Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

¦wietlik  

User



Wiek: 25

Do³±czy³: 12 Cze 2015

   

Wys³any: 2016-01-21, 22:08   

Kinder niespodzianka, actimel i te chrupki w kształcie duchów.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-01-21, 23:03   

Zastanawia mnie, czy ktoś jeszcze pośród towarzyszy, lubi łączyć smak słodki ze słonym?
Na przykład ciasteczka czekoladowe popijane rosołem?
Albo słona kanapka popijana owocowym jogurtem?
Chipsy z gorÄ…cÄ… czekoladÄ…?
Polecam. Szczególnie ciastka popijane rosołem.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Margoolinka22

User



Do³±czy³: 14 Sty 2016

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2016-01-23, 17:39   

U mnie numerem 1 jest krem Snickers do chleba <3 Baaardzo żałuję, że już go w Polsce nie ma. Próbowałam sama zrobić taki i choć też dobry, to jednak oryginał niezastąpiony.
Dumle, Flipsy toffi, Cola Cao, guma Shock - pyszności!
Jakby się tak zastanowić to sporo słodyczy z lat młodości by się pojadło, szkoda, że mało które są jeszcze produkowane.
Z innych rzeczy - to smak pierogów z jagodami, knedli z morelami produkcji babci - pamiętam do dziś. I choć sama robię to nie smakują tak samo. Babcia zawsze dawała tajny składnik ;)
 

¦wietlik  

User



Wiek: 25

Do³±czy³: 12 Cze 2015

   

Wys³any: 2016-01-27, 11:02   

DeSade napisa³/a:

Zastanawia mnie, czy ktoś jeszcze pośród towarzyszy, lubi łączyć smak słodki ze słonym?


Kiedyś zdarzało mi się maczać paluszki w czekoladzie albo popijać kanapki mlekiem czekoladowym. Ogólnie kiedyś wszystko popijałem mlekiem czekoladowym.
 

Teodora

User


Do³±czy³: 29 Sty 2016

   

Wys³any: 2016-01-29, 00:46   

Pamiętam gumę Turbo i cukierki kukułki.
 

Truskaweczka90  

User


ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 24 Lip 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-04-25, 19:14   

Jedzenie w Barach mlecznych... zwłaszcza leniwe z serem :-)
 

ance

User


Do³±czy³: 06 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2016-07-06, 09:39   

A pamiętacie zajęcia ZPT, na których się przygotowywało coś do jedzenia a potem się chodziło po wszystkich salach i częstowało nauczycieli? W weekend z dziećmi odświeżałam kilka przepisów własnie z ZPT-ów i robiliśmy "czekoladowe kulki".
Wzięliśmy pokruszone herbatniki, masło i mix fix krugera (z naturalnym kakaem byłoby zbyt gorzkie), wszystko wymieszaliśmy i wyrobiliśmy w miarę jednolitą masę. Potem robiliśmy kulki z masy, układaliśmy na papierze do pieczenia na tacy i wstawiliśmy do lodówki, aby się schłodziło ;) W szkole nie chłodziliśmy kulek, ale panie nauczycielki i tak się zajadały, aż im się uszy trzęsły - podobnie jak dzieci w sobotni wieczór :)
_________________

 

Knife In A Wife  

User



Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Lip 2016

   

Wys³any: 2016-07-06, 20:12   

Moim najbardziej ukochanym smakiem dzieciństwa jest zdecydowanie smak wolności :))))).
_________________
Mój podpis jest widoczny pod każdym postem, który piszę na forum
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com