Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: metalmummy | 2017-02-14, 06:39

Autor

Wiadomo¶æ

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-03-05, 18:43   

To chyba oczywiste. Zależy od tego, jak się postarasz.
Od ćwiczeń mięśni kegla, w wolnych chwilach, bo lepszy seks można wyćwiczyć.
Ja często zaciskam mięśnie podczas stosunku, myślę, że przyjemność jest tu obopólna. Zwłaszcza podczas tych odbywanych od tyłu, wtedy można zaciskać także dodatkowo uda. Także tych na tak zwanego jeźdźca. Tu wszystko uzależnione jest od kobiety. Głębokość, ruchy i zaciskanie mięśni pochwy wokół (wiecie czego). Ale najlepiej zacząć od powolnego ocierania się. Czy językiem można robić coś cudowniejszego? Jak sądzę- nie. Zacznijmy od struktury i śliskości, ślina, to jednak jest co innego. A stosunkiem także można się nieźle bawić; przybliżać, oddalać, przyspieszać, spowalniać. Głębiej, płycej. A dodatkowo uwaga- można skupić się na twarzy partnera, dodatkowo dotykać go wolnymi dłońmi. Gryźć, całować. Pobudzać inne części ciała- językiem.
Doznania przy seksie klasycznym, zależne są więc od kobiet. To niepokoi, kiedy kobiety są absolutnie bierne, bo one przede wszystkim na tym tracą.
I ja myślę, że tak zwany Singapurski pocałunek( tak to się profesjonalnie nazywa), jest lepszy od seksu oralnego.
Spróbuj, Twój chłopak będzie zachwycony, gdyż podobnie, jak w seksie oralnym- partner nie musi robić nic.
Singapurski pocałunek, to seks dla kobiet wyzwolonych!
_________________
W miękkim futrze kota
 

PaulaSokolek

User


Do³±czy³: 13 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-03-06, 01:08   

Wiesz, wlasnie cwicze z kulkami gejszy. Staram sie opanowac Singapurski Pocalunek :) to trudne ale juz widze postepy. To lepsze niz seks oralny, przynajmniej tak pisza. Kobieta potrafi ssac pochwa, takze warto :) a Ty stosujesz kulki?

Starsi mezczyzni mi mowia, ze bez klasyka nie ma dla nich seksu. Zebym zaczela spotykac sie z dojrzalymi a nie dziecmi, ktorych podnieci byle machnieciem jezykiem po.... jednak za duzo juz tego wszsytkiego przeczytalam.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-03-06, 20:00   

PaulaSokolek napisa³/a:

a Ty stosujesz kulki?


Nie.
Bo mięśnie można wyćwiczyć bez kulek.
_________________
W miękkim futrze kota
 

PaulaSokolek

User


Do³±czy³: 13 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-03-07, 02:09   

Cytat:

Może się nie podmywasz regularnie?
Dlatego facet woli żebyś ciągnęła szpadel



Spoko dbam o siebie. Po prostu to sprawia im wiecej przyjemnosci, widac po reakcjach i oglnym zachowaniu faceta. Trudno, takie zycie. Po dzisiejszym wieczorze sie zalamalam i stracilam nadzieje. Seks waginalny nigdy nie byl i nawet nie bedzie rownie przyjemny.
 

PaulaSokolek

User


Do³±czy³: 13 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-03-07, 12:15   

Zal mi cie. Nie, nic takiego nie robilam, ale obeznana jestes w temacie widze.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-03-07, 15:21   

PaulaSokolek, to troll. nie przejmuj siÄ™ tymi wypowiedziami.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2017-03-13, 21:09   

szczerze? jestem hipokrytą, bo lubię jak dziewczyna robi mi dobrze, ale ja sam nigdy tego nie robiłem :P
 

PaulaSokolek

User


Do³±czy³: 13 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-03-13, 22:32   

A wolisz to od klasyka? Jakbys mial porownac te dwie przyjemnosci?
Troche jestes, ale to nie moja sprawa :) szkoda dziewczyny :) moze zrobi jej ktos inny :P
Nie no, zarcik :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com