Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2018-05-02, 11:39   

No, nie...
Przecież to indyjski szrot, zepsuje się po kilku miesiącach.
Odłożyć pieniądze lepiej na jakąś używana Honde czy Yamahe.
 

Riio

User


Do³±czy³: 15 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-05-07, 16:29   

$karbówka napisa³/a:

No, nie...
Przecież to indyjski szrot, zepsuje się po kilku miesiącach.
Odłożyć pieniądze lepiej na jakąś używana Honde czy Yamahe.


czemu uważasz że indyjski szrot ? Widziałem kilka filmików i ludzie wypowiadali się pozytywnie poza tym to jest firma która już naprawdę długo w tym siedzi i produkuje dobre motory

[ Dodano: 2018-05-07, 17:32 ]

deathcherry napisa³/a:

No i bardzo dobre podejście. Dobrze też uważać przy zakupach z drugiej ręki bo można nieźle zajechany sprzęt czasem kupić


to prawda, lepiej od razu podjechać na jakiś przegląd żeby zobaczyć czy wszystko jest w porządku, już nawet przy zakupie samochodu warto mieć czujnik lakieru, bo niby samochód "bezwypadkowy" ale jednak..

deathcherry napisa³/a:

Dołóż jeszcze 2 tys i masz Dominara 400 i to nowego :)


myślisz że dla osoby początkującej lub która chce kupić swoją pierwsz maszynę będzie ok ?

deathcherry napisa³/a:

Tego Dominara można kupić na pewno na raty ale nie wiem czy 0%


czytałem na stronie że tak, że raty są 0 %
 

deathcherry  

User


ImiÄ™: artur

Do³±czy³: 23 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-05-08, 10:38   

Riio napisa³/a:

$karbówka napisa³/a:

No, nie...
Przecież to indyjski szrot, zepsuje się po kilku miesiącach.
Odłożyć pieniądze lepiej na jakąś używana Honde czy Yamahe.


czemu uważasz że indyjski szrot ? Widziałem kilka filmików i ludzie wypowiadali się pozytywnie poza tym to jest firma która już naprawdę długo w tym siedzi i produkuje dobre motory


właśnie też mnie interesuje skąd takie zdanie. Sam nie wiem co myśleć bo wszyscy albo go bardzo zachwalają albo nie zostawiają na nim suchej nitki. Tylko tak jak Riio napisał - ta firma bardzo długo już działa na rynku motocykli... Jestem też ciekaw innych modeli tej firmy, akurat Dominar zbiera dobre opinie, ktoś wie jak inne modele?


Riio napisa³/a:


[ Dodano: 2018-05-07, 17:32 ]

deathcherry napisa³/a:

No i bardzo dobre podejście. Dobrze też uważać przy zakupach z drugiej ręki bo można nieźle zajechany sprzęt czasem kupić


to prawda, lepiej od razu podjechać na jakiś przegląd żeby zobaczyć czy wszystko jest w porządku, już nawet przy zakupie samochodu warto mieć czujnik lakieru, bo niby samochód "bezwypadkowy" ale jednak..


no niby tak ale różnica w cenie nowego i używanego motoru jest kolosalna... Tak jak napisał $karbówka - w tej cenie można niby kupić używaną honde czy yamahe. Bije się z myślami


Riio napisa³/a:


deathcherry napisa³/a:

Dołóż jeszcze 2 tys i masz Dominara 400 i to nowego :)


myślisz że dla osoby początkującej lub która chce kupić swoją pierwsz maszynę będzie ok ?


myślę, że tak zwłaszcza, że jak ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę to też nie ma jakichś mega dużych wymagań


Riio napisa³/a:


deathcherry napisa³/a:

Tego Dominara można kupić na pewno na raty ale nie wiem czy 0%


czytałem na stronie że tak, że raty są 0 %


ciekawe tylko czy w tym 0% nie ma jakichś haczyków i ukrytych opłat :P Bo i tak może być :P
 

herold  

User


Wiek: 34

Do³±czy³: 26 Cze 2018

   

Wys³any: 2018-06-26, 20:52   

Zdarzało mi się kilka razy nurkować w Egipcie - bardzo fajne doświadczenie :) A skakać spadochronem niestety jeszcze mi się nie udało. Wszystko przede mną.
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-06-27, 10:30   

Wprawdzie to nie jest sport ekstremalny, ale uwielbiam wędrówki po górach. ;)
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Bongogo

User


Do³±czy³: 02 Sty 2019

   

Wys³any: 2019-01-02, 13:32   

Wędrówki po górach też mogą być sportem ekstremalnym - wszystko w tym przypadku zależy od skali i od tego w jakim stopniu się tym zajmujemy i co mamy na uwadze.
 

beniutek

User


Do³±czy³: 29 Sty 2019

   

Wys³any: 2019-01-29, 13:25   

Nie wiem czy można to nazwać sportem ekstremalnym, chociaż nauka latania samolotem też zapewnia wiele emocji. Długo zbierałem pieniądze, aby wreszcie móc sobie pozwolić na coś takiego. Mam jednak nadzieję, że szybko mi się zwróci, kiedy dostanę już licencje :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com