Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: $karbówka | 2017-11-25, 01:38

Autor

Wiadomo¶æ

Redneck  

User



Wiek: 36

Do³±czy³: 25 Gru 2016

Sk±d: Edmonton / WrocÅ‚aw

   

Wys³any: 2017-11-17, 15:23   Sfrustrowana mężatka metalmummy

Co sÄ…dzicie o pani moderatorce?
Czy wywiązuje się z obowiązku czy też może odwrotnie?
Ja odnosze wrażenie ze to mocno zakompleksiona kobieta która pisząc ze nie lubi mężczyzn udowodniła izolacji nie nadaje się nie tylko na moderatorke ale i matkę.
Co za wychowanie przekażę swoim corkom ?
Wrogość do religii, mężczyzn?

Jakoś najbardziej sfrustrowane są właśnie takie wyzwolone jak ona!
Wygadane i zgrywajace kogoś mocnego, tzw modern women ale w środku pełne kompleksów.
Jak ja oceniacie - pytam facetów, czy kobieta która wam powie ze nie lubi mężczyzn jest dla was normalna osoba?
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-11-17, 15:40   

Jak go to zabolało! ;)
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Redneck  

User



Wiek: 36

Do³±czy³: 25 Gru 2016

Sk±d: Edmonton / WrocÅ‚aw

   

Wys³any: 2017-11-17, 16:58   

Wcale nie zabolało bo ja mam żonę i ona tez się śmieje z tego jak głupie są twoje teksty, bo jej pokazałem .
Powiedziała ze współczuję twoim dzieciom.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-11-17, 17:42   

GÅ‚upoty?

Ty mnie masz za jakąś gówniarę? Śmiejecie się ze mnie bo śmieszne jest moje zapier dalanie jako kobiety, matki i żony? Tacy jesteście dorośli i miłosierni, że śmieszy was życie pełne obowiązków i poświęceń? Że nóg nie golę regularnie bo wolę pobawić się z dziećmi albo położyć się razem z nimi kiedy już wreszcie zasną?

Współczujecie moim dzieciom miłości, ciepła, domu i matki oddanej 24 na dobę? Współczujecie ojca wypruwającego falki za granicą, który już dziś buduje fundamenty ich dorosłego życia?

Głupie są moje teksy bo są oparte na faktach? Bo nie wstydzę się tego, że mam cipę i chcę żeby każda jej posiadaczka była dumna z tego, że jest kobietą?
Że posiadam wiedzę, która akurat Ciebie brzydzi i nie pasuje do Twojego idealnego świata?

Jako tech vet stwierdzam, że potrzebujesz się zanurzyć w gównie, żeby poczuć tak naprawdę, czym jest życie.

Jak na razie śnisz. I to jeszcze hui wie o czym.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Redneck  

User



Wiek: 36

Do³±czy³: 25 Gru 2016

Sk±d: Edmonton / WrocÅ‚aw

   

Wys³any: 2017-11-17, 18:48   

Cytat:

Ty mnie masz za jakąś gówniarę?


Nie, za wulgarna i prymitywnÄ….

metalmummy napisa³/a:

Śmiejecie się ze mnie bo śmieszne jest moje zapier dalanie jako kobiety, matki i żony?


Nikt się nie śmieje ze jesteś żoną czy matką.
Tylko z twoich prymitywnych opisów i jakiejś chorej nienawiści do mężczyzn.

metalmummy napisa³/a:

Że nóg nie golę regularnie bo wolę pobawić się z dziećmi albo położyć się razem z nimi kiedy już wreszcie zasną?


No bo to akurat jest ohydne.
Nie żyjemy w średniowieczu żeby kobieta dzisiaj chwalila się ze nie goli nogi czy nie ma czasu się umyć!!

To obrzydliwe

Cytat:

GÅ‚upie sÄ… moje teksy bo sÄ… oparte na faktach?


Na falszach.
DeSade ci pisze jaka jest prawda a ty dalej swoje.

metalmummy napisa³/a:

mam cipÄ™


Boże jedyny ty naprawdę tworzysz takie dno?
Nic kobiecości, nic klasy jakiejkolwiek.
:wstyd:
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-11-17, 19:07   

Redneck napisa³/a:

Nie żyjemy w średniowieczu żeby kobieta dzisiaj chwalila się ze nie goli nogi czy nie ma czasu się umyć!!



Jak będziesz miał dzieci, to zobaczysz.

[ Dodano: 2017-11-17, 19:08 ]
Mam w swoim gronie takie, które tego nie robią, choć zawsze były perfekcjonistkami w tym względzie.
_________________
W miękkim futrze kota
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-11-17, 19:27   

Cytat:

jakiejś chorej nienawiści do mężczyzn.


