Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

_MajsteR  

Wymiatacz

Bodybuilding-My Life



Do³±czy³: 05 Lis 2010

Sk±d: jeste¶?

   

Wys³any: 2011-09-01, 14:52   

kirek, nie do końca, na samym białku mięśni się nie zbuduje... odwiedź jakąś stronę kulturystyczną.

PS. Ja nie będę reklamował... :mrgreen:
_________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie..
 

kirek  

Stały User



ImiÄ™: Mateusz

Do³±czy³: 24 Sie 2011

Sk±d: TM

   

Wys³any: 2011-09-01, 15:05   

No ok cwiczenia + białko + węglowodany. No z takim przekonaniem ćwiczyłem wczesniej xD nie może być błędne xD ;>
_________________
 

_MajsteR  

Wymiatacz

Bodybuilding-My Life



Do³±czy³: 05 Lis 2010

Sk±d: jeste¶?

   

Wys³any: 2011-09-01, 18:34   

Zdrowe tłuszcze do podbicia kalorii i będzie ok.

białko, węglowodany - 1g=4kcal
tłuszcze- 1g=9kcal

:-D
_________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie..
 

kirek  

Stały User



ImiÄ™: Mateusz

Do³±czy³: 24 Sie 2011

Sk±d: TM

   

Wys³any: 2011-09-02, 09:53   

Kiedyś to ja sobie wyliczyłem zapotrzebowanie kaloryczne na dzień i się tego trzymałem ;D raczej nie jest trudno wyrobić normę, trudniej jest tej normy nie przekraczać :)
_________________
 

MrArkadij  

Stały User

q(-.-)p



ImiÄ™: Arek

Wiek: 31

Do³±czy³: 26 Sie 2011

Sk±d: Z Nienacka

   

Wys³any: 2011-09-02, 11:32   

dlatego najlepiej brac i odżywkę białkową oraz Gainer... Tak mi sie wydaje ;]
 

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 13 Gru 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-09-05, 23:55   

Dzisiaj kupiłem moją pierwszą odżywkę białkową i nurtuje mnie parę pytań przede wszystkim czy konieczne jest branie białka przed snem? Czy aby dawka przed i po treningowa nie wystarczała?
 

niktznany

Stały User


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-09-06, 11:55   

Niedawno zacząłeś ćwiczyc i już chcesz białko kupować? Nie ma to zbyt wielkiego sensu, za krótki staż, a potrzebne ilości białka powinieneś normalnie dostarczać z diety. Na początku poczytaj o samej kulturystyce, ćwiczeniach, metodach, planach, dietach i tak dalej. Polecam ci tutaj profil Hellhound na facebooku, prowadzony w fajny sposób, sporo przydatnych informacji tego typu.
 

_MajsteR  

Wymiatacz

Bodybuilding-My Life



Do³±czy³: 05 Lis 2010

Sk±d: jeste¶?

   

Wys³any: 2011-09-06, 20:18   

Czarodziejek, na sen bierze się białko (najlepiej jest twaróg) z tłuszczami, żeby zapobiec anty-katabolizmowi mięśni, a tłuszcze to po, że tłuszcze hamują wchłanianie białka.
Tyle na ten temat :mrgreen:
_________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie..
 

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 13 Gru 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-09-06, 21:13   

Mam rozumieć ,że wystarczy jak będę brał odżywkę przed i po treningu a wieczorem tylko białko w postaci pokarmu?
 

_MajsteR  

Wymiatacz

Bodybuilding-My Life



Do³±czy³: 05 Lis 2010

Sk±d: jeste¶?

   

Wys³any: 2011-09-07, 20:36   

Czarodziejek, tak.
_________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie..
 

panmamutek

User


Do³±czy³: 15 Mar 2018

   

Wys³any: 2018-03-15, 11:10   

Polecam Fa Whey Protein . Jest to wysokobiałkowa odżywka, która skutecznie pozwala zwiększyć masę i siłę mięśniową, poprawiając regenerację po treningową. Ja ją stosuję od kąd zacząłem trenować siłowo i jestem bardzo zadowolony!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com