Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Messy

User


Do³±czy³: 09 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-01-09, 17:13   Sprawdzenie listu z niemieckiego :)

Hej co myślicie nad moim listem? Prosił bym o sprawdzenie . Dzieki z góry i pozdrawiam serdecznie! :)


Czesc ania,
Właśnie wróciłem do domu po egzaminie maturalnym z języka niemieckiego! Był bardzo trudny , ale jestem pewien że zdałem ponieważ bardzo długo się przygotowywałem do niego. Oprócz języka niemieckiego zdawałem jeszcze język angielski i oczywiście język polski i matematykę. Do których przygotowywałem się bardzo długo, a najwięcej pomagała mi mama. Ale na szczęscie mam to już za sobą . Dzień przed egzaminem byłem na basenie żeby się odstresować i spotkać ze znajomymi, a wieczorem oglądałem film wspólnie z dziewczyną.
Jutro jadę do Krakowa rozejrzeć się za studiami i złożyć dokumenty na UJ, bo mam zamiar studiować anglicystykę i językoznawstwo. Wydaje mi się to za dobry wybór.
W wakacje zamierzam Cię odwiedzić i jechać po raz kolejny na WOODSTOCK!
Mam nadzieję że spotkamy się wkrótce.
Twój serdeczny przyjaciel XYZ!






Hallo ania,
Ich komme gerade nach der Reifeprüfung der deutschen Sprache wieder! Es war sehr schwierig, aber ich bin sicher, dass ich eine sehr lange Zeit vergangen, seit ich darauf vorbereitet. Neben der deutschen Sprache aber ich weiß natürlich, englischer und polnischer Sprache und Mathematik. Worauf ich bereit für eine lange Zeit, und meine Mutter mir am meisten geholfen. Aber zum Glück habe ich es hinter uns. Am Tag vor der Prüfung war ich in den Pool, um de-Stress und treffe mich mit Freunden, und sah den Film zusammen in den Abend mit seiner Freundin.
Morgen werde ich nach Krakau gehen, um für eine Studie aussehen und senden Sie die Unterlagen an der Jagiellonen-Universität, denn ich werde anglicystykę und Linguistik studieren werde. Ich denke, es ist eine gute Wahl.
Dieser Sommer will ich Sie besuchen und gehen wieder nach Woodstock!
Ich hoffe, dass wir bald zu treffen.
Wie ein guter Freund XYZ!
 

camillie97  

User



ImiÄ™: Camillie

Wiek: 26

Do³±czy³a: 18 Lut 2012

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-02-19, 09:57   

Wydaje mi się, że nie ma większych błędów :) Ale radziłabym abyś spytała się kogoś na wyższym poziomie (np z liceum) :]
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com