Weź mnie nie osłabiaj, daj mi cytat

Redneck napisa³/a:

No bo to akurat jest ohydne.
Nie żyjemy w średniowieczu żeby kobieta dzisiaj chwalila się ze nie goli nogi czy nie ma czasu się umyć!!

To obrzydliwe


To jest prawdziwe. I wcale nie oznacza, że o siebie nie dbam lenistwa, to oznacza jakim trudem nieraz bywa macierzyństwo. A jakaś wypachniona lala mówi mi, że współczuje moim dzieciom.

Redneck napisa³/a:

DeSade ci pisze jaka jest prawda a ty dalej swoje.


Na tym polega dyskusja. Ty oczywiście chciałbyś, żeby każdy Ci przytakiwał.

Redneck napisa³/a:

Boże jedyny ty naprawdę tworzysz takie dno?
Nic kobiecości, nic klasy jakiejkolwiek.


No Chryste, a jak to sie nazywa w twoim świecie?
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-11-18, 08:25   Re: Sfrustrowana mężatka metalmummy

Redneck napisa³/a:


Jak ja oceniacie - pytam facetów, czy kobieta która wam powie ze nie lubi mężczyzn jest dla was normalna osoba?



Chłopie chłopie chłopie jest normalne. Najwidoczniej nie kręcą ją faceci XD. Proste może woli kobitki. Nie no żarty. Ja tam nie widzę nic złego XD. :mrgreen:

[ Dodano: 2017-11-18, 08:32 ]
Mogę przeklnąć ? NO C**** PANA DO JASNEJ KUR** NĘ***. LUDZIE CZY WY DO CH*** nie umiecie się zająć sobą ????? Nie możecie mieć na to wywalone ? Nie macie własnych problemów ? Serio ? Aż tak bardzo interesuje was czyjeś nogi ? Czyjaś wiara ? Czyjeś orientacje ? Toć to brzmi absurdalnie! Ludzie do no kur wa SZANUJMY SIĘ bo sami się teraz pogrążacie nie moderatorka i to jest zabawna sytuacja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Redneck  

User



Wiek: 36

Do³±czy³: 25 Gru 2016

Sk±d: Edmonton / WrocÅ‚aw

   

Wys³any: 2017-11-18, 18:43   

Cytat:

Jak będziesz miał dzieci, to zobaczysz.


Niedługo będę miał i zobaczymy czy kobieta nie może o siebie dbać bo dzieciom musi jedzenie podać.
Głupie wymówki w stylu, kobieta ciężko pracuje w domu.
A co to dzisiaj za praca?
Zakupy w markecie, pralka automatyczna, zmywarka automat, tylko wrzucić i guzik nacisnąć i siedzisz przed TV.
Nie ma porównania do harowki naszych babć, a meczennice dzisiaj kobiety odstawiaja bo muszą zrobić obiad.
To jak taka nie umie zadbać o dom to i o siebie.

Cytat:


Weź mnie nie osłabiaj, daj mi cytat




Na czacie gdy odpisałaś pani D, że też nie lubisz facetów.

Cytat:

A jakaś wypachniona lala mówi mi, że współczuje moim dzieciom.



Po prostu jej pokazałem co pisałaś i odpowiedziała, że jesteś z tych wielkich ucisnionych modern women co to mąż musi im w domu pomagać bo same nic nie umieją i nigdy czasu nie mają bo one taaaaakie nowoczesne i zaradne..
I nie obrażaj mojej żony, bo wolę wypachnioną niż smierdzaca jak ty.
Nie jest lalÄ….

Niech ona ci napisze teraz

Słuchaj no, zdziro czep się swojego mężusia lepiej a nie mnie. Nie jestem żadną lalą i nie życzę sobie żeby jakieś kudlate forumowe coś obrażało mnie i mojego męża.
Jak uważasz nauki kościelne dla małżonków za coś złego to twój problem, ja chodziłam na te pogadanki i nauczyłam się ze ważna jest miłość i szacunek dla małżonka, ale małżeństwo musi być oparte przede wszystkim na Bogu i wierze.
Dzieci będziemy mieli już niedługo, bo należy je mieć kiedy jest czas odpowiedni, a nie jak najszybciej dać za przeproszeniem tej cipy jak ty.
Jak ten twój męzus lubi brudne i niewydepilowane kobiety jako matki swoich dzieci to współczuć dzieciom.
Ja będę wypachniona jak na kobietę przystało.

Cytat:

Na tym polega dyskusja. Ty oczywiście chciałbyś, żeby każdy Ci przytakiwał.





Bo kłamiesz i wprowadzasz w błąd ludzi.
DeSade pisze ci o naukach kościelnych, o podejściu spowiednika do grzechu, a ty dalej swoje ze księża potępiać tylko ludzi umieją.
Albo że Kościół zakazuje seksu innego niż w celu prokreacji.
Kłamiesz kłamiesz kłamiesz!!!

metalmummy napisa³/a:

No Chryste, a jak to sie nazywa w twoim świecie?


