Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Aga_krk

User

Wysłany: 2016-10-31, 11:33   A co myślicie...

A co myślicie o zajściu w ciążę bez wytrysku? Czy to w ogóle możliwe? Czytałam na LINK USUNIĘTY, że nie. Ale w sumie słyszałam dużo różnych rzeczy....
//mm

Hawwa  

Wymiatacz

Wysłany: 2016-11-17, 14:14   

Nie ma czegoś takiego jak "seks bez zobowiązań", bo zawsze jest ryzyko ciąży, a to już zobowiązanie ;)

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka

Imię: Julia

Wysłany: 2017-04-20, 21:57   

olkaOla napisał/a:

Niestety ale nie wiemy z jaką osoba uprawiamy seks i nie wiemy czy ta osoba nie jest na coś chora i czy czyms nas nie zarazi....

A kto powiedział że "bez zobowiązań" to musi być obcy człowiek, którego widzę ledwie sekundę na oczy i nie wiem nawet, jak się nazywa?

Kate04  

User

Wysłany: 2017-04-21, 15:26   

trzeba sobie sprecyzować co tak właściwie oznacza seks bez zobowiązań..bo jest to dość rozległe pytanie..
czy chodzi, że bez gumy, że w klubie, że pod wpływem, że z obcym, że na pralce czy blacie, czy o co cholerka? :evil:

Kotek Burasek  

User

Kotek

Imię: Burasek

Wysłany: 2017-04-26, 00:55   

Promiskuizm, i stochastyczne kontakty seksualne u mężczyzn (bo to oni głownie prowadza ten tryb życia) prowadzą w końcu do zaburzeń w relacjach z kobietami, niż pozytywnych skutków.

Bartoszek

User

Imię: Bartoszek

Wysłany: 2017-06-14, 08:46   

Faktycznie na pewną spontaniczność trzeba uważać i trzeba się jej wystrzegać

DeepBlueSoul96  

User

Zwariowana Kicia

Imię: Asia

Wysłany: 2017-06-28, 22:04   

Jeśli mam być szczera to ja osobiście jestem temu przeciwna. Wiadomo, że żadne środki antykoncepcyjne nie są w 100% skuteczne i wiadomo, że w trakcie stosunku zawsze jest ryzyko zajścia w ciążę. A gdy jest to tylko seks bez zobowiązań, a nie daj boze dojdzie do tego, że kobieta zajdzie w ciążę to co wtedy? No właśnie. dodam też, ze ja osobiście preferuje mieć jednego stałego partnera w sferach intymnych bo jednak jest to też mniejsze ryzyko, że załapie się jakieś choroby czy infekcje.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com