Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: vialink | 2009-11-23, 21:14

Autor

Wiadomo¶æ

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-11-23, 20:32   

slow napisa³/a:

Dajcie sobie spokój,oczywiście ja jestem zła ,ponieważ wykorzystałam pewne nabyte uprzywilejowania

no właśnie, idealnie powiedziane.
nie chodzi tutaj o to że go zmieniłaś, tylko że jest to niesprawiedliwe wobec innych.
choc w zasadzie nie wiem po co to zrobiłaś. Bo to tylko nick... nic nie znacząca nazwa, taki mały znak rozpoznawczy nas na forum.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-11-23, 20:32   

McLarenLbn napisa³/a:

Czy dzięki temu, że byłaś modem przez długi czas masz przywilej ?
Gdzie jest tak napisane ?


Nigdzie.
No cóż nie doszukujcie się winy w administratorach,to była moja prośba.
Nie jest tak napisane i było to nie fair ,jednak to nie tyczy się całokształtu i kwesti sprawiedliwości na forum.

[ Dodano: 2009-11-23, 20:34 ]

jr_ napisa³/a:

choc w zasadzie nie wiem po co to zrobiłaś. Bo to tylko nick... nic nie znacząca nazwa, taki mały znak rozpoznawczy nas na forum.


Jednak nie powstrzymało to was od ocen :)
Zmieniłam ,ponieważ musiałam go wcześniej zmienić nie do końca z własnej woli,jednak tłumaczyć także się nie będę.A znaczy dla mnie o wiele więcej,choć to tylko nick.
_________________
Drugs&hugs.
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-11-23, 20:35   

slow napisa³/a:

Nie jest tak napisane i było to nie fair ,jednak to nie tyczy się całokształtu i kwesti sprawiedliwości na forum.


Czyli admini postępują niesprawiedliwie, a mimo to są sprawiedliwi.
Cud, miód i orzeszki kur...
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2009-11-23, 20:35   

Ja nie wiem, o co w ogóle biega, tak trudno jest zmienić czasem komuś nick?
Moderatorzy są zbyt zajęci? To dodajcie kilku więcej...
_________________
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-11-23, 20:38   

McLarenLbn napisa³/a:

Czyli admini postępują niesprawiedliwie, a mimo to są sprawiedliwi.
Cud, miód i orzeszki kur...


Proszę wymień po za tym jednym moim przypadkiem ze zmianą nicku przejawy niesprawiedliwego zachowania, wobec użytkowników.Ośmiele się twierdzić,że ludzie tu naprawdę harują ,aby zapewnić użytkownikom przywileje, komfort pisania oraz karać przejawy lamania regulaminu.
Tak jak wspomniał TQIT i w tym przypadku wolałabym,aby użytkownicy zamiast zajmować się takimi sprawami podnosili poziom forum,bądź ułatwiali nam działania.
_________________
Drugs&hugs.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-11-23, 20:41   

slow, jak mamy podnosić poziom forum skoro ty z adminem naczele zaniżacie go takim o to zachowaniem.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-11-23, 20:43   

Cytat:

Proszę wymień po za tym jednym moim przypadkiem ze zmianą nicku przejawy niesprawiedliwego zachowania, wobec użytkowników.


A ten jeden nie wystarczy ?
Jak ktoś kogoś zamorduje i nie będzie żałował to będziesz potrzebowała dowodów na to, że popełnił kilka innych zbrodni, żeby móc nazwać go mordercą ?
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-11-23, 20:47   

Generalnie nie widzę sensu dalszego istnienia tego tematu. Jednakże wiem, i staram się rozumieć użytkowników.

Jednakże powiem wprost: Czy tak bardzo ucierpiała wasza godność (o, tu na forum) aby od razu wypisywać i atakować adminów ( o Komecie już nie wspominam). Chyba logicznym jest, że nie można tak bezkarnie i nagminnie ustępować każdemu userowi chcącemu zmienić nick, bo doprowadziłoby to do ogromnego chaosu.
A jeśli chodzi o P. Kometę, to ja np. już zauważyłam kto jest kto, i jest w porządku...
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2009-11-23, 20:48   

Bard_Zerald napisa³/a:

Ja nie wiem, o co w ogóle biega, tak trudno jest zmienić czasem komuś nick?
Moderatorzy są zbyt zajęci? To dodajcie kilku więcej...



