Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2017-09-01, 12:51   

Anilli napisa³/a:

Wiekszosc mezczyzn tak robi, nie bez powodu


Powody sÄ… proste:
- brak partnerek
- nikła wiedza o seksualności
- dobieranie sie w związki gdzie w ogóle sie do siebie nie pasuje i słabe życie seksualne

Anilli napisa³/a:

Widzisz,stajesz troszke w obronie masturbacji.


To dla równowagi poczytaj to:

Tam twierdzą, że trzepanie to grzech.

Anilli napisa³/a:

Bo najlepsze chwile powinien spedzac ze mna


Jak cię czytam to raczej mało możliwe. :-D

Anilli napisa³/a:

I wkurza mnie jak kobiety musza to akceptowac bo "facet musi".


Nie musi.
Jak sie ma 16 lat to norma, ale chłop po 20-stce ze względów zdrowotno-seksualnych powinien przestać.

Anilli napisa³/a:

Skoro to taka frajda to czemu nie zostajecie przy recznym?


No, bo to stara technologia, automat lepiej działa.

Anilli napisa³/a:

Wcale nie chodzi o to ,ze pochwa daje wiecej przyjemnosci.


Masz ptaka i wkładałaś?

Anilli napisa³/a:

Co was najbardziej podnieca?


Jak wyjdziesz do kuchni.

Anilli napisa³/a:

Jak to mowilam, nie mozeny byc hamburgeren i daniem glownym


PoproszÄ™ cheeseburgera...
Z serem! :]
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2017-09-01, 15:40   

poje.bało was wszystkich że podejmujecie te dyskusje, z osobą która ewidentnie robi sobie z was jaja... nabijanie postów level master.
poza tym ja też nie wierzę, że mąż metal który jeździ tirami i nie ma go długo w domu, przy swoim temperamencie nie umie sobie trzepać. no chyba, że chodzi na dziwki.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-09-01, 15:50   

Damn napisa³/a:

poza tym ja też nie wierzę, że mąż metal który jeździ tirami i nie ma go długo w domu, przy swoim temperamencie nie umie sobie trzepać. no chyba, że chodzi na dziwki.



3 razy pomyliłaś się w swoich wpisanych tu domysłach.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Anilli

User


Do³±czy³: 19 Sie 2017

   

Wys³any: 2017-09-01, 16:00   

Cytat:

Jestes chociaz facetem? Po co trolujesz? Nie nie mam ptaka dlateggo was pytam ale jak widac ciezko o normalna i konkretna odpowiedz. Ty zamiast wylumaczyc to starasz sie dokopac. Moze tak sobie poprawiasz nastroj.

Damn nawet nie bede komentowac,nie masz nic do powiedzenia to nie oceniaj swoja miara. Faktycznie nie wiem po co mi jakies nabijanie pkt.
A co do masturbacji meza metalmummy to fakt troche dziwne, jakos sie facet musi zaspokajac. Z tym ze dalej to jej sprawa.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2017-09-01, 16:33   

Damn znowu dzieki swojej mentalnej hipermetropii zdemaskowała trolla.
Jak ona to robi?
Bosze.... wrzyscy daliźmy sie nabrać...

Damn napisa³/a:

poje.bało was wszystkich że podejmujecie te dyskusje, z osobą która ewidentnie robi sobie z was jaja...


Dlaczego zaraz jaja?
Podobno ten problem dotyka co drugiej dziewczyny.
Tez kiedyś przezywałaś gdy chłopak nie zamknął drzwi i za dużo zobaczyłaś.

Anilli napisa³/a:

Jestes chociaz facetem?


Pół na pół.

Anilli napisa³/a:

Po co trolujesz?


Właśnie ja nie trolluje.
Zawsze piszę poważnie.

Anilli napisa³/a:

Nie nie mam ptaka dlateggo was pytam ale jak widac ciezko o normalna i konkretna odpowiedz


Faceci trzepali od czasów neolitu (już naskalne malunki przedstawiały trzepiących facetów), trzepią dzisiaj i trzepać będą jeszcze długo.

Anilli napisa³/a:

Moze tak sobie poprawiasz nastroj.


No.
 

