Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

PanTotenowy  

Mega wymiatacz

Mr. Sinister



Doczy: 01 Sie 2012

   

Wysany: 2013-12-15, 20:38   

Co do tematu - tak, mam dość. Jest nudno jak cholera, codziennie robię to samo, pobudka (ciężko, bo ciężko, nie chce się wstawać, bo powód nie jest najlepszy), cała poranna rutyna, szkoła, powrót i potem nagle robi się noc i iść spać. Czasami myślę, że chciałbym być z kimś chociażby po to, by wypełnić tę pustkę.
_________________
"Say goodbye to sunshine, sunshine"
 

MoR4oR  

User



Wiek: 29

Doczy: 22 Cze 2011

   

Wysany: 2014-01-16, 20:54   Re: Single ;)

hejtoja napisa/a:

hejo :-) Proszę o uwagę wszystkich singli i singielek :-P Czy nie macie czasami dość, bycia samemu? Mi wręcz czasami jest głupio a nawet przykro, że praktycznie każda z moich koleżanek i kolegów, ma juz kogos kogo kocha, a ja nadal sama. Ale wiem że na każdego przyjdzie pora :] z resztą byłam już w jednym kiczowatym związku, że aż szkoda gadać :-x No więc wracając do mojego pytania, nie macie czasami tego dosć? :-P




Ja jakoś nie odczuwam sporego bólu psychicznego związanego z samotnością, od dziecka lubiłem samotność, typowy włoczykij ze mnie :D, ale gdybym spotkał kogoś z kim bym się dogadywał w 75%, miała pogodny uśmiech, miłe spojrzenie, była odważna ... i takie tam :) to z chęcią bym się o nią starał :).
 

Allex  

Mega wymiatacz

:)



Wiek: 32

Doczya: 21 Cze 2009

Skd: ¦l±sk

   

Wysany: 2014-01-19, 21:32   

tak, ostatnio mam tego bardzo dość. Brakuje mi drugiej osoby.
_________________
Nagle wszyscy naraz pytają: co robisz, co zrobiłaś ze swoim życiem? Nie wiem. Nie znam odpowiedzi.
 

skejCiK  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Doczy: 14 Mar 2010

   

Wysany: 2014-01-19, 21:47   

Czasami mam ochotę znaleźć kogoś, ale to przemija całkiem szybko. Aktualnie jestem na etapie 'znalazłbym se kogoś'. Pewnie za tydzień nie będę miał nawet czasu o tym myśleć, sesja :) Wiem że kiedyś znajdę tę jedyną ale nie sądzę żeby to się stało w miarę szybko, obstawiam czas gdy będę conajmniej dwudziesto pięcio latkiem.

Nie zajmuję sobie głowy bzdurami które by i tak nie wyszły tylko dbam o moją przyszłość, a ustawiony facet to pożądany facet ;P
 

Tom  

User



Doczy: 27 Gru 2013

Skd: Warszawa

   

Wysany: 2014-01-22, 10:57   

W moim okresie 15-17 lat mówiłem sobie że nikogo nie potrzebuje i że mogę być na zawsze sam, ale to się wszystko zmieniło,odkąd mam 18 lat aż do dziś (20l) czułem się samotny, chciałem poznać jakąś dziewczynę ale skoro ciągle mi się nie udawało to może tak miało być? Szczerze mówiąc to już się przyzwyczajam na nowo do samotności i myślę że jeszcze trochę czasu i sobie odpuszczę znalezienie kogoś na dobre.
 

Kamikarze24  

User


Wiek: 34

Doczy: 24 Sty 2014

   

Wysany: 2014-01-26, 15:42   

W czumie racja ja mam dość.
_________________
dobra mama | Liga Angielska | Arsenal Londyn
 

kierowca_paleciaka  

Stały User



Wiek: 30

Doczy: 12 Sty 2014

   

Wysany: 2014-01-28, 13:15   

Ja jestem typem samotnika, z wyboru... wszystkich lasek wokol :mrgreen: z czasem oswoilem sie z tym i nie czuje sie z tym zle i nie rozumiem ludzi ktorzy maja inaczej ze po prostu na sile chca tej legendarnej milosci.
 

