Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-10-18, 20:56   

W sumie nie wiem co myśleć. Na pewno jeżeli ktoś robi tak dla szpanu, żeby pochwalić się "zobacz na moje blizny", to jest po prostu głupi. Nie wiem komu imponowałoby coś takiego. Chyba tylko drugiemu emo z gimnazjum. Natomiast jeżeli ktoś się samookalecza z powodu ogromu poważnych problemów czy też dla przyjemności - sprawa się trochę komplikuje. Są różne rozwiązania, o których zresztą wcześniej była tutaj mowa, więc nie chce mi się powtarzać. :-P

stewie napisa³/a:

Feuerleben napisa³/a:

Człowiek musi sobie pomóc sam. Poza tym jak kiedyś napisałem. Sado-maso nie jest wcale niczym strasznym



:ok:



:ok: x2
 

Urbanek  

Nowy


Do³±czy³a: 30 Mar 2017

   

Wys³any: 2017-03-30, 19:53   

Ja to robię i tak to jest chore. :wstyd: Nie potrafię z tym jednak skończyć i się przed kimś otworzyć, a to są dwa pierwsze kroki do "rzucenia" (?) tego. To jest jak narkotyk, po prostu uzależnia, niektórzy się z tego śmieją, nie rozumieją lub nie chcą zrozumieć, ale są też tacy którzy sami to przeżyli/przeżywają i wiedzą co czuje taka osoba. To często kończy się fatalnie, takim osobom ciężko jest pomóc. Psycholog lub psychiatra są najlepszą opcją, to prawda, ale trzeba się liczyć z tym, że to w każdej chwili może wrócić.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-03-30, 19:57   

Urbanek napisa³/a:

Ja to robię i tak to jest chore. Nie potrafię z tym jednak skończyć i się przed kimś otworzyć, a to są dwa pierwsze kroki do "rzucenia" (?) tego.



Pierwszy krok, to pokochanie siebie.
Wtedy obiektem rozładowania emocji może stać się cokolwiek innego.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com