Anilli

User


Do³±czy³: 19 Sie 2017

   

Wys³any: 2017-09-01, 17:57   

$karbówka napisa³/a:

Ok zrozumialam. Wiec trzepcie sobie ile chcecie. Zapewne twoje ulubione zajecie. Dziekuje za potwierdzenie,wlasciwie odpowiedz. Juz wszystko jasne, dziewczyny schowajcie sie z tymi beznadziejnymi pochwami :) onini tak beda trzepac! Bo my im nie damy takiej frajdy i przyjemnosci. Trudno akceptacja najtrudniejsza :)

[ Dodano: 2017-09-01, 17:58 ]

$karbówka napisa³/a:

Ok zrozumialam. Wiec trzepcie sobie ile chcecie. Pewnie ulubione zajecie. Dziekuje za odpowiedz. Juz wszystko jasne, dziewczyny mozemy sie schowac z tym naszymi pochwami :) oni i tak beda trzepac! Bo my im nie damy takiej frajdy i przyjemnosci. Trudno akceptacja najtrudniejsza :)

Trzepali bo nie mieli kobiet, macie kobiety a musicie trzepac dalej wiec sprawa jasna. Bywa,zycie to nie bajka.

[ Dodano: 2017-09-01, 18:00 ]
A zreszta jak to takie przyjemne to czepcie nawet po 10 x, nie wazne. Taka natura widac w naszym wypadku sie pomylila. Szkoda ze tak jest, ale lepiej wiedziec. Postaram sie z tym pogodzic.
 

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2017-09-02, 16:59   

JPDR jaki rage quit, aż mi się łezka w oku kręci,poziom rozmowy jak z 15 latką,ty jej mówisz a ona swoje,temat chyba do zamknięcia ;-)
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-09-02, 17:23   

Anilli napisa³/a:

Juz wszystko jasne, dziewczyny schowajcie sie z tymi beznadziejnymi pochwami :)


Przepraszam bardzo. Moja pochwa w trudach, mękach i bólu wydała na świat dzieci, poświęcając tym samym swój dziewczęcy i niewinny urok. Jest wspaniała. Mimo to, co przeszła, nadal przyjmuje swego członka z zamiłowaniem, a on zawsze wraca do niej spragniony i wielbiący.
;)

Ogarnij się i sobie nie ubliżaj.
Jak Cię cipa rozboli po seksualnym całonocnym maratonie z odpowiednim facetem, to jeszcze będziesz Bogu w duchu dziękować, że przez następny tydzień będzie sobie trzepał, zostawiając tym samym Ciebie w spokoju
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Anilli

User


Do³±czy³: 19 Sie 2017

   

Wys³any: 2017-09-02, 17:25   

Cytat:

Co mowi? Ze kazdy walini bedzie walil. Przeczytales dokladnie? Nie napisal za to nic konkretnego jesli chodzi o przyjemnosc. To wlasnie z nim poziom jest jak 15 latkiem. Potwierdzil tylko moje obway, wiec o Ci chodzi?kolejna osoba ktora nic nie chce wniesc do tematu latwiej obrazic.

"Faceci trzepali od czasów neolitu (już naskalne malunki przedstawiały trzepiących facetów), trzepią dzisiaj i trzepać będą jeszcze długo. " - ciezko bylo to zrozumiec racja. Szkoda ze wam nie wystarczamy.
 

Anilli

User


Do³±czy³: 19 Sie 2017

   

Wys³any: 2017-09-02, 17:46   

Cytat:

Jak ktos tu ma 15 lat to raczej Ty. Zawsze Cinco maja najmniej w temacie do powiedzenia,probuja zablysnac inaczej.

[ Dodano: 2017-09-02, 18:44 ]
Ktos jeszcze cos na temat?

[ Dodano: 2017-09-03, 01:09 ]
Czyli podsum: Kazdy mezczyzna to robi, bedzie robil nawet majac kobiete u boku. Nie mozemy im dac czegos co moga jedynie zapewnic sobie sami. Inny rodzaj stymulacji,mocniejszy. Zreszta skoro w minute potrafia przy tym skonczyc?
Zauwazcie, jak bronia onanzimu rekami i nogami. Szkoda ze tak malo mezczyzn sie wypowiedzialo a tak duzo osob troluje. Zero empatii.
Moje informacje chyba sie potwierdzily?
Dla nich chyba wszystko inne jest atrakcyjniejsze od seksu waginalnego. Wszystko do kitu.

Matalmummy-zdecydowanie nie.

Btw. Altairsek- nie troluj mojego tematu, na priv wyszli ze nie masz doswiadczenia seksualnego,nie udawaj na ogolnym ze masz :)
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-09-03, 04:56   

Anilli napisa³/a:

Matalmummy-zdecydowanie nie.

zdecydowanie nie CO?
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Kwi 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2017-09-03, 11:13   

Anilli napisa³/a:

Ok zrozumialam. Wiec trzepcie sobie ile chcecie. Zapewne twoje ulubione zajecie. Dziekuje za potwierdzenie,wlasciwie odpowiedz.


