Sex z koleżanką
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi

: Sex z koleżanką
Siema !
Więć tam, mam taki problem. Mam 15 lat, nigdy nie uprawiałem sex-u. Teraz jest okazja bo moja koleżanka z klasy chce ze mną to robić. Trochę się boje, jest czego?

:
Moim zdaniem nie jest to dobre wyjście aby pierwszy raz był z koleżanką. Nie wolałbyś żeby to było z osobą, którą kochasz?? Masz jeszcze czas.
A czy czego jest się bać? Sama nie wiem. Chociaż decyzja i tak należy do Ciebie.

I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
:
Seks sprowadzony jedynie do faktu czysto fizycznego? Bez miłości i jakichkolwiek uczuć poza popędem i ciekawością? Rób jak uważasz.
Skoro się boisz to widzisz powody by się bać. Gdzieś w szkole miałeś wykładane informacje dotyczące seksu, więc trzymaj się wytycznych, a 'zło' fizyczne się nie stanie.

:
uwierz, że warto poczekać, aby ten pierwszy raz odbył sie z miłości ;-)
jesteś jeszcze młody, więc wszystko przed Tobą.

Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
:
tak jest się czego bać. znasz dobrze tą koleżanke? wiesz, że nie założyła się z nikim, bądź nie będzie się z Ciebie śmiać po wszystkim? masz pojęcie na co się ewentualnie decydujesz?

"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" Pan P(e)..
:
zaczekaj z tym jeszcze, wiesz do czego może to doprowadzić,
no chyba że chcesz być małoletnim ojcem

"right here, right now"
:

Cytat:

wierz, że warto poczekać, aby ten pierwszy raz odbył sie z miłości



pfff... stereotypowe myślenie.


seks to przede wszystkim dobra zabawa, jeżeli uwarzasz, że jesteś na to gotów, to czemu masz tago nie robić i dobrze sie bawic ?

there is nothing so unlucky as depending on luck
:

sindiiix napisa³/a:

pfff... stereotypowe myślenie.


nie, nie stereotypowe.
Raczej normalne ;-)

Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
:
A ewentualne dziecko będzie owocem dobrej zabawy anizeli prawdziwej miłości.

:
skoro jest na to gotów, to także wychodzę z założenia, że wie jak się zabezpiczać - proste

there is nothing so unlucky as depending on luck
:

Cytat:

Siema !
Więć tam, mam taki problem. Mam 15 lat, nigdy nie uprawiałem sex-u. Teraz jest okazja bo moja koleżanka z klasy chce ze mną to robić. Trochę się boje, jest czego?



Trochę wcześnie jak na 1 raz...
Zależy jak kto woli.
Jeżeli czujesz się odpowiedzialny, hm... proszę bardzo.

"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
:

enchantment napisa³/a:

Trochę wcześnie jak na 1 raz...


tutaj wiek nie ma znaczenia, liczy się gotowość psychiczna. wierz mi że czasem 15 latek jest bardziej dojrzały niż 20.
Pierwszy raz z koleżanką? Wiem dokładnie co czujesz i nie polecam tego. poczekać ci nie zaszkodzi.

:

jr_ napisa³/a:

tutaj wiek nie ma znaczenia, liczy się gotowość psychiczna. wierz mi że czasem 15 latek jest bardziej dojrzały niż 20.


ej a czy to nie ty tak się darłaś, żeby udowodnić nam jakie to dzieciuchy 13-latki? ;d

a co do tematu, na pewno nie z koleżanką..

:

Panna.Cullen. napisa³/a:

ej a czy to nie ty tak się darłaś, żeby udowodnić nam jakie to dzieciuchy 13-latki?


NIE ja ;/
niby dlaczego miałabym to robić ;/ i nie ej

:

jr_ napisa³/a:

i nie ej


z szacunkiem! :mrgreen: :-D

autorze.
to Twoje życie, Twoje sumienie, Twój ewentualny problem.
jeb*** sie z kim chcesz i ile chcesz. no tyle.

Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Powered by phpBB © phpBB Group