Barzini  

Wymiatacz

Cicho Ciemni



Imię: Piotr

Wiek: 28

Doczy: 28 Sty 2014

Skd: GOLD'S GYM

   

Wysany: 2014-01-28, 18:10   

Witajcie, ja rowniez jestem sam a gdy zająłem sie treningiem to juz zupelnie w tym kierunku nic nie robie, po prostu sie przyzwyczaiłem do tego ze jestem sam i tak musi po prostu chyba juz byc, nie ma sie co zadręczać ma to swe minusy i plusy tak samo jak zwiazki, pozdrawiam.
_________________
Białasy nie wierzę w nic już! Może łykać to nowicjusz!
Zamiast k***a na Mauritius najpierw idź już pit złóż w pizdu!
Znów miał być Lexus z zysków, to go sobie wrzuć w cudzysłów!
Czuwa nad tym Jezus Fiskus - zostaje nam skuć turystów!
 

elerowsty

User


Doczy: 15 Lip 2015

   

Wysany: 2015-07-15, 14:31   

Mam wielki szacunek do singli.
 

Katarzyna_Lilia  

User


Imię: Kasia

Wiek: 32

Doczya: 20 Lip 2015

   

Wysany: 2015-07-20, 11:15   

Do pewnego czasu byłam sama i miałam dość samotności. Związałam się z chłopakiem, bo czułam się na to gotowa, byłam zakochana. Było mi źle jak wszyscy wokół kogoś mieli, ale i na mnie przyszła pora :-P
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


Imię: Dominik

Wiek: 29

Doczy: 10 Mar 2011

   

Wysany: 2015-07-31, 17:16   

Byłem mało szczęśliwym singlem ;) .

Znaczy.. ...byłem bardzo szczęśliwy...

...jak z ziomeczkiem byłem pod sklepem z flaszką i fajką w gębie <3 .
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

N4VV  

Stały User

INTJ



Doczy: 11 Lis 2014

Skd: Wroc³aw

   

Wysany: 2015-12-04, 19:58   

nosleep napisa/a:

Nie martw się nie jesteś sama ;) spójrz na te statystyki http://buziak.pl/pl/singiel-w-statystykach wiele osób jest singlami.....



Z powyższych statystyk wynika, że znaczny odsetek kobiet-singielek jest nimi w wyniku własnych lęków. To nie jest dobrze.
 

seler  

User


Imię: Mateusz

Wiek: 29

Doczy: 08 Lis 2013

   

Wysany: 2015-12-08, 14:37   

Też jestem sam i bardzo mi to doskwiera. Najgorzej jest w weekendy kiedy nie ma z kim wyjść, czyli co tydzień bo koledzy sobie poznajdywali dziewczyny. Wiem że żadna mnie nie chce, próbowałem kilka razy i nic z tego nie wyszło. Nawet jak jeździmy na imprezy i jak kumple podchodzą do dziewczyn żeby zatańczyć to ze mną żadna nie chce. Nie wiem co jest nie tak, jestem czysty, ładnie się ubieram, nie wyglądam jakoś tragicznie...
 

fenek  

Stały User


Doczy: 01 Cze 2016

   

Wysany: 2016-06-01, 13:44   

Ja tam nawet przy dłuższych okresach samotności nie odczuwam potrzeby, by szukać kogoś NA SIŁĘ. Zawsze wychodziłem z założenia, że jak się jakieś fajne dziewczę trafi, to super, nic tylko się cieszyć.
Ale jeżeli nie - trudno, nie ma co z tego powodu rwać włosy z głowy. Samotność nie doskwiera, bo mam liczne grono przyjaciół. Może za parę lat zmienię zapatrywania na tę sprawę, jak wszyscy znajomi się pożenią i nie będą mieć dla mnie czasu. ;)
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2016-06-01, 18:46   

Sonmi napisa/a:

Wydaje mi się, że nigdy nie doświadczyłam ani jednego ani drugiego -



Kiedy się doświadczy drugiego, nie chce się pierwszego.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com