Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

_Magnolia_  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 20 Lip 2012

   

Wys³any: 2016-03-14, 20:07   

A po co spać w staniku? Po to jest stanik, by w dzień piersi nie opadały, bo z czasem, pod wpływem ich ciężaru, się wydłużają, oprócz tego, że piersi nie latają po bokach. W nocy wygodnie jest spać bez.
 

issia  

User



ImiÄ™: Iza

Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Mar 2016

Sk±d: PoznaÅ„

   

Wys³any: 2016-03-20, 22:25   

Ja osobiście nie praktykuję tego, ale jeżeli dziewczyna, kobieta ma duży biust to może spać w staniku miękkim (na styl sportowego). Ale to już myślę, że jest kwestia indywidualna co kto lubi.
_________________
https://dotykprzestrzeni.pl/czakry
https://scalenieduszy.pl/wampir-energetyczny-psychologia/
 

amelia181  

Stały User



ImiÄ™: Amelia

Wiek: 39

Do³±czy³a: 10 Mar 2016

   

Wys³any: 2016-05-04, 09:34   

Chantal23 napisa³/a:

?pij tak jak Ci jest wygodnie, a jak nie chcesz mieć obwisłych cycków to rób dziewczyno pompki, to wzmocnisz sobie odpowiednie mięśnie i po problemie. Ja bym w staniku nie dała rady spać, w życiu !



ćwiczenia są dobre na piersi polecam sama ćwiczę
http://wformie24.poradnik...ideo_42336.html
 

Czachurka

User


Do³±czy³: 22 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-05-22, 20:20   

chciałabym widzieć minę twojego chłopaka, jakbyś kazała JEMU spać w staniku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Never give up?
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-05-22, 20:33   

Czachurka, Ale dlaczego miałby to robić ;_:?
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-05-22, 21:23   

_Magnolia_ napisa³/a:

Po to jest stanik, by w dzień piersi nie opadały, bo z czasem, pod wpływem ich ciężaru, się wydłużają, oprócz tego, że piersi nie latają po bokach. W nocy wygodnie jest spać bez.



Dlatego warto mieć małe piersi.
Z tym nie ma jakiegokolwiek problemu.


Szczerze powiedziawszy jestem dość dumna ze swoich niewielkich!!!
Te duże nie wyglądają zbyt estetycznie.
Oprócz tego, że książkę mogę przeczytać leżąc na brzuchu beztrosko, to śpi się całkiem wygodnie i smacznie.
Chodzi się bez stanika zazwyczaj i nadal są piękne!

[ Dodano: 2016-05-22, 21:25 ]
Nie chciałabym więc mieć dużych, podsumowując.

Moi partnerzy także nie narzekali. Byli bardzo wręcz zachwyceni.

Więc o spaniu nie ma mowy, absolutnie.
Pora powoli dać przykład chodzenia bez dziewczynom.
To znaczy, ja chodzę bez. I kilka dziewczyn z moich grup także poczyniły podobne kroki za mną.
Serio. Obecnie nie żartuję.
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2016-05-23, 16:48   

Zabawne, że jak nastolatki, którym dopiero rosną piersi nie noszą stanika są wyśmiewane, a jak zrobi to dorosła kobieta, to jest to akceptowane a nawet pożądane.
 

krynica

User


Do³±czy³: 31 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-31, 12:08   

Spanie w staniku to jedna z najlepszych decyzji jakie można podjąć. Biust może tylko na tym zyskać! Bd dłużej piękny, jędrny, no i większy! Co prawda są pewne minusy, jak na przykład to że może obcierać stanik podczas spania, ale przy dobrym nie ma takich problemów (mnie dobrze sprawdza się od yajlee w którym ćwicze). A no i przez pierwsze dni mogą Was trochę boleć piersi, ale to mija po 2-3 dniach :mrgreen: :-P ;)
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2017-01-31, 17:30   

Nienawidzę się ograniczać tym bardziej w łóżku, zatem śpię bez bielizny. Korzystają na tym dwie osoby :p
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2017-02-05, 22:55   

krynica napisa³/a:

Biust może tylko na tym zyskać! Bd dłużej piękny, jędrny, no i większy!


Jędrny biust to można uzyskać ćwiczeniami a nie zamęczaniem piersi w staniku.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-02-07, 15:30   

mala_mii napisa³/a:

Nienawidzę się ograniczać tym bardziej w łóżku, zatem śpię bez bielizny. Korzystają na tym dwie osoby :p


Byłam młoda i piękna myślałam tak samo:D Seksoholizm męża był podniecający, a spanie bez bielizny takie słodkie i kuszące..
Teraz mi zimno w hui i śpię nie dość, że w bieliźnie, to jeszcze w skarpetach i dresie.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

julittka  

Stały User



Do³±czy³a: 03 Lis 2014

   

Wys³any: 2017-02-07, 22:28   

Mi to nie przeszkadza w spaniu, a niektórych uwiera..
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-02-08, 17:46   

Nie rozumiem, jak można spać w staniku. To jest niewygodne, nawet jak się ma najlepszy biustonosz na świecie. I fakt, jak jestem gdzieś na noc, bądź śpię z osobami trzecimi (no, nie że w łóżku, tylko np w pokoju) to go nie zdejmę coby każdy widział moje cycki. Ale jak jestem sama, to po co się w nim dusić? Prawdę mówiąc teorii "co robić żeby cycki były wiecznie śliczne i wspaniałe" jest od cholery i większość to bujda.
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-02-08, 23:51   

rainy day napisa³/a:

(no, nie że w łóżku, tylko np w pokoju) to go nie zdejmę coby każdy widział moje cycki.


Mnie nawet to nie powstrzyma.
_________________
W miękkim futrze kota
 

ElaKorcz  

User


Do³±czy³a: 30 Cze 2017

   

Wys³any: 2017-07-25, 08:50   

Ja nie śpię w staniku i osobiście odradzam spanie w biustonoszu. Mimo, iż zdarzyło mi się kilka razy w nim spać to wyłącznie dlatego, iż nocowałam u kogoś lub z osobami, które mało znałam. Ciało podczas snu powinno odpoczywać, dlatego powinno się eliminować części odzieży uciskające ciało. Biustonosz uciska ciało pod pachami, w których znajdują się węzły chłonne odpowiedzialne za usuwanie toksyn z organizmu. Spanie w staniku wpływa również na słabsze krążenie krwi w organizmie. Co najmniej te dwa powody powinny skłonić wszystkie kobiety do zdejmowania biustonoszy na noc.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com