Dziewczyno, czy masz jakiś problem? Przecież $karbówka wyraźnie napisał, że powodem masturbowania się przez mężczyzn jest brak partnerek, nikła wiedza o seksualności i dobieranie się w nieodpowiednie związki i związane z tym słabe życie seksualne, a nie jakakolwiek "wyższość" ręki nad pochwą.

Jakiś niedojrzały chłopiec kiedyś Ci coś naopowiadał na temat "lepszości" masturbacji, a Ty za bardzo się tym przejęłaś i/lub dostałaś od tego jakiejś obsesji/manii. Czy próbowałaś porozmawiać o tym z seksuologiem? Albo może porozmawiaj o tym z koleżanką, która ma doświadczenie w związkach?

Każdy seksuolog powie Ci, że masturbacja jest naturalnym etapem w rozwoju psychoseksualnym człowieka i że uważanie masturbacji za lepszej od seksu świadczy o jakimś problemie w tej sferze. A ludzie masturbowali się w każdej epoce i kręgu kulturowym, tylko że w jednych na to przyzwalano, w innych to piętnowano. Jednak niezależnie od obowiązujących poglądów, działo się to zawsze. Nawet gdy stanowczo kazano chłopcom (i dziewczynkom) trzymać rączki na kołderce. I to właśnie o to chodziło $karbówce w zdaniu, że faceci trzepali już w czasach neolitu, trzepią teraz i będą nadal. O to, że robią to mężczyźni, zanim znajdą sobie partnerki.

Mężczyźni będący w udanych związkach się nie masturbują, bo tego nie potrzebują - wystarcza im seks z partnerką. Tylko ci, którzy mają partnerki z wyraźnie słabszym popędem i koniecznie chcący sobie ulżyć, gdy partnerkę boli głowa/gdy partnerka jest zmęczona, robią to nadal, po wejściu w związek.
A jedne partnerki są zazdrosne o rękę partnera, inne nie.
Tak samo, jedni mężczyźni są zazdrośni o wibrator/dildo partnerki, inni nie.
Każdy normalny mężczyzna mając do wyboru seks lub masturbację, wybierze seks.

Tak przy okazji: $karbówka ma poczucie humoru, którego widocznie Ty nie dostrzegasz.

Anilli napisa³/a:

Trzepali bo nie mieli kobiet, macie kobiety a musicie trzepac dalej wiec sprawa jasna.


Nie dopowiadaj sobie tego, czego adwersarz nie stwierdził.

Anilli napisa³/a:

Szkoda ze wam nie wystarczamy.


Współczuję. Z takim podejściem to naprawdę trudno będzie Ci znaleźć partnera. I trudno będzie Ci przekonać się do mężczyzn.
Przecież ludzie piszą Ci, że większości facetów będących w związku partnerka wystarcza, i tylko niektórzy mimo to nadal sami robią sobie dobrze.

Tak przy okazji: skoro już masz jakąś obsesję na punkcie ręki, to wiedz, że kobieta też może robić mężczyźnie dobrze za pomocą ręki (a także pochwy, ust, biustu itd.). A gdybyś już nawet przyłapała partnera na masturbacji, to zawsze możesz obrócić to w żart i powiedzieć zmysłowym/kokieteryjnym tonem np. coś w stylu: "Ooo, widzę, że mój ogier jest tak napalony, że postanowił zacząć beze mnie - pomóc Ci?" - i wtedy chwycić go za penisa i robić mu to, co on zaczął samodzielnie, albo zaproponować mu seks.
Gwarantuję, że każdy normalny mężczyzna, mając do wyboru własną rękę lub rękę partnerki, wybierze rękę partnerki (jeśli partnerka akurat nie ma ochoty na seks waginalny, z powodu np. niższego popędu). A mając do wyboru własną rękę lub seks z partnerką, wybierze seks z partnerką.

Dystans do świata, ludzi i ich opinii - dobra rzecz.
 

Anilli

User


Do³±czy³: 19 Sie 2017

   

Wys³any: 2017-09-03, 12:51   

Cytat:

Ok zrozumialam. Mi byloby przykro gdyby partner to robil. Tak mam i nic nie poradze nie chce sie zmieniac na sile bo "facet musi". Kilka osob mi troche namieszalo i boje sie ze nie mozemy dac wam cipk**a takiej przyjemnosci jaka zapewnia wam masturbacja.
A nie mam troche racji? Reka zaciskacie jak chcecie, (lubicie ciasno), nadajecie tempo. Mozecie robic to na rozne sposoby, tak uslyszalam i teraz na logike jaka pochwa moze miec przewage?
Juz pisales wiem ale wiecej jest tych "zalet reki".
Co do Skarbowki to zauwazylam, szkoda ze nie napisal jak faktycznie jest jesli chodzi o przyjemnosc .Wolal sie troche ponabijac. I nie wspomnial ze majac partnera masturbacja idzie na bok,wrecz podkreslil ze kazdy to robi i bedzie robil. Dziekuje za fatyge i opisanie wszystkiego.

