Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Allex  

Mega wymiatacz

:)



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2013-12-26, 23:07   

boję się bardzo dlatego, ze starość przybliża do śmierci. Nie wyobrażam sobie też jak będę wyglądać, a najważniejsze czy nie stwierdzę, ze nie byłam zadowolona z mojego życia. To chyba najgorsze co może być.
_________________
Nagle wszyscy naraz pytają: co robisz, co zrobiłaś ze swoim życiem? Nie wiem. Nie znam odpowiedzi.
 

rocken  

Wymiatacz



Wiek: 26

Do³±czy³a: 28 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-03-28, 12:55   

Teraz? Pewnie, że tak. Jestem bardzo młoda, mało jeszcze w życiu widziałam. Mam jednak nadzieję, że kiedy starość już nadejdzie, to nie będę żałować, że nie wykorzystałam młodości tak, jak bym tego chciała. Jak już zrobię wszystko, co mam do zrobienia, to będę mogła się zestarzeć :)
 

Niedopowiedzenia  

Stały User


Do³±czy³a: 06 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-05-07, 18:51   

Tak,bojÄ™ siÄ™.
Boję się za każdym razem,gdy wchodzę do pokoju babci i sprawdzam czy oddycha. Boję się widząc jak mnie nie poznaje,jak nie poznaje nawet własnych córek. Boję się,że będę uzależniona od innych,nie będę w stanie pójść do łazienki,ktoś będzie zmieniał mi pampersy. Boję się,że nie będę mogła chodzić. Boję się,że będę wtedy zbędna.
_________________
Nie mamy skrzydeł by latać a mimo tego to nasz cel.
Nie chcemy wracać w tyle nie wartych tego miejsc.
Wyżej od świata gdzie ciszej jest.
¯ycie ma inną treść łatwiej o sens i sedno.
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-08-07, 14:52   

Trochę się boję, a trochę i brzydzę. Nie wyobrażam sobie siebie jako starą, niedołężną osobę. Coś okropnego. Widzę co się stało z moją babcią, to naprawdę przykre jak coraz mniej kojarzy. A ona i tak ma o tyle dobrze, że się nią zajmujemy, moja mama się nią opiekuje, a nie jest pozostawiona sama sobie na pastwę losu.
 

Frankie  

Wymiatacz

It's alive!



Wiek: 27

Do³±czy³: 25 Lip 2014

Sk±d: ³ódzkie

   

Wys³any: 2014-08-09, 14:36   

Boję się, ale bardziej tej dotykającej bliskich niż tej, która czeka mnie. Martwię się o dziadków, ci ludzie poświęcili mi niewiarygodnie wiele czasu i uwagi, jestem do nich przywiązany, a widok tego, jak łatwo się męczą, jak czasem dopada ich choroba, jest dla mnie trudny. Oni sami bagatelizują to wszystko. Są dosyć charakterystyczni, mają odmienne od wielu ludzi w ich wieku spojrzenie na świat, a o samej śmierci wypowiadają się z lekceważeniem - ''umrę i będę mieć wreszcie święty spokój'' i podobne teksty, jednak jakoś mi to humoru nie poprawia.
_________________
I never chose this fate - brains what I want
I never chose this fate... more!!
 

Nie  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-09, 14:43   

Boje się starości, bo głównie starość wiąże się z cierpieniem i niemiłymi chorobami. Chociaż lubię tekst "po śmierci się wyśpię" :D
 

Salomea  

Stały User


ImiÄ™: Adela

Wiek: 23

Do³±czy³a: 01 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-08-09, 14:53   

Trochę się boję. Chociaż do starości wszystko może się zdarzyć. Choroby na starość czy czegoś takiego się zbytnio nie obawiam. Bardziej boję się, że będę sama i nikogo stara babcia nie będzie obchodziła xD
 

AnimaVilis  

Stały User



ImiÄ™: Hanna

Do³±czy³a: 14 Sie 2014

Sk±d: woj. lubuskie

   