Tu nie chodzi o to że trudno zmienić bo to praktycznie 2 kliknięcia. Problem w tym, że po zmianie nicka użytkownika w postach i cytatach pozostaje stary nick i wątek często traci sens.

Kometa na początku miała nick slow, do którego teraz wróciła. Jeśli ktoś z Was, użytkowników chce powrócić do swojego pierwotnego nicku to zapraszam na PW. Zastrzegam, że będzie to zmiana jednorazowa i nieodwracalna, dlatego warto się zastanowić przed podjęciem decyzji. Powiedzmy, że czas na to jest do końca listopada.
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-11-23, 20:54   

eM napisa³/a:

Jeśli ktoś z Was, użytkowników chce powrócić do swojego pierwotnego nicku to zapraszam na PW


Lex retro non agit adminie.
Było napisane, że pod żadnym pozorem nie można zmieniać nicku i nie powinno dojść do tego, że Komecie/slow zmieniłeś (albo zrobił to vialink) nick.
Powiedział któryś z Was wcześniej, że można wracać do starego nicku ?
Nie...
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-11-23, 20:55   

Cytat:

Jeśli ktoś z Was, użytkowników chce powrócić do swojego pierwotnego nicku to zapraszam na PW. Zastrzegam, że będzie to zmiana jednorazowa i nieodwracalna, dlatego warto się zastanowić przed podjęciem decyzji. Powiedzmy, że czas na to jest do końca listopada.


Buahahaha
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-11-23, 20:56   

¦miechu warte, to co slow aka Kometa prezentuje w tym wątku. Naprawdę mniej żenujące byłoby zwyczajnie się nie wypowiadać. Admin próbuje teraz się jakoś ratować, niesmak pozostaje, no ale jakoś wybrnąć trzeba, zeby usprawiedliwiść prywatę, nie? :]
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Ostatnio zmieniony przez poem sometimes 2009-11-23, 21:00, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-11-23, 20:57   

"Powiedzmy że czas jest do końca listopada" już dużo było mówione i ch*j z tego...
Zresztą jakbym nie założył tematu to pewnie nikt by nie mógł powrócić do starej nazwy użytkownika..
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2009-11-23, 21:14   

Piszemy ostro? Ok, z racji, że mam zrąbany humor, pokażę, że ja również potrafię.

1. Piszecie, że jest zakaz zmiany nicków. Ależ nie, nigdzie nie napisaliśmy, że jest zakaz.
Jeżeli tylko się Wam uda i chcecie to zmieniajcie. Napisaliśmy, że my już tego nie robimy.
Paranoicznie rzecz biorąc na jedno wychodzi, bo sami nie zmienicie ... no ale jeśli już czepiamy się szczegółów.

2. Kiedyś znalazłem fajną definicje administratora forum.
Reaguje elastycznie, zależnie od potrzeb - tak, by osiągnąć zamierzone cele. Potrafi być zarówno sprawiedliwy (gdy dba o reputację forum) jak i stronniczy (gdy wspiera grupę użytkowników, która najwięcej wnosi na forum). Czasami centralnie steruje wszystkim, czasami pozwala forum dryfować w swą własną stronę.


Cytat:

Jedyne wytłumaczenie to jest "bo tak"...


Brawo.

Cytat:

nie będzie coś takiego" kometa jest moderatorem i przyczyniła się do rozwoju forum.... i dlatego się zgodziliśmy, ale tylko ona może zmienic nick"


Również pięknie.

Cytat:


Dobra, kto poprosi dla testu adminów o zmianę nicku na ten, który miał kiedyś ?


Do mnie proszę nie pisać. A już na pewno nie oczekiwać odpowiedzi. Dlaczego? Bo nie będę zmieniał nicków. Ten był to pojedynczy przypadek, do którego jako administratorzy mamy prawo. I wydaje mi się, że nie jesteśmy zobowiązani się z niczego tłumaczyć.


A i temat zamykam.
I każdy kolejny na ten temat, też zamknę. Dlaczego? Bo tak.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com