Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2010-03-20, 00:47   Simon's cat

Dziwię się, że jeszcze nie ma takiego tematu. Simon's cat czyli animacje we fleshu opowiadające o głodnym przez cały czas kocie.
Filmy można obejrzeć np na youtube: http://www.youtube.com/user/simonscat

_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

Marcheline  

Hiper wymiatacz

Lover of Beauty.



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Mar 2009

Sk±d: Almost Heaven :)

   

Wys³any: 2010-03-20, 10:47   

On jest świetny. ;)
Najbardziej lubię odcinek, w którym dobija się do drzwi.
Ogólnie kotek robi niezłą rozróbę, jego pan ma anielską cierpliwość;)
_________________
"To love means loving the unlovable. To forgive means pardoning the unpardonable. Faith means believing the unbelievable. Hope means hoping when everything seems hopeless." (G. K. Chesterton)
 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2010-03-20, 10:57   

Haha :) Moim ulubionym za to jest odcinek, w którym pozoruje swoją własną śmierć XD
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

Marcheline  

Hiper wymiatacz

Lover of Beauty.



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Mar 2009

Sk±d: Almost Heaven :)

   

Wys³any: 2010-03-20, 11:04   

A znasz ten, w którym w mało wyszukany sposób budzi swojego pana, bo jest głodny? Uroczy jest moment, w którym rzuca w śpiącego doniczką (czy jakimś kijkiem, nie pamiętam już, co tam dzierżył ;) ), po czym błyskawicznie zwija się w kulkę i udaje, że śpi.
To ze śniegiem też jest super, skowronek parodiuje go w mistrzowski sposób.
_________________
"To love means loving the unlovable. To forgive means pardoning the unpardonable. Faith means believing the unbelievable. Hope means hoping when everything seems hopeless." (G. K. Chesterton)
 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2010-03-20, 13:55   

To był podajże "bejsbol" xD Niezłego miał później gostek siniaka :D
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

Cy¦  

Mega wymiatacz

S.M.O.K



ImiÄ™: CyÅ›

Wiek: 73

Do³±czy³a: 12 Sty 2009

Sk±d: wzi±æ kasê na piwo?

   

Wys³any: 2010-04-14, 15:45   

Simon's Cat jest boski xD
Pierwszy raz widziałam to jak w pracy siedziałam kiedyś, i przeglądałam laptopa od osoby, za którą byłam w zastępstwie akurat ;d
_________________

Moje maleństwo <3
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-04-14, 15:48   

Kocham, mimo że mnie boli, bo mój kot się tak samo zachowuje i mnie dobija tym często xD
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com