Nie wzywaj Jezusa w takim temacie.
To raz a dwa, można nazwać inaczej a nie "cipe" (wagina chociaż)
Dziecku tez mówisz ze ma cipę?
Terminologia jakiejÅ› ulicznicy.
Matka. Phi.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-11-18, 19:39   

Musiał żonę włączyć w rozmowę bo sam nie daje sobie rady. Której z resztą bardzo łatwo przychodzi osądzać po szaci, której co prawda nie widziała?. I o Boże powiedziała

Cytat:

cipy


:!:

Jesteście siebie warci. W sumie czego się spodziewać? Kto wchodzi między wrony, kracze tak jak one.

Mój mąż miałby do Ciebie tylko jeden przekaz, za to jak mnie tu obrazasz.
Ale calymi dniami ciężko pracuje, nie będę mu głowy zawracać jakimiś idiotą.

Cytat:

łuchaj no, zdziro czep się swojego mężusia lepiej a nie mnie. Nie jestem żadną lalą i nie życzę sobie żeby jakieś kudlate forumowe coś obrażało mnie i mojego męża



Pogratuluj żonie wdziÄ™ku, gracji i finezji, ktorych brak wypomniaÅ‚eÅ› mi. Istna z niej dama, nie przesadziÅ‚eŝ nic a nic!

Jednak warna dostaniesz.

Nie zapomnijcie się wyspowiadać z tego złorzeczenia!
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-11-19, 08:19   

ahhaha XDDD ale komedia tylko szkoda że popcorn się skończył :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-11-19, 11:08   

mi cierpliwość
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2017-11-19, 16:32   

Redneck napisa³/a:

i nauczyłam się ze ważna jest miłość i szacunek dla małżonka


Powinni Was jeszcze uczyć w tym kościele szacunku do innych osób, bo:

Redneck napisa³/a:

łuchaj no, zdziro czep się swojego mężusia lepiej a nie mnie. Nie jestem żadną lalą i nie życzę sobie żeby jakieś kudlate forumowe coś obrażało mnie i mojego męża

to ani szacunek, ani kultura, ani gracja. Nawet dbając o swoją fizyczność nie jesteś w stanie zatuszować tego kim jesteś za pomocą słów jakich używasz.

Redneck napisa³/a:

Albo że Kościół zakazuje seksu innego niż w celu prokreacji.


A na jaki jeszcze przyzwala?

Redneck napisa³/a:

To raz a dwa, można nazwać inaczej a nie "cipe" (wagina chociaż)


A to jest problem okrutny języka polskiego, że w zasadzie wszystkie określenia tej części ciała są brzydkie i infantylne. A jak nie są, to są typowo specjalistyczne i ciężko je używać w normalnej dyskusji.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-11-19, 17:54   

Mądry człowiek na górze się odezwał. Biję brawo. Nikt tego nie widzi ale biję brawo dla Bazyl666. :-)
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Kwi 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2017-11-19, 19:36   

Ja nie oceniam metalmummy i uważam wszelkie dyskusje o niej (jak i o którejkolwiek osobie z forum) za bezcelowe. A temat Redneck założył najpewniej dlatego, że jest zadziorny, zaczepny, złośliwy i lubi prowokować, wywoływać kłótnie i zwracać na siebie uwagę. Jakoś nikt inny nie zakładał tu tematów o konkretnych użytkownikach forum.

Dlaczego twierdzić, że używanie słowa "cipa" jest wulgarne i prymitywne? Słowo to, tak jak jego zdrobnienie, wzięło się od określenia kury, które zresztą do dziś często woła się "cip cip!".

metalmummy nie jest sfrustrowana ani zakompleksiona, tylko przekorna, i ma mocną osobowość i charakter. Ma własne zdanie, jest niezależna.
A jeśli nie lubi mężczyzn, to może niech mężczyźni zastanowią się nad sobą, dlaczego mogą być nielubiani przez jakąś kobietę? Że np. dlatego że w bardzo wielu przypadkach są puści, prymitywni i/lub mają obrzydliwe nawyki osobiste? Np. brak higieny, pijaństwo, głośne pierdzenie, częste używanie wyrazów na k, ch, j i p?

Czerwony karczek widać ma jakieś naiwne i głupie wyobrażenia o kobietach i kobiecości i twierdzi, że kobiety nie mogą używać mocnych słów, bo to pozbawia je kobiecości i świadczy o wulgarności, braku klasy itd.

To tak jakby twierdzić, że łagodny, cichy, dobrze ubrany, niepijący, długowłosy i dbający o wygląd mężczyzna jest niemęski.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com