Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Anilli

User


Do³±czy³: 19 Sie 2017

   

Wys³any: 2017-09-07, 20:19   

Lukasz fakt, przyznaje ze sprowadzilam troche kobiete do pochwy ale wlasnie o to mi chodzilo. Bo wiekszosc mezczyzn zaslania sie wlasnie wszystkim co sklada sie na seks i unika porownania samej pochwy. Z jakiegos powodu.
Reka to tylko reka ale nie potraficie z niej zrezygnowac. Z checia napisze.
Metalmummy moze masz racje . Probuje tylko zrozumiec:( nie uslyszalas tyle co ja
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Kwi 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2017-09-09, 12:58   

Anilli, odpowiedz na pytanie: PO CO roztrząsać, czy sama pochwa jest w stanie dać więcej niż sama ręka? Po co? Skoro kobieta to nie tylko pochwa, co podkreślałem (i nie tylko ja) tysiąc razy. Dokonałaś uprzedmiotowienia kobiety, w nawet większym stopniu niż robią to najbardziej zatwardziali męscy szowiniści i seksiści - bo oni przynajmniej zauważają cycki, uda, pępuszek, ramiona, szyję itd. jako źródła podniety i satysfakcji. Ty zaś sprowadziłaś kobietę do samej pochwy. To jest chore. Naprawdę potrzebujesz pomocy specjalisty.

Porozmawiaj o tym z psychologiem i powiedz, że nie możesz znieść myśli, że być może pochwa daje mniej satysfakcji niż ręka (choć i tak niemal wszyscy naokoło temu przeczą, poza twoim niewidzialnym znajomym i niewidzialną znajomą mającą męża z problemami z własną seksualnością). Że ta myśl nie daje ci spokoju, spędza ci sen z powiek itd.
Ciekawi mnie, czy to jest tylko pojedyncza obsesja, czy część większej jednostki chorobowej/zaburzenia.

Osobiście nigdy nie postrzegałem kobiety przez pryzmat pochwy ani nie sprowadzałem kobiety do tego jednego narządu, i nawet nie przyszłoby mi to do głowy. Ani żadnemu normalnemu facetowi. Tylko tobie przyszło to do głowy.
 

Anilli

User


Do³±czy³: 19 Sie 2017

   

Wys³any: 2017-09-09, 13:09   

Tigranes mysle ze troche przesadzasz. To ze pytam czy pochwa ma szanse z reka, nie znaczy ze mysle ze tylko z pochwy sie skladany. Chcialam tylko uslyszec kilka rzeczy, czy jest taka opcja. Czy jest facet ktory tego nie robi majac kobiete . Czy i tak mimo wszystko reka jest nie zastapiona . Cos czujecie wchodzac w nas chyba wiec pytanie jest calkiem normalne, obsesji nie mam. Moze kompleksy. To ze wy zamiast idpowiedziec szczerze zaslaniacie sie "cala reszta" oznacza ze cis jest na rzeczy . Gdybym spytala o oral to napewno szybko bys napisal dlaczego jest przyjemniejszy od nasturbacji.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2017-09-09, 21:22   

że wam się chce...
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Anilli

User


Do³±czy³: 19 Sie 2017

   

Wys³any: 2017-09-09, 21:36   

Oj widzisz czasem ludzie maja w sobie troche empatii.

[ Dodano: 2017-09-10, 12:01 ]
Czy to jest prawda? Jesli tak to i tak kazdy musi sie masturbowac i bedzie to robil. Po prostu sie nie przyzna. Bedzie czul na to ochote i mus.
"masturbacja służy im do utrzymania "świeżości" nasienia. Do tego, w wytrysku po masturbacji jest MNIEJ plemników, niż w wytrysku do pochwy, po seksie. Więc organizm mężczyzny odróżnia te dwie sytuacje (czyli musiały one występować już od zamierzchłych czasów, skoro w drodze ewolucji organizm się dostosował, żeby nie marnować po masturbacji wszystkich plemników, tylko te najstarsze). Do tego, jeśli mężczyzna powstrzymuje się od masturbacji, to nawet w wieku zaawansowanym mogą występować polucje nocne - które tak samo jak masturbacja mają na celu "odświeżenie" arsenału plemników w nasieniowodach.
Młodsze plemniki mają większą szansę na dotarcie do jajeczka i zapłodnienie "
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-09-10, 16:44   

Mniej bo nie jest maksymalnie podniecony.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Anilli

User


Do³±czy³: 19 Sie 2017

   

Wys³any: 2017-09-10, 16:51   

No wiec to prawda?... Niestety. Dlatego sie mowi ze ""masturbacja odswieza sperme"... Eh
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com