[ Dodano: 2017-09-03, 21:41 ]
A sa faceci ktorzy nie czuja roznic pomiedzy reka a pochwa, dla nich to tylko uscisk :) jesli chodzi o aspekt fizyczny. Ciekawe jak to jest.
A to opinia znajomego "Przyjemniejsza jest reka z uwagi.na roznicowanie tempa i nacisku...wielu uzaleznionych od.masturbacji nie ma przyjemnosci z seksu ze wzgledu na to, ze cip**ka nie jest tak ciasna." [zalamana/

[ Dodano: 2017-09-04, 00:29 ]
A co z orgazmem, masturbacja daje wam silniejszy prawda?
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Kwi 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2017-09-04, 13:53   

Anilli, toteż polecam nabrać dystansu do świata i samej siebie. I nie brać życia zbyt poważnie. A już na pewno: nie przejmować się opinią jakiegoś niedojrzałego chłopca, który twierdzi, że własna ręka jest lepsza od kobiety/jej cipki.
Nie masz poczucia humoru?
Naprawdę, polecam porozmawiać z psychologiem o swoich rozterkach i dylematach. I może ew. z seksuologiem.

Anilli napisa³/a:

i teraz na logike jaka pochwa moze miec przewage?


Erotyka nie jest logiczna. :)
Kobieta ma przewagę, bo jest kobietą - może rozmawiać, podniecać słowami, być urocza, całować, masować, pieścić, ma zapach, ma skórę w dotyku taką, jakiej nie ma mężczyzna itd. Cipka też ma bardzo charakterystyczny - i podniecający - zapach. Tego nie da się powiedzieć o własnej ręce. Więc po co w ogóle to roztrząsać?

Anilli napisa³/a:

A to opinia znajomego "Przyjemniejsza jest reka z uwagi.na roznicowanie tempa i nacisku...wielu uzaleznionych od.masturbacji nie ma przyjemnosci z seksu ze wzgledu na to, ze cip**ka nie jest tak ciasna."


Nie przejmuj się tą opinią. Bo nie jest ważna. Ani reprezentacyjna.

Anilli napisa³/a:

A co z orgazmem, masturbacja daje wam silniejszy prawda?


:mrgreen: Oczywiście, że nie. Zresztą: nie o siłę orgazmu tu chodzi. Chodzi o bliskość, atmosferę i mnóstwo innych rzeczy. Nie o sam orgazm.
 

Anilli

User


Do³±czy³: 19 Sie 2017

   

Wys³any: 2017-09-04, 17:38   

Cytat:

Ale sam widzisz ze uzyles argumentow "za seksem" wlasnie takich jak calosc ktora sklada sie na seks i sprawia ze jest on lepszy. Nic z technicznej strony nie mozna powiedziec o przewadze pochwy, bo takiej nie ma? Ma jako calosc,gdyby odjac skladniki z jakich sklada sie seks i wziasc pod lupe pochwa +penis to pewnie polowa mialaby problem z osiagnieciem orgazmu, bez fajerwerkow. A tu o to sie rozchodzi. Bo jest mnostwo mezczyzn ktorzy patrza glownie na swoja przyjemnosc(mowie o przygodowym seksie ) i czy mozemy ja dac pomijajac reke i usta? Wiesz, ja rozumiem co chcesz mi powiedziec, ale napewno masturbacja nie jest aci obca, z pewnoscia mozesz szczerze napisac co tak naprawde daje wiecej przyjemnosci ale tylko cielesnej, bo nie mowimy tu obcalosci. Masz partnerke wiec oczywistym jest ze seks z nia sprawi Ci wiecej przyjemnosci. Wydaje mi sie ze w pochwie musicie sie bardziej "postarac " o przyjemnosc reka wystarczy ruszac i napewno bedzie bardzo przyjemnie. Co do seksuologa- nie mam mozliwosci narazie , dlatego pytam tutaj. Napiszmi prosze prostyni slowami, tak jakbys rozmawial z facetem, lepsze to niz mydlenie. Ja potrafie powiedziec (palce czy penis) wzgledem przyjemnosci. Jesli masz jeszcze cierpliwosc to bardzo prosze .

Co do orgazmu,tez jest wazny, napewno jest i mocniejszy i slabszy.

[ Dodano: 2017-09-04, 19:37 ]
Heh podobno nawet majac seks codziennie i tak sie masturbuje, kazdy. I tak pewnie nikt nie zaprzeczy :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com