Wys³any: 2014-08-14, 23:18   

Szczerze to nie myślę o tym, nie wiem czy dożyję. Po co zaprzątać sobie głowę czymś co mnie aktualnie nie dotyczy? ;)
_________________
"Siadaj koło mnie,
to dla ciebie jest Å‚awka,
posłuchaj, jak pięknie o miłości gada
ten, który miłości nigdy nie zaznał."
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-03-14, 21:37   

Wszyscy tu wspominają tak, jak zostało umieszczone w temacie, o byciu niedołężnym, ciężarem. To bardzo zaawansowana starość...
Mnie natomiast niepokoi co innego. Proces starzenia. Nasze byty noszące znamiona przygodności.
Zastanawiam się w takich chwilach, czy mam do zaoferowania coś więcej oprócz wyglądu.
I czy za ileÅ› tam lat, czy ten ktoÅ› ode mnie nie odejdzie...
Gdyż może znajdzie sobie młodszą personę. Zwłaszcza w obliczu mojego niepohamowanego charakteru.
I właśnie płakać się chce, że mogę stracić to wszystko. Jędrne ciało, lśniące włosy. Białe zęby. Nieskazitelną cerę.
Boże, boże. Czy nie powinniśmy korzystać, na różne sposoby.
Pokazywać się, kochać. Pozować.
Żeby potem wspominać, spoglądając na starą fotografię.
I kiedyś równie niepohamowanie będziemy pożądane przez drugą płeć?
To jest ten czas!
_________________
W miękkim futrze kota
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2017-03-19, 22:53   

DeSade napisa³/a:

I czy za ileÅ› tam lat, czy ten ktoÅ› ode mnie nie odejdzie...
Gdyż może znajdzie sobie młodszą personę. Zwłaszcza w obliczu mojego niepohamowanego charakteru.


Tak się dzieje gdy nie masz do zaoferowania nic prócz wyglądu.
 

Mychy33  

User



Imię: Michał

Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Kwi 2017

Sk±d: PoznaÅ„

   

Wys³any: 2017-04-10, 12:03   

Mi wczoraj wykładowca na wykładzie dał zagwostke właśnie o starości powiedział że tak na prawdę jesteśmy testowym społeczeństwem i na naszej podstawie będzie wiadomo czy telefony np nie spowodują jakiś problemów zdrowodnych za 40 lat bo telefony wyszły w roku około 97 wiec minęło dopiero 20 lat od kiedy je wprowadzili i mówił że mimo zmieniania się standardów to i tak wszystko wytwarza pola różne elektrostatyczne oraz fale radiowe i nie wiadomo jak przez dłuższy czas to się odbije na naszym zdrowiu wiec nie wiadomo czy tej starości dożyjemy, nie umiem opowiedzieć jak on ale chodzi tu o koncepcje XXI wieku na wpływ na nasze życie. Bo trochę się zmieniło i nie wiadomo jakie to może mieć konsekwencje.
 

Nos Voldemorta  

User



Wiek: 22

Do³±czy³a: 03 Maj 2017

Sk±d: Planeta Nibiru

   

Wys³any: 2017-05-03, 20:34   

Nie boję się samej starości, tak samo jak nie boję się samej śmierci. Boję się cierpienia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego.
Mimo wszystko więcej do powiedzenia na ten temat będę mieć, gdy faktycznie zacznę się starzeć. W moim wieku myśli się inaczej i widzi się świat w innych kolorach, więc ciężko jest oceniać, jak bardzo lękam się tego, co ma wydarzyć się za parędziesiąt lat.
_________________
Mówili, że mogę zostać kim chcę, więc zostałam Nosem Voldemorta.
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2017-05-07, 23:46   

nie boję się bo gdybym się bał już bym był niewolnikiem
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2017-05-10, 20:57   

https://www.youtube.com/watch?v=PcVSK_KMLiY
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com