Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-18, 13:50   

Ja się tam nie boję starości. Zapewnie umrę wcześniej sam, a jak nie to nasz kraj mnie zabije. Ogólnie rzecz mówiąć do starości mamy jeszcze sporo lat i nie ma się co tym teraz martwić. Nie ma takiej potrzeby. Za ileś tam lat dużo się może zmienić i kto wie co będzie...
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-18, 14:20   

Będzie co będzie po co myśleć o tym teraz
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-01-04, 20:25   

Jak dotąd zawsze się bałam starości , tego ,że będe kiedyś stara ,że będe zbliżała się do kresu swojego życia. Po przemyśleniach jednak..zaczęłam to traktować jako kolejny etap życia, może i ten najspokojniejszy ? Najważniejszy ? chciałabym ,aby tak było. Chciałabym dożyć starości i wspominać a przede wszystkim niczego nie żałować.
_________________
Drugs&hugs.
 

Pacyfistka  

User

Dziecko Jarocina.



ImiÄ™: Anna ; DD

Wiek: 30

Do³±czy³a: 08 Lis 2008

Sk±d: £ód¼ City

   

Wys³any: 2009-01-04, 20:34   

Nie, starości się nie boję. Każdego dopodnie... . Jednego nie chcę. ¯ebym na starość została sama. Samotne oglądanie telewizji, samotne narzekanie, samotne zakupy? Dla mnie to jest dopiero straszne. A ile ludzi starych jest samotnych? Setki. I ja właśnie tego nie chcę. Zapomnienie. Brrr...

A co do starości. Nie chciałaby być jeszcze bezradna, jak niektórzy. ¯ebym mimo wszystko dała sobie radę. I jeszcze nie możliwym dla mnie jest "Dom Starców"...
_________________
Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje
 

though  

Pogromca postów


Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-23, 19:34   

każdy powinien pogodzxić sie z tym, że się kiedyś zestarzeje, ale ja nie potrafie, nie widze siebie jako staruszki
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-01-23, 20:36   

A ja się nie zestarzeję. Samobójstwo zaplanowane, chyba, że nie będę sama i będę miała dobrze opłacalną robotę. Nic więcej mnie tu nie zatrzyma. Starości się nie boję, mam inne powody.
_________________
ona umrze martwa.
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-01-23, 23:13   

Na starość trzeba mieć zajęcie inaczej człowiek świruje. Ja zajęcie mam od dwóch lat. Fotografia. Fakt na starość wzrok nie ten będzie, ale cóż lepiej robić to co się kocha niż nie robić nic. Nie boje się starości.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

Catalina  

User



ImiÄ™: Katarzyna

Do³±czy³a: 23 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-23, 23:21   

Nie wyobrażam sobie siebie jako staruszki :mrgreen: W każdym razie tego etapu życia na pewno nie będę umiała spędzić samotnie, jak tak będzie to chyba nie dożyje jego :P
 

lukasz93  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³: 23 Sty 2009

Sk±d: Polska Zachodnia

   

Wys³any: 2009-01-23, 23:36   

Ja mam nadzieje,że mając te 60 lat na karku nikt mnie nie odizoluje od świata... Mam nadzieje,że będę otoczony gromadą dzieciaków,a od czasu do czasu będę przesiadywał nad jeziorem łowiąc ryby:) Na każdego przyjdzie pora,niestety : )
_________________
,,NaprawdÄ™ jaka jesteÅ›
Nie wie nikt
Bo tego nie wiesz
Nawet sama Ty...''
P.Cugowski
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-29, 15:15   

Nieraz jak idę ulicą i widzę jakąś starszą osobę to dopada mnie myśl (nie strach ani nie smutek) że ja tez kiedyś taka będę (chyba jeśli nie umrę wcześniej) nie potrafię sobie tego wyobrazić.
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

Bogini  

Stały User


ImiÄ™: Martyna

Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-29, 15:32   

starość musi być straszna, ale nie będę wybiegać daleko w przyszłość, od starości jest jedna rzecz której się bardzo boję. A starość to rzecz ludzka, w tedy dopiero się docenia to jak się było młodym.
 

Lily  

User


Wiek: 32

Do³±czy³a: 25 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-29, 16:25   

Ja nie chce myśleć o starości.. narazie ciesze sie zyciem i tym co mam. Kto wie moze wcale nie bede stara jak śmierć przyjdzie po mnie.
_________________
***
Jeżeli masz kogoś, kto Cię kocha, daje Ci to setkę powodów by żyć:)
 

Ojciec.Dyrektor  

Stały User


Do³±czy³: 03 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-05, 11:53   

Ja mam nadzieję, że nie dożyje starości. To musi być straszne i okropne. Nie wyobrażam sobie siebie jako dziadziusia: pomarszczonego, śmierdzącego moczem i starymi ludźmi, narzekającego na wszystko, mającego problemy z wypróżnianiem się, erekcją, reumatyzmem itp, traktowanego jak kula u nogi. Tu nie chodzi o mnie - nie chce być nikomu piątym kołem u wozu. :-)
Ale ja siebie znam, nie umrÄ™ jako dziadziuÅ›, o nie... :hyhy: Tylko nie jako dziadziuÅ›.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-05, 11:57   

Już teraz opieka geriatryczna jest na dość wysokim poziomie - tak więc jeśli nie dopadną mnie typowo starcze choroby, to mam nadzieję dożyć naprawdę sędziwego wieku.

Prędzej lękiem napawa mnie starość moich najbliższych i to, że nie będe potrafiła się nimi zaopiekować.
 

easy  

Hiper wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Lut 2009

Sk±d: pomorze

   

Wys³any: 2009-02-05, 12:38   

jak narazie nie boje sie starości, bo o niej nie myśle..
może w dalekiej przyszłości zaczne sie zastanawiać.. ale to wtedy jak już ta starość mnie dopadnie..
a może w ogóle jej nie dożyje..
narazie ciesze sie młodzienczym życiem..
_________________
be high, fly away..
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com