Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

telimena

User


Do³±czy³: 16 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-02-14, 23:40   SOCIAL MEDIA RUJNUJÄ„ Å»YCIE?

hej, filmik, ktory wlasnie obejrzalam sklonil mnie do napisania tego tematu
Mianowicie..
czy uzywacie social mediow, tak czy nie i dlaczego?
Jakie jest wasze zdanie na ich temat?

link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=xppAodxtVbY
wybaczcie brak polskich znakow
 

Tonieja  

User


ImiÄ™: Paulina

Wiek: 20

Do³±czy³a: 08 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-02-15, 13:31   

Hej.

Korzystam z social mediów, głównie po to aby skontaktować się z kimś kto mieszka daleko. Myślę, że nie jest to szkodliwe, dopóki robi się to z umiarem.

Problemy przedstawione w filmie wydają mi się bardzo wyolbrzymione. Jestem świadoma tego, że problem nie jest mały, ale nie każdy oglądając jakąś sławną gwiazdę kupuje sobie specjalnie ubrania, podobne do tych noszonych przez nią. Jeśli ja, przeciętna nastolatka oglądnę filmik w którym ktoś robi sobie makijaż oznacza, że zacznę nosić na twarzy tonę tapety? Raczej nie.

Co złego jest w tym, że raz na tydzień wstawię na instagrama zdjęcie pięknego krajobrazu? Wydaje mi się że nic. Takie zdjęcie może przecież kogoś zainspirować, żeby ruszyć się z miejsca i pójść na spacer, albo pojechać gdzieś na weekend.
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 25

Do³±czy³a: 05 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-05, 14:54   

teraz chyba mało kto nie korzysta... Ja z fejsa, głównie do kontaktu ze znajomymi, tablicy już od dawna nie przeglądam, w większości przypadków to tylko strata czasu. Wszystko jest dla ludzi, ale trzeba z tego korzystać z głową :)
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2018-04-24, 19:21   

Korzystam wyłącznie z facebooka, by mieć kontakt z ludźmi ze studiów, a wcześniej ze szkoły. Kiedy jeszcze nie miałam facebooka, ciągle omijały mnie ważne informacje - a to przełożony sprawdzian, a to odwołana lekcja. Idąc do liceum założyłam konto i od tamtej pory przynajmniej jestem na bieżąco. Nie pokochałam social mediów, nigdzie się nie wypowiadam ani nie publikuję niczego (zdjęcia, posty itp.), ale przyznaję, że sam dostęp do treści na facebooku bywa przydatny.
 

Celina35

User


Do³±czy³: 18 Maj 2018

   

Wys³any: 2018-05-18, 12:44   

Oczywiście, że używam i z całą pewnością nie mam przez to zrujnowanego życia.
_________________
aasadlabiznesu.pl
 

Adaresa

User


Do³±czy³: 24 Maj 2018

   

Wys³any: 2018-05-24, 10:49   

trzeba umiejętnie z tych "dobroci" korzystać, a nie każdy potrafi ;)
 

hiphop  

Stały User


Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2018

   

Wys³any: 2020-01-04, 23:35   

Ja korzystam tylko z komunikatorów Messenger i Whatsapp. Wszelkie FB, Instagramy i Snapchaty dawno powyrzucane. Zajmowały mi czas + były skupiskiem niepotrzebnych ludzi.
 

Manie901

User


Do³±czy³: 30 Kwi 2021

   

Wys³any: 2021-05-04, 11:32   

uzywane w odpowiednich ramach na pewno nie
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com