Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Przesunity przez: metalmummy | 2015-08-23, 12:00

Autor

Wiadomo

Minni123  

Stały User



Imię: Ewa

Wiek: 29

Doczya: 13 Kwi 2015

   

Wysany: 2015-08-23, 09:56   Seks jako nagroda

Cześć. Ostatnio dość mocno posprzeczałam się o to ze znajomym. On stwierdził, przynajmniej ja to tak zrozumiałam, że na seks to facet powinien sobie zasłużyć, czyli, że jak jest grzeczny i dobrze się zachowuje to wtedy dopiero powinnyśmy iść z nim do łóżka. A jak nie to celibat. Czyli traktujemy seks jako nagrodę dla naszego partnera. I teraz, kochane, co sądzicie o czymś takim? Naprawdę kobiety tak robią? Stosują taką bzdurną zasadę? On twierdzi, że zna związki, ba nawet małżeństwa gdzie to dobrze funkcjonuje i są ze sobą szczęśliwi. Tylko mi się jakoś szczerze w to wierzyć nie chce, wiec proszę podzielcie się swoją opinią :-)
 

Jimmyblack  

Mega wymiatacz


Imię: Jimmy

Wiek: 28

Doczy: 19 Maj 2015

Skd: Dublin

   

Wysany: 2015-08-23, 10:28   

Tak... może zadziała do czasu, aż facet się nie kur*** i nie poszuka dupy na boku :)
_________________
Projektowanie gier, pomysły na gry, mój blog
http://projektowanie-gier.pl
Game Based Learning
http://gamebasedlearning.edu.pl/
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2015-08-23, 11:57   

po prawdzie tak.
jak się dogadujemy, kochamy i szanujemy to uprawiamy sex, gdyż to nas umacnia.
to nagroda dla obojga, w zamian zyskujemy nierozerwalne więzi.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Doczya: 04 Maj 2009

Skd: Berlin.

   

Wysany: 2015-08-23, 12:05   

Nigdy nie myślałam o tym w kategorii kar i nagród. Co prawda często wymieniamy żarty w stylu "lepiej bądź grzeczny, bo inaczej szlaban na tydzień", ale jakoś nie zostało to nigdy wyegzekwowane. Moim zdaniem to jest raczej powiązane z samopoczuciem i aktualną sytuacją- jak wyżej: jest dobrze, więc seks jest dobry, są zgrzyty i analogicznie mniej ochoty na przytulaski i buziaki.
_________________
meow
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2015-08-23, 12:09   

Nagroda. To raczej w pewnym zwiazku DD Kiedy to kobieta jest gora. Chociaz doswiadczenie podpowiada mi, ze raczej ulegla strona plci meskiej. Nie lubi tego i nie odbiera tego tak jakby to mialo byc jego trofeum za dobre sprawowanie. Oni wola zwykle pobawic sie nogami czy cos. Albo lubia tez wiazanie.
Ale co ja tam wiem. Nie jestem domina. Ale mam znajomego. Ktory jest inteligentny. I mi nawet dorownuje. Mechanika kwantowa. Czasteczki i swiat fraktalny stanowia dla nas tematy.
Wiec mamy ten uklad ze on bedzie ze mna rozmawial o mechanice kwantowej. A ja dam mu pobawic sie moimu stopami.

Tak funkcjonujemy. W tym swiecie.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-08-23, 12:46   

Kobieta powinna się cieszyć, że mężczyzna w ogóle poświęca jej uwagę. Mówienie, że kobieta jest równa mężczyźnie to lewackie farmazony.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2015-08-23, 12:52   

I tak babom za dużo uwagi się poświęca obecnie, teraz to nawet butów nie można zakupić bo wszystkie jakieś unisexy, różowo-pomarańczowe.
Magazynów i pism dla bab też od groma, a dla nas tylko jeden - a w nim i tak zdjęcia gołych bab.
Kiedyś siedziały w domu i miały drutowane szczęki i świat funkcjonował...
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2015-08-23, 13:08   

