Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-06-01, 19:46   

Posiadanie przyjaciół wyklucza posiadanie chłopaka/dziewczyny i na odwrót?
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-06-01, 23:09   

Skądże.
_________________
W miękkim futrze kota
 

damianoswoj

User


Do³±czy³: 03 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-06-03, 14:23   Re: Single ;)

hejtoja napisa³/a:

hejo :-) Proszę o uwagę wszystkich singli i singielek :-P Czy nie macie czasami dość, bycia samemu? Mi wręcz czasami jest głupio a nawet przykro, że praktycznie każda z moich koleżanek i kolegów, ma juz kogos kogo kocha, a ja nadal sama. Ale wiem że na każdego przyjdzie pora :] z resztą byłam już w jednym kiczowatym związku, że aż szkoda gadać :-x No więc wracając do mojego pytania, nie macie czasami tego dosć? :-P




Jakoś lubię być singielką. :) Mam spokój. Nie musze się nikomu spowiadać z tego gdzie jestem i co robie o której godzinie. Na studia wolność i niezależność to piękna sytuacja. :)
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2016-06-04, 15:39   

Mam dość. Wiem, że pod wieloma względami mam lepiej, ale mam dość.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Jenni  

User

Zwykła dziewczyna



ImiÄ™: Jennifer

Wiek: 22

Do³±czy³a: 05 Cze 2016

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2016-06-05, 23:39   

A co jeżeli, ktoś jest singlem, bo nie może być z osobą, którą kocha?
_________________
Czy to nie jest wrecz smieszne, ze z tego samego dowcipu nie smiejesz sie dwa razy tak mocno, lecz z tego samego powodu placzesz tak samo setki razy?
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2016-06-06, 13:13   

Jenni napisa³/a:

A co jeżeli, ktoś jest singlem, bo nie może być z osobą, którą kocha?


Kochać można wiele osób, czy dlatego że ktoś nie odwzajemnia miłości masz rezygnować z miłości w ogóle?
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-09-11, 19:00   

Szczerze ostatnio (intensywniej), bo uprzednio także się to przytrafiało, rozmyślam na temat związków.
Szczególnie zaś zajmuje mnie zastanawianie się nad byciem tkliwym człowiekiem.
Dla osoby takiej jak ja, która lubi chodzić wszędzie sama, podróżować sama, spożywać sama, może za wyjątkiem mojej jedynej przyjaciółki, której towarzystwo nie jawi mi się najobrzydliwiej, posiadanie partnera bywa kłopotliwe, zwłaszcza jeśli rozprasza uwagę ciągłym dopytywaniem i wtrącaniem, i troszczeniem się (i nie uważam, ażeby było to takie słodkie, jak się powszechnie mniema).
Odnoszę wrażenie, że chłopak jest mi potrzebny tylko do zaspokajania potrzeb seksualnych.
Wiele osób nie chce wchodzić w takie związki, angażują się, wyznają uczucia, są słowem zbyt tkliwi właśnie.
Nie lubię z nimi przebywać poza nocami. Wiem, że to brzmi potwornie, ale nigdy nie chciałam zostać, nigdy, nigdy. Nie miałam wyboru, więc tak się działo, na dłużej.
Po prostu nie cierpię, kiedy pytają jak mija mi dzień. Dlatego ciągle z nimi dywaguję, wikłając się w abstrakcyjne rozmówki.
Drażni ich, że o nic nie pytam, niczego nie oczekuję, że nie chcę z nimi nigdzie jechać, ani wychodzić.
Że nie chcę ich wsparcia.
Natomiast cały problem polega na tym, że nie chciałabym, aby ten chłopak, z którym łączyłoby mnie tylko wspólne łóżko szukał sobie kogoś na boku, takiego do przytulania. Powinien on podobnie myśleć do mnie.
Wtedy to nawet nie obchodzi mnie, czy jest mądry czy głupi.
Ważne, żeby miał ładne ciało.

Byłabym sama wciąż, od lat, gdyby nie to, że nie bawią mnie przypadkowe stosunki i wolę mieć stałego partnera do tego typu spraw.
_________________
W miękkim futrze kota
 

melaszka564  

Stały User

Bezwględne Bydle



Do³±czy³: 11 Lip 2015

Sk±d: Maruhaina

   

Wys³any: 2016-09-11, 21:34   

Sonmi napisa³/a:

Posiadanie przyjaciół wyklucza posiadanie chłopaka/dziewczyny i na odwrót?



Owszem. Mój kumpel olał mnie w momencie gdy poznał swoją obecną dziewczynę. Znaliśmy się kilka dobrych lat. To nie jest zresztą odosobniony przypadek, bo było ich więcej. Na szczęście tą stratę szybko sobie zrekompensowałem, bo nowych kumpli przybywa z dnia na dzień w tempie Usaina Bolta. :mrgreen:
_________________
WSZYSTKO, CO PISZÊ TO TYLKO MOJE ZDANIE, Z KTÓRYM NIKT NIE MUSI SIÊ ZGADZAÆ! :mrgreen:
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2016-09-11, 22:44   

melaszka564 napisa³/a:

Sonmi napisa³/a:

Posiadanie przyjaciół wyklucza posiadanie chłopaka/dziewczyny i na odwrót?



Owszem. Mój kumpel olał mnie w momencie gdy poznał swoją obecną dziewczynę.

Jest różnica między kumplem a przyjacielem.
 

Zosiak  

Stały User

Zosiak



Wiek: 27

Do³±czy³a: 23 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-09-13, 12:58   

Kiedy byłam singielką uważałam, że jest super, bo jestem wolna i nie muszę nikogo o moich planach informować (jak moje koleżanki), ale teraz jak mam kochającego chłopaka, to widzę to zupełnie inaczej. Chyba wszystko ma swoje plusy i minusy. A przyjaciół mam wciąż, choć czasem mam problem, żeby dla każdego znaleźć czas xd
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2016-09-17, 15:48   

Jimmy FoX napisa³/a:

Jest różnica między kumplem a przyjacielem.


Po tym się chyba poznaje prawdziwych przyjaciół
 

Abotage

Stały User


Do³±czy³: 13 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-09-20, 19:11   

W sumie przez całe moje życie byłem singlem, nie licząc jakiś przelotnych znajomości, kończących się tak szybko, jak się zaczęły.
Na dzień dzisiejszy ten stan mi odpowiada, ogólnie nie jestem jakimś bardzo uspołecznionym człowiekiem i wolę niezależność.

Może kiedyś to się zmieni...
 

marcopolo

User


Do³±czy³: 26 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-09-26, 14:15   

Witam Was:) Ja jestem singlem, zadowolonym z tego. Bez kompleksów itd. Mam wielu znajomych, kilku przyjaciół jak również przyjaciółki. Nie czuję pustki, a wolność bardzo mi odpowiada. Wracam z pracy i nie mam ograniczeń poza tymi, które sam sobie narzucam z rozsądku;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com