Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Frankie  

Wymiatacz

It's alive!



Wiek: 27

Do³±czy³: 25 Lip 2014

Sk±d: ³ódzkie

   

Wys³any: 2014-08-14, 14:57   

Hella napisa³/a:

ostro potępiam spożywanie alkoholu przez 13-latki


Ja także.
Do liceum nie piłem w ogóle. Dopiero w pierwszej klasie spróbowałem, ale też nie było tak, że od razu piłem na umór. Do tej pory zdarza mi się napić, raz tylko przekroczyłem granicę, sprawdzając swoją wytrzymałość i nigdy więcej. :oczami: Szczęście, że prawie nigdy nie mam kaca.
Picie okazjonalne - a to koncert, raz na jakiś czas na spotkaniu ze znajomymi uważam za w porządku (chyba, że ktoś ma te 14 lat, wtedy coś nie pasuje). Jak komuś niewiele brakuje do 18, to nie widzę problemu. Ważne tylko, by znać umiar i nawet jeśli raz by ktoś trochę przesadził, to żeby nie planował powtórzyć tego za tydzień lub, jeszcze lepiej, następnego dnia, bo to prosta droga do nałogu (oraz mięśnia piwnego). I w sumie to się tyczy każdego wieku.
_________________
I never chose this fate - brains what I want
I never chose this fate... more!!
 

AnimaVilis  

Stały User



ImiÄ™: Hanna

Do³±czy³a: 14 Sie 2014

Sk±d: woj. lubuskie

   

Wys³any: 2014-08-14, 17:00   

Alkohol piję okazyjnie, raz na jakiś czas, najbardziej chyba nie lubię kiedy ktoś się tym chwali np. na fejsie wstawiając niesamowite zdjęcia piwa (tak jakby nikt nigdy wcześniej puszki piwa nie widział). W moim otoczeniu chyba nie ma nastolatka, który nigdy nie spróbowałby alkoholu. Szczerze? Nie oceniam :) We wszystkim potrzeba umiaru, ale jeżeli chcę coś wypić - robię to, a jak nie chcę to po prostu odmawiam i nie mam z tym żadnego problemu. :)
 

Aesni

User



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-16, 18:50   

Pierwszy raz napiłam się piwa gdzieś w wieku 15-16 lat.
Nie dzieje się nic strasznego, gdy w takim wieku wypije się coś sporadycznie. Gorzej już, gdy wiele osób w tym wieku pije byleby pić i się "nawalić".
 

ninja666  

Wymiatacz



ImiÄ™: Radek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Wrz 2012

   

Wys³any: 2018-01-16, 17:07   

Sam nie piję za dużo alkoholu - kilka piw raz na kilka miesięcy. Myślę, że to wciąż norma. Co do tego czy młodzież u mnie pije dużo alkoholu, z czasów szkolnych pamiętam, że moi znajomi co chwila chodzili na imprezy i chwalili się jak mocno potem rzygali. Ja z kolei byłem raczej tym rzadziej pijącym i rzadziej uczęszczającym na jakiekolwiek imprezy. Nie widziałem w tym za dużo sensu i zbytnio nie odnajdowałem się w towarzystwie pijących na umór. Do dzisiaj ogół tej sytuacji się nie zmienił chyba za mocno wśród młodzieży z mojego miasteczka. W piątki i soboty, gdy w nocy otworzę okno, to gwarantowane jest, że usłyszę przynajmniej raz kogoś drącego mordę podczas wracania z imprezy.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com