Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Olszi

User


Doczy: 25 Mar 2012

   

Wysany: 2016-07-31, 13:05   Stop islamizacji

Co sądzicie o Islamie? Ja jestem przeciwnikiem.
Noszę taki t-shirt
LINK USUNIĘTY
//mm
_________________
Regulamin
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2016-07-31, 13:42   

Polska to zawsze był i będzie krajem bez stosów.
A ja noszę T-shirt z logiem LGBT i bokserki z godłem Polski.
Co do islamu to bardziej obawiał bym się niezadowolonej mniejszości ukraińskiej i manifestacji UPA.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

krul umiłowany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Doczy: 22 Lut 2014

   

Wysany: 2016-07-31, 14:49   

Jak to co sądzimy? Kategorycznie sie sprzeciwiamy. Mimo tego lewackiego pie*dolenia, że to biedni niewinni ludzie a my mamy obowiązek im pomóc. Ich naczelnym arg jest ze nie kazdy muzulmanim to terrorysta. To sie zgadza owszem, tylko po co im terroryzm skoro nas po prostu zasiedlą? Multi kulti trwające od czasów rewolucji francuskiej niszczy Europę ale to co się dzieje teraz jest wydarzeniem niewątpliwie historycznym. W londynie wybrali sobie juz burmistrza z pakistanu, w anglii 1/4 to muzulmanie. Te ku*wy z EU parlamentu nakladaja kary na kazdego kto sie sprzeciwia najazdowi.

Polska jest co prawda bezpieczna, bo tak dlugo jak beda otwarte granice szwecji, niemiec, anglii i francji dzikusy zawsze wybiorą te kraje ale nie mozemy dopuscic do islamizacji polski cokolwiek by sie dzialo. Erdogan naczelny islamista, posiada juz wladze absolutną nad drugą po usa armią ONZ. Europa jaką znaliśmy chyli się ku upadkowi.

Najważniejsza sprawa jest taka: nie można winić arabów za to że są arabami i idą tam gdzie jest więcej pieniędzy, prawdziwą winą za to wszystko trzeba obarczyć spie*dolonych umysłowo lewaków np na fp "nacjonalizm to choroba wieku dziecięcego". To tych ludzi należy sie pozbyć z kraju i osądzić, a muzułmanów z Afryki i Azji należy nie wpuszczać. LGBT, komunistami i innymi symbolami upadku społeczeństwa też trzeba się zająć ale to w drugiej kolejności. Trwa w tej chwili inwazja muzułmańska i jej zwolennicy urodzeni jako biali Europejczycy, a nawet chrześcijanie są jej winni.
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-07-31, 21:43   

krul umiłowany napisa/a:

Multi kulti trwające od czasów rewolucji francuskiej


Co??

krul umiłowany napisa/a:

W londynie wybrali sobie juz burmistrza z pakistanu


Który wziął udział w paradzie równości, czego nie możemy powiedzieć o liberalnej i świeckiej HGW.

krul umiłowany napisa/a:

Te ku*wy z EU parlamentu nakladaja kary na kazdego kto sie sprzeciwia najazdowi.


Jakie kary i na kogo nałożono?

krul umiłowany napisa/a:

lewaków np na fp "nacjonalizm to choroba wieku dziecięcego".


Sugerujesz, że jeden (swoją drogą ogarnięty) fanpage z Facebooka rządzi Unią Europejską?

krul umiłowany napisa/a:

To tych ludzi należy sie pozbyć z kraju i osądzić


Wypadałoby w odwrotnej kolejności, jeśli ma być skutecznie :-)

krul umiłowany napisa/a:

GBT, komunistami i innymi symbolami upadku społeczeństwa też trzeba się zająć ale to w drugiej kolejności.


Gdzie masz komunistów? No chyba, że chodzi Ci o opcję "narodową", która w PRL siedziała niepokojąco cicho. Pod lodowcem przecież tych lat nie spędzili.

[ Dodano: 2016-07-31, 21:54 ]

krul umiłowany napisa/a:

po usa armią ONZ


CZEGO? xD
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Nietykalna.  

Stały User



Wiek: 14

Doczya: 30 Lip 2014

Skd: Salvation

   

Wysany: 2016-07-31, 23:28   

lepiej dmuchać na zimne... za dużo sie nasłuchałam o tej ich "pladze"... przeciw kategorczynie
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2016-08-01, 01:26   

Olszi napisa/a:

Co sądzicie o Islamie? Ja jestem przeciwnikiem.
Noszę taki t-shirt


Sądzę to samo co o innych wyznaniach - czyli sama religia i jej wyznawcy mi nie przeszkadzają.
Zawsze cenię ludzi umiarkowanych w poglądach, i nie znoszę fanatyków wszelkiej maści (tych najeżdżających z ch*uj wie jakiego powodu, na wszystkich wierzących, również), jeśli więc jest to wszystko prywatną sprawa wolną od oszołomstwa, fanatyzmu i wchodzenia mi w drogę, nie mam nic przeciwko.

