Seks z psem...
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:

Yossarian napisa³/a:

nie wiem, może takiemu psu albo koniowi sprawia przyjemność bzykanie kobiety :-)

Myślę, że psu jest wszystko jedno co bzyka...


Co do samego uprawiania seksu ze zwierzętami... no leczyć się to powinno, leczyć.

:

Taurie napisa³/a:

A to dobre... Słyszałam o takich przypadkach... I powiem szczerze według mnie jest to zwykły gwałt. Zwierze jest w tym wypadku maltretowane. W homoseksualizmie o ile sie orientuje stosunek odbywany jest za obustronną zgodą.



W świecie ludzi. :P

Hard'Onez napisa³/a:

Sen np. z kotem czy psem - normalka. Mój kot zawsze się wbija do mnie do łóżka i się kładzie. Ja oczywiście muszę mu miejsce zrobić, bo się pchać i wiercić będzie :-P Co do seksu ze zwierzętami, to sorry, ale nie jestem zoofilem.



xD Mi kot raz polizał jaja, i wygoniłem go z łóżka, ale nie było w tym raczej podtekstów seksualnych. :P

A moim zdaniem to zoofilia jest nienormalna, i powinno się z tym ukrywać, albo leczyc.

: Re: Seks z psem...
Ktos kto zalozyl ten temat jest ostro pier.dolnietWARN=>na tym forum,obowiÄ…zuje regulamin.

:
nie jestem tolerancyjna, wiec jak dla mnie zoofilow powinno sie wieszac, razem z pedofilami, oni sie nigdy nie wylecza, a robia innym krzywde a co, my ich mamy jeszcze leczyc, moze od razu zlozmy sie na takie leczenie dla biednych chorych psychicznie pedofilow badz zoofilow!? . nie , nie, nie !
Każdy jest toleracyjny puki jego to nie spotka ;)

Nie wstydźmy się swoich słabości ,
jesteśmy tylko ludźmi . : )
: Re: Seks z psem...

DaÅ› napisa³/a:

Witam,
Co sądzicie o uprawianiu sex'u ze zwierzętami?
Skoro niektórzy śpią z psem w łóżku....
Z drugiej strony wszystko jest dla ludzi, ale...

A co Wy o tym sÄ…dzicie?

Zapraszam, do kulturalnej dyskusji!


Jaki debilny temat..xD
To jak się śpi z psem to od razu trzeba go wykorzystać..?;>

:
no bez przesady. jak to sobie wyobrażasz??dla mnie to jest odrażające

żyj tak, żebyś po latach mógł powiedzieć: przynajmniej się nie nudziłeś...;))
:
hehheh ja widziłem niedawno filmik jak koles konia gwałcił od tyłu :-o
fuj odrazajace :kwasny:
wracajac do tematu moim zdaniem jesli ktos kocha zwierza na tyle zeby mu dac :-> to jest choroba a nie miłosc

> paranoja :mrgreen: < do czego w dziszejszych czasach dochodzi

:
:) Katarzyna II ponoć waliła konie. Tzn... uprawiała seks z koniami. xD

:

pozamykana napisa³/a:

nie jestem tolerancyjna, wiec jak dla mnie zoofilow powinno sie wieszac, razem z pedofilami, oni sie nigdy nie wylecza, a robia innym krzywde a co, my ich mamy jeszcze leczyc, moze od razu zlozmy sie na takie leczenie dla biednych chorych psychicznie pedofilow badz zoofilow!? . nie , nie, nie !
Każdy jest toleracyjny puki jego to nie spotka ;)



To i tak za słaba konsekwencjia powinni skoro mają umrzeć to chocia¯ w męczarniach

Czas nie leczy ran lecz przyzwyczaja do bólu
:
widziałam kiedyś jak mój kuzyn hmn... robił przyjemność swojemu psu ręką... pies się cieszył. kot znajomych kiedyś się dobierał do mojej myszki :D i co powiecie na te śliczne pieski, jak im się chce, to i nogę pani zgwałcą. i kto tu jest molestowany?!

:

Cytat:

:) Katarzyna II ponoć waliła konie. Tzn... uprawiała seks z koniami. xD


to prawda;) zmarla w podeszlym wieku w stajni, kiedy to ostatnimi silami doczolgala sie do konia.

''To tylko cały Twój świat skurczony w mojej garści...''
:

Cytat:

to prawda;) zmarla w podeszlym wieku w stajni, kiedy to ostatnimi silami doczolgala sie do konia.


Mówiliśmy o tym na historii w liceum. Hardkor był :-D .

Co do zoofilii, to można ją wybraniać tak samo, jak się wybrania homoseksualistów, ale moim zdaniem jedno i drugie powinno się leczyć.

nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
:

Nataniel napisa³/a:

Co do zoofilii, to można ją wybraniać tak samo, jak się wybrania homoseksualistów, ale moim zdaniem jedno i drugie powinno się leczyć.



Piszesz poważnie?
Sądziłem, że taka osoba jak Ty nie napisze takich bzdur, no cóż.

"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
:

Mizantrop napisa³/a:

Nataniel napisa³/a:

Co do zoofilii, to można ją wybraniać tak samo, jak się wybrania homoseksualistów, ale moim zdaniem jedno i drugie powinno się leczyć.



Piszesz poważnie?
Sądziłem, że taka osoba jak Ty nie napisze takich bzdur, no cóż.



To nie bzdury, za parędziesiąt lat pewnie zoofilia i pedofilia też będą normalne. W "cywilizowanych" krajach Beneluksu już istnieją partie pedofilskie.

http://www.pnvd.nl/
http://pl.wikipedia.org/wiki/Partia_na_rzecz_Miłości_Bliźniego,_Wolności_i_Różnorodności

You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
:

ojzu napisa³/a:

To nie bzdury, za parędziesiąt lat pewnie zoofilia i pedofilia też będą normalne. W "cywilizowanych" krajach Beneluksu już istnieją partie pedofilskie.



Po pierwsze, bzdura. Zapoznaj się z temat na forum, który dotyczy tego, nie chce mi się jeszcze raz tego pisać, a tam są dowody, ZBADANE.
A po drugie, co ma pedofilia z homoseksualizmem? (nie odpowiadaj, bo zrobi siÄ™ ot)
I nie pisze o zoofilii tylko o homoseksualizmie.

"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Powered by phpBB © phpBB Group