User

Trash



ImiÄ™: SÅ‚awek

Do³±czy³: 15 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-11-15, 23:58   

Ciężki temat,zwłaszcza zrozumienie mechanizmów którymi kierują się osoby okaleczające się.
W większości przypadków jest to bardzo skomplikowane,sposób myślenia o tym i powody dlaczego to robią,raczej nietolerowane.
Wg mnie mało sensowna praktyka,ciąć się by potem się tego wstydzić lub ukrywać?
Jeśli już muszą się niszczyć,to czemu nie zrobią tego raz a porządnie? (nie mówię o samobójstwie) ale o poważniejszych samookaleczeniach.
Aczkolwiek i jedno i drugie nie powinno występować.
 

stewie  

Hiper wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³: 29 Lis 2009

   

Wys³any: 2012-11-17, 21:53   

arhol napisa³/a:

Jeśli już muszą się niszczyć,to czemu nie zrobią tego raz a porządnie? (nie mówię o samobójstwie) ale o poważniejszych samookaleczeniach.



Jak sam powiedziales

arhol napisa³/a:

Ciężki temat,zwłaszcza zrozumienie mechanizmów którymi kierują się osoby okaleczające się.



Wiec najpierw to zrozum :P
_________________
Everybody loves you when you're six foot in the ground
- John Lennon
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com