Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

leinad  

Stały User



Do³±czy³a: 21 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-28, 18:35   

Idźcie gdzieś, gdzie coś się dzieje.. wtedy nawet, jak braknie wam jakichś tematów, to pogadacie o tym, co jest wokół was. To chyba lepsze, niż sam na sam i potem niezręczna cisza..
A na pierwszym spotkaniu jej nie całuj.
 

Sajso  

Stały User



Do³±czy³: 11 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-07-29, 11:22   

Nie całuj tylko ją lekko i krótko uściskaj na powitanie i staraj się być trochę zabawny itd znaczy się bądź sobą nie plącz się w zdaniach traktuj ją jak długo i dobrze znaną Ci osobę to wtedy nie będziesz się tak jąkał ani nie będzie niezręcznej ciszy.Możesz jej dać bukiet i wtedy to ona Ci da buziaka nic na siłę chłopie. Ja bym na Twoim miejscu tak bym się starał aby to ona Ci dała buziaka (ale pamiętaj nie bądź zbyt nachalny). ¯yczę Ci powodzenia i mi też życz bo z cukiereczkiem niedługo gdzieś wypadnę i czas na kolejny krok :D
 

SharkiPCA  

User

Champ! Is! Here!



ImiÄ™: Krzysiek

Wiek: 29

Do³±czy³: 29 Lip 2011

Sk±d: K³odzko

   

Wys³any: 2011-07-29, 11:43   

Zakochałeś się w niej ta ? Kolejny, który myśli, że jak jakas mu się osoba podoba, to ją kocha xD


Heh, więc zgaduję, że za dużo lat to Ty nie masz : ))

Ale co do tematu... Ja zawsze gadam jak powalony... Choć w środku stresuję się jak jasna cholera... Najgorsze jest pierwsze 5 minut... Potem to już idzie z górki... Nie musisz mieć jednego ustalonego miejsca, bo to bez sensu, im bardziej się coś planuje, tym gorzej to wychodzi...

Ja zawsze zabieram dziewczynę gdzieś nieopodal, w jakieś publiczne miejsce, by pokazać jej na początku, że sie jej nie wstydzę. Nie zabieram ją na żadną kolację, czy gdzieś gdzie musiał bym wydać kasę, bo nie ma co inwestować w coś niepewnego, jak na giełdzie.

Mów dużo, pokaż że jestem pewny siebie. A o czym masz mówić ? Szczerze ? O czymkolwiek : ) Wystarczy, że w jakimś sensie będzie to miało sens, albo będzie zabawne : ) Zostało udowodnione naukowo, że dziewczyny lubią zabawnych i pewnych siebie facetów. Nie jakiś napakowanych pudzianów, tylko z bogatym wnętrzem. I pod tym względem One są lepsze od Facetów, że liczą bardziej na wnętrze niż wygląd zew. ; )) Bądź soba, jak jej się nie spodobasz, nie jest warta Twojego czasu, proste :)


A co do przeprosin ? Em, nic nie mów, nie poruszaj tego tematu, do póki Ona tego nie zrobi, może wcale nie chce o tym gadać i nie chce o tym pamiętać...


A co do buzi buzi, to hm... miejsce mniej publiczne polecam, z racji, że jak Ci odmówi, to czasem trudno wyjść z tej sytuacji i głupio się czujesz, a jest to mnożone przez ilość osób wokół Ciebie... Jak Ci nie da, to walnij coś głupiego, aby atmosfera się rozluźniła i tyle ; ))
_________________


 

tomek660

Stały User


Do³±czy³: 03 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-29, 12:05   

Sajso, SharkiPCA, jeszcze nie mam pewności czy przyjdzie.Napisałem jej na facveboku czy przyjdzie na 100%,ale nic mi nie odpisała
 

SharkiPCA  

User

Champ! Is! Here!



ImiÄ™: Krzysiek

Wiek: 29

Do³±czy³: 29 Lip 2011

Sk±d: K³odzko

   

Wys³any: 2011-07-29, 12:09   

No to ja to pisałem, w razie gdyby przyszła ; PP
_________________


 

tomek660

Stały User


Do³±czy³: 03 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-29, 12:37   

SharkiPCA, a jakby nie przyszła to co dalej robić? Pewnie napiszecie żebym zapomniał o niej ale ja nie potrafię ja się w niej zabujałem na maxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxa
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com