Zdaje sie, ze czasy matriarchatu stanowia dla kogos temat tabu w tym momencie.
I sa zbyt czesto przemilczane.
Nie dajmy sobie jednak oczu mydlic tymi nedznymi haslami dotyczacymi fazy patriarchatu. Albowiem wiemy przeciez,ze byla poprzedzona okresem, kiedy to kobieta stanowila glowe rodziny. Patriarchat natomiast to stosunkowo mlody twor .
Ale juz niebawem byc moze zakonczy sie traktowanie plci meskiej jako przedstawicieli rozumu i prawa. Na rzecz kobiet oczywiscie.
_________________
W miękkim futrze kota
 

johnwick  

User



Wiek: 29

Doczy: 23 Sie 2015

   

Wysany: 2015-08-23, 13:09   

dziwne podejscie, gdyby tak traktowała mnie partnerka to szukałbym 'szczęścia' łóżkowego gdzie indziej :P
 

Minni123  

Stały User



Imię: Ewa

Wiek: 29

Doczya: 13 Kwi 2015

   

Wysany: 2015-08-23, 13:47   

Tyle, że to właśnie facet bronił takiego "systemu"
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2015-08-23, 14:31   

DeSade napisa/a:

Albowiem wiemy przeciez,ze byla poprzedzona okresem, kiedy to kobieta stanowila glowe rodziny. Patriarchat natomiast to stosunkowo mlody twor .


Matriarchat jest oczywiście o wiele starszym wzorem, bo zrodzonym w czasach pierwotnych, niemniej zakorzenionym w społecznościach prymitywnych, barbarzyńskich i nie umiejących się jednoczyć, które zostały podbite przez silnie patriarchalne, zmilitaryzowane i rozwojowe, społeczności jak Rzym czy Grecja.
To jasno dowodzi, ze polegać na rządach bab nie ma sensu, bo prowadzi to tylko do upadku.
Chyba nikt nie ma wątpliwości do czego doprowadziłby rządy kogoś o tak nikłym rozumku i olbrzymich pokładach złośliwości jak DeSade? :-D

DeSade napisa/a:

Ale juz niebawem byc moze zakonczy sie traktowanie plci meskiej jako przedstawicieli rozumu i prawa. Na rzecz kobiet oczywiscie


Czy mężczyźni, czy kobiety byłyby przedstawicielami prawa i rozumu, w twojej sytuacji nic to nie zmienia, bo nie nadajesz się do żadnego z tych gron. :-D
 

motyl  

Moderator

gryzę.



Wiek: 34

Doczya: 13 Cze 2009

Skd: Wielkopolska

   

Wysany: 2015-08-23, 14:34   

DeSade, jak Ty mylisz pojęcia...

Nie myślałam o tym kategoriach nagród i kar. Faktem jest, jak pisały dziewczyny wyżej, że jeśli między nami jest dobrze, a i sytuacja wokół nas sprzyja to chętniej idzie się do łóżka i to w właściwie taka wspólna nagroda. Chociaż czasem po złości też jest fajnie :p.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Doczya: 12 Cze 2015

Skd: podlasie

   

Wysany: 2015-08-23, 15:07   

Ja nawet lubię po krzyku i kłótni, podobno wtedy jest ciekawiej. Uprawiamy zawsze kiedy mamy ochotę. Wiadome jest to że ciągnie swój do swego i jak się chce to się musi. :-D
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2015-08-23, 15:30   

ja nie mogę uprawiać sexu wtedy, kiedy mam ochotę z dwóch powodów. pierwszym jest wieczna nieobecność mojego męża, a drugim jest córka, która rozumie już co nie co i co lepsza, bardzo ją to fascynuje.
jesteśmy za sobą stęsknieni, toteż kiedy wraca, nie ma mowy o abstynencji. oboje jesteśmy nienasyceni, pragniemy siebie wzajemnie, relacja mlekiem i miodem ociekająca. wtedy to jest takie spełniające, takie, jakie powinno być zawsze.
a jak mnie wku*wi, to patrzeć mi się na niego nie chce, a co dopiero sexić.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2013

   

Wysany: 2015-08-30, 23:25   

Nie ma czegoś takiego jak matriarchat , bo nigdy takie społeczeństwo nie istniało .
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com