Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

nerO

Nowy


Doł±czył: 06 Lip 2017

   

Wysłany: 2017-07-06, 19:57   Siemka ;)

Cześć ;) Mam 21 lat. Mam na imię Damian. Studiowałem logistykę, ale porzuciłem ten kierunek bo stwierdziłem, że się nim męczę. Obecnie zastanawiam się jakie studia zaoczne wybrać, a swoją przyszłość chcę związać z wojskiem. Interesuję się sportem (nie nie jestem typem 'bodybuilding' ;P), ASG, filozofią, sprzętem komputerowym i jeszcze można by było powymieniać po dłuższym zastanowieniu się ;) Lubię też czytać, a od niedawna postanowiłem czytać innym : https://youtu.be/73AB6ZV08rM - zapraszam i przy okazji skomentujcie co o takim czymś sądzicie.
 

DeVaneio  

Moderator



Doł±czył: 27 Lip 2014

   

Wysłany: 2017-07-06, 20:25   

Siema
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

sunseadream  

Stały User



ImiÄ™: Weronika

Wiek: 23

Doł±czyła: 09 Lut 2017

   

Wysłany: 2017-07-06, 20:59   

Hej!
Pomysł bardzo dobry, ale brakuje mi większej emocjonalności w Twoim głosie (a jeszcze mamy do czynienia z powieścią Agathy Christie). Pewnie się rozkręcisz za jakiś czas :D Powodzenia!
_________________
"Jeden dzień i nic ponad to. Nie oglądaj się za siebie i nie rozpaczaj nad przeszłością, bo już jej nie ma. I nie kłopocz się o jutro, bo jeszcze nie nadeszło. Żyj w teraźniejszości i uczyń ją tak piękną, żeby była warta zapamiętania." J. Scott Taylor
 

ekllert

User


Doł±czył: 10 Lip 2017

   

Wysłany: 2017-07-10, 13:51   

hejka, bardzo milo mi jest Cię poznać;)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com