Niestety, łagodne formy islamu, jak i ludzie nie będący fanatykami, to tam skąd to trafia do Europy, mały procent.
A ciemnota wyznająca islam głownie z biednych krajów, indoktrynowana przez czubków, jest problemem i zagrożeniem cywilizacyjnym - stąd jestem przeciwnikiem wszelkiej maści uchodźców i innej hołoty próbującej się wepchnąć do Europy, oraz radykalnych fundamentalistycznych nurtów.
Nie islamu jako takiego.
 

Hella  

Pogromca postów



Doczya: 03 Sie 2014

Skd: Warszawa

   

Wysany: 2016-08-01, 13:56   

Olszi, wierzysz, że noszenie t-shirtu powstrzyma terrorystów? Wręcz przeciwnie, jak jakiś Cię spotka, będziesz pierwszą ofiarą za obrazę ich religii.
Jestem przeciwko przyjmowaniu uchodźców, to jasne. Po tym co działo się we Francji czy w Niemczech, nie mam zamiaru akceptować tej zarazy w Polsce. Nie można przyjąć tysiąca węży z nadzieją, że niektóre są niejadowite. To nie znaczy, że pałam nienawiścią do wszystkich muzułmanów. O ile zachowują się w porządku, nie wadzą mi. Ale terrorystów najchętniej zmiotłabym z powierzchni Ziemi raz na zawsze.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-08-01, 18:16   

Hella napisa/a:

Po tym co działo się we Francji czy w Niemczech, nie mam zamiaru akceptować tej zarazy w Polsce. Nie można przyjąć tysiąca węży z nadzieją, że niektóre są niejadowite



Aż mi się łezka w oku zakręciła:


Albo coś bardziej współczesnego:


Żeby nie było, nie czepiam się faktów. Bardziej niepokoi mnie brunatniejący język, którego efekty będą prześladować pokolenia, tak jak komunistyczna propaganda prześladuje Polskę współcześnie.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2016-08-01, 18:58   

To zdjęcie tyczące Polaków, jest właśnie świetnym komentarzem do tego o czym kiedyś pisałem - zachodnie Euro-pizdusie, boja się cokolwiek powiedzieć przeciw muzułmanom, bo wiedzą jakie będą konsekwencje i histeria o rasizmie, to szukają sobie ofiar wśród ludzi z Wschodniej Europy - nas można wyzywać ile się chce i jest to okej.
Jakby lewackie media robiły podobną histerię w obronie Polaków przed rasizmem jak to czynią przy muzułmanach, to i tego by nie było, bo by się brytyjskie bydło wytresowało, że tak nie wolno. :-)

Mimo, że Polacy im tam serio ratują gospodarkę, a muzułmanie, albo palą dzielnice, albo okazyjnie coś rozwalą - to i tak lepiej "przylej Polakowi, bądź trendy".
Dlatego nie widzę sensu żałować tamtych społeczeństw - nie chcą Polaków, wolą islam, proszę bardzo.
Mnie jest "ganz ergal" - już cienko piszczą, a będą jeszcze bardziej.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-08-02, 20:59   

$karbówka napisa/a:

zachodnie Euro-pizdusie, boja się cokolwiek powiedzieć przeciw muzułmanom, bo wiedzą jakie będą konsekwencje i histeria o rasizmie, to szukają sobie ofiar wśród ludzi z Wschodniej Europy - nas można wyzywać ile się chce i jest to okej.


Polacy to dla nich coś nowego. Nie można oczekiwać od ludzi, że z dnia na dzień nauczą się tolerować osoby o wschodnioeuropejskim akcencie i sposobie bycia. Poza tym Polacy są sami sobie winni, bo znając realia nie powinni obnosić się ze swoją polskością. Gdyby publicznie nie dawali oznak o swojej odmienności, nikt nigdy nie wystąpiłby przeciwko nim.

...

I tak dalej, i tak dalej :-)
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2016-08-02, 21:37   

Szej-Hulud napisa/a:

Nie można oczekiwać od ludzi, że z dnia na dzień nauczą się tolerować osoby o wschodnioeuropejskim akcencie i sposobie bycia.


