Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Jimmy FoX | 2013-11-12, 01:54

Autor

Wiadomo¶æ

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-11-11, 22:44   skarga na powód usuniÄ™cia postu

Otrzymałem następującą wiadomość:

"Twój Post napisany przez Ciebie na: "Forum Młodzieżowe, Forum Dyskusyjne", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.
Powód: Post nie wnoszący nic do tematu
Link do tematu: http://www.e-mlodzi.com/viewtopic.php?t=39585 Twój post:

Temat: "Charyzmatyczne spotkania z Ojcem Danielem."

Gustaw Le Bon "Psychologia tłumu"

Przeczytajcie, dowiecie się czegoś o tym co się z ludźmi dzieje jak się w dużej grupie znajdą. "

Szanowna moderacjo!

To że moderator nie zna treści polecanej książki, to nie znaczy że post który ją poleca w konkretnym temacie, nie wnosi nic do tematu. Post wnosi do tematu bardzo dużo, albowiem ta książka liczy ponad 100 stron, jest bardzo ,a propo tematu, a jest niemożliwe i bez sensu żebym 100 stron przepisywał.

Z tych powodów polecę tę książkę ponownie w rzeczonym temacie
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2013-11-12, 01:54   

Powód usunięcia posta był jak najbardziej prawidłowy. To tak, jakby w temacie o IIW¦ polecić książkę o IIW¦. Jeśli dyskusja z Tobą polega na rzucaniu w twarz książkami, to nie chciałbym z Tobą dyskutować.

Następnym razem, gdy ktoś usunie Twój post, nie zakładaj tematu. Moderacja ma do tego prawo i nie musi Ci się tłumaczyć. A Ty zastanów się, co zrobiłeś nie tak.

Twój powtórny post usunąłem i nagrodziłem warnem.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2013-11-12, 15:37   

Za pierwszym razem post usunąłem ja. Jasno chwilę wcześniej napisałem, że nie będę tolerował kolejnego tematu, w którym ma tyczyć się dyskusja ciągle o tym samym. Temat był jasno sprecyzowany, Wy kolejny raz sprowadzaliście go do tego samego wątku.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com