Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

miśkaa2

User


Do³±czy³: 08 Lis 2013

   

Wys³any: 2014-02-17, 13:18   

¦piÄ…cy napisa³/a:


tigersuit - huba buba to jedno, a ktoś pamięta gumę "szok".
I jeszcze pamiętam podjadanie takich rzeczy jak dzem łyżeczką ze słoika, kakao z pudełka :D z mlekiem robiłem, jak miałem ochotę, a tak najczęsciej to na suchara.



Guma "szok" to był hicior !! Aż mi się krzywi gęba na samą myśl o niej :-P
Kakao z pudełka to i teraz jem, bo mi się przeważnie nie chce grzać mleka czy wody. Ale to tylko takie dla dzieci słodkie, bo prawdziwego kakao bym raczej bym na sucho nie zjadła !
Tęsknie za lodami kolorkami (cały język w kolorach tęczy to było to) i zegarkami z cukierków (podobno jeszcze je gdzieś sprzedają ale ja nigdy na nie nie trafiłam) !!
 

Allex  

Mega wymiatacz

:)



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2014-02-17, 16:28   

gumę "szok" pamiętam do dzisiaj. Kojarzy mi się z gimnazjum bo na przerwie zawsze wszyscy ja żuli. Fajnie nam mordy wykrzywiało :hyhy: Pamiętam też chipsy "maczugi".
Często pochłaniałam też lizaki z gumą w środku albo te z gwizdkiem. Fajne też były te "zegarki" z cukierków, ciepłe lody. Dużo tego było, już nawet nie pamiętam dokładnie :)
z dzieciństwem tez mi się kojarzy chleb na mleku z cukrem. Do dzisiaj to jem <3
_________________
Nagle wszyscy naraz pytają: co robisz, co zrobiłaś ze swoim życiem? Nie wiem. Nie znam odpowiedzi.
 

LadyX

Stały User


Do³±czy³: 16 Gru 2013

   

Wys³any: 2014-02-18, 17:06   

Chleb z masłem i cukrem, ryż ze śmietaną i cynamonem, kakao z cukrem (podjadałam mamie) gdy robiła z niego nadzienie do bulek drożdżowych ach pycha było, oranżada w proszku "lizana z łapy" i całe mnóstwo innych ;-0
 

Filigranowy  

User



Imię: Rafał

Wiek: 25

Do³±czy³: 12 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-02-18, 21:14   

Zacierka na mleku :D
 

Allex  

Mega wymiatacz

:)



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2014-02-20, 23:18   

dzisiaj w Tesco wyniuchałam gwiazdki magic stars, które bardzo mi się kojarzą z dzieciństwem. Niestety cena mnie powstrzymała przed zakupem :-P

uwielbiałam jeszcze ryż na mleku jak byłam dzieckiem. Teraz mi się robi niedobrze jak o nim pomyślę i nie dałabym rady już tego jeść :zalamany:
_________________
Nagle wszyscy naraz pytają: co robisz, co zrobiłaś ze swoim życiem? Nie wiem. Nie znam odpowiedzi.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2014-02-21, 11:25   

A pamiętacie te galaretki pokryte cukrem..? Znalazłam je u nas w sklepiku osiedlowym, mniaaaaaam <3

10d.jpg

Plik ¶ci±gniêto 3537 raz(y) 11,96 KB

_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

miśkaa2

User


Do³±czy³: 08 Lis 2013

   

Wys³any: 2014-02-24, 13:27   

Allex napisa³/a:

dzisiaj w Tesco wyniuchałam gwiazdki magic stars, które bardzo mi się kojarzą z dzieciństwem. Niestety cena mnie powstrzymała przed zakupem :-P



Nie żartuj ile kosztowały ? Ja bym chyba dała każde pieniądze ! :mrgreen:
 

Allex  

Mega wymiatacz

:)



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2014-02-24, 19:28   

miÅ›kaa2 napisa³/a:

Allex napisa³/a:

dzisiaj w Tesco wyniuchałam gwiazdki magic stars, które bardzo mi się kojarzą z dzieciństwem. Niestety cena mnie powstrzymała przed zakupem :-P



Nie żartuj ile kosztowały ? Ja bym chyba dała każde pieniądze ! :mrgreen:



jakieś 8 zł, ale nie pamiętam dokładnie :) kiedyś sobie zafunduję :-D
_________________
Nagle wszyscy naraz pytają: co robisz, co zrobiłaś ze swoim życiem? Nie wiem. Nie znam odpowiedzi.
 

CherryCherry  

Mega wymiatacz

CherryCherry


ImiÄ™: Anka

Do³±czy³a: 20 Wrz 2011

Sk±d: MAZOWSZE

   

Wys³any: 2014-04-04, 11:04   

cappuccino napisa³/a:

A pamiętacie te galaretki pokryte cukrem..? Znalazłam je u nas w sklepiku osiedlowym, mniaaaaaam <3


Czasem je widuję :) Ale już mi nie smakują tak...
A pamiętacie gwiazdki milka lila stars? a kakao z niemiec Krugera?
pychoty...
_________________
Myślę, więc jestem - i zniknął...
 

LadyX

Stały User


Do³±czy³: 16 Gru 2013

   

Wys³any: 2014-04-06, 23:20   

CherryCherry napisa³/a:

cappuccino napisa³/a:

A pamiętacie te galaretki pokryte cukrem..? Znalazłam je u nas w sklepiku osiedlowym, mniaaaaaam <3


Czasem je widuję :) Ale już mi nie smakują tak...
A pamiętacie gwiazdki milka lila stars? a kakao z niemiec Krugera?
pychoty...



Pamiętamy i już dawno w Polsce mamy i pijemy do dziś MixFix ;-) pycha :mrgreen:
 

Kakao  

User


Do³±czy³: 24 Sty 2014

   

Wys³any: 2014-04-07, 14:16   

Moim smakiem dzieciństwa są czekoladowe gwiazdki Milky Way oraz żelki Haribo. Na szczęście i jedno, i drugie można jeszcze obecnie znaleźć w sklepach, choć ich jakość wyrobu niestety uległa zmianie.
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-07-10, 11:39   

Wieloowocowe soki Bobo Frut. Uwielbiam do dziś, mimo że już nie ma tego smaku w sprzedaży, robią inne, z mniejszą ilością owoców.
 

marigold  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Sty 2015

Sk±d: Wawa

   

Wys³any: 2015-08-25, 22:25   

A ktoś pamięta limitowaną edycję Prince Polo zielone jabłuszko? Do dziś pamiętam ten smak <3
 

Kapsaicyna  

Stały User



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 01 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-10-03, 15:52   

na pewno słodkości ala guma SZOK czy tez turbo :) co do normalnych posiłków do pancakes mojej babci :D
 

lisica  

User


Do³±czy³a: 20 Lut 2015

   

Wys³any: 2016-01-13, 12:21   

vibovit i visolvit :) nie zapomnę tego smaku. I chrupki chyba star foods się nazywały, najbardziej lubiłam ziemniaczane :) I jeszcze były takie chrupki koperkowe :) mniam, a kakao z Krugera to ciemne prawdziwe można teraz też dostać :) najlepsze dla mnie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com