Jak to?
W społeczeństwie multi-kulti, gdzie na każdym rogu jest inna kultura, język, grupa etniczna, rasa i wyznanie - tak trudno im tolerować akurat Polaków, którzy w sumie są jednak jako mimo wszystko Europejczycy, bardziej podobni do Brytoli, niż Chińczycy czy Indusi? :-D
Teza w ogóle kupy się nie trzyma.

Szej-Hulud napisa/a:

Poza tym Polacy są sami sobie winni, bo znając realia nie powinni obnosić się ze swoją polskością. Gdyby publicznie nie dawali oznak o swojej odmienności, nikt nigdy nie wystąpiłby przeciwko nim.


Że co? :-)
Hindusi, Arabowie, Persowie, Chińczycy, Tajowie, Włosi, Hiszpanie, Grecy, Brazylijczycy, Turcy i kij wie co tam jeszcze, obnoszą się ze swoją kulturą i odmiennością i mają się dobrze - tylko Polakom nie wolno?
Przecież to jakaś aberracja - tak durnego postu dawno nie napisałeś. :padam:
To albo jest multi-kulti, albo te hasełka o tolerancji są gówno warte.

Mówię Ci, że to po prostu szukanie przez angielską hołotę, wygodnej ofiary, która nie ugryzie (bo atak na czarnego wiadomo czym się kończy, na muzułmanina jeszcze gorzej, a o Żydach to nawet nie ma co mówić) - tak działa, jak te dopieprzanie w mediach Polakom za budowanie obozów zagłady.

Jest taki ciekawy film, na 'You Tube" zamieszczony, gdzie robią tam jakiś eksperyment społeczny, w Sztokholmie, kto pomoże zaatakowanej na ulicy kobiecie przez typa mającego wyglądać jak muzułmanin-emigrant, kilkunastu gości olało sytuację, zagregował tylko Polak - a w komentarzach, szwedzkie lamusy, w większości zabrali się do atakowania Polaków, że porywczy, chamscy, że powinno się ich usunąć z kraju.
Najzabawniejsze w tym wątku jest to, że muzułmanie sobie też tam pisali, na zupełnym luzie, śmiejąc właśnie że podbiją Szwecję, i grożąc, że ich wszystkich tam pozabijają - wtedy szwedzkie kastraty nic nie pisnęły.

Tego nie da się wytłumaczyć "nieprzywyknięciem" do Polaków.
To jest durnota, której nie sposób opisać, w żadnej książce, bo by stron nie starczyło.

Szej-Hulud napisa/a:

Gdyby publicznie nie dawali oznak o swojej odmienności, nikt nigdy nie wystąpiłby przeciwko nim.


To jeszcze tak tytułem wyjaśnienia - jakich to oznak odmienności/polskości nie powinno się dawać, w tolerancyjnej, zjednoczonej i postępowej, zachodniej Europie? :-)
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2016-08-02, 22:03   

Pewnie, że stop.
Ja tam się ich boję i nie chcę mieć z nimi kontaktu. Mało nie zeszłam śmiertelnie jak mnie na insta jakiś wyhaczył, a co dopiero mowa o kontakcie na żywo.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2016-08-03, 03:38   

Szej-Hulud napisa/a:

Polacy to dla nich coś nowego. Nie można oczekiwać od ludzi, że z dnia na dzień nauczą się tolerować osoby o wschodnioeuropejskim akcencie i sposobie bycia. Poza tym Polacy są sami sobie winni, bo znając realia nie powinni obnosić się ze swoją polskością. Gdyby publicznie nie dawali oznak o swojej odmienności, nikt nigdy nie wystąpiłby przeciwko nim.



Umyka wam jedna rzecz: Kto jeździ do UK wykonywać NAJGORSZE prace? Przeważnie niziny społeczne.
Kto jest najbrutalniejszy i najbardziej ksenofobiczny? Niziny społeczne, czyli ludzie którzy mają kontakt z tymi Polakami wykonującymi najgorsze prace. Wielu z tych Polaków za samą dykcję w ich własnym języku powinno się wsadzić do więzienia, więc nie dziwmy się, że anglieskiemu low-lifeowi puściły nerwy, kiedy się dowiedział że ilościowo Polacy są głównymi biorcami zasiłków w UK.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Pół litra czystej  

User

Obłęd


Imię: Szczery

Wiek: 26

Doczy: 08 Kwi 2016

Skd: Z Malezji

   

Wysany: 2016-08-03, 19:11   

No jak mozna tolerowac takie tematy pelne nienawisci. Islam to przeciez religia pokojubiedni uchodzcy chca nam dac milosc i milosierdzie to ze czasem gwalca nasze kobiety i dzieci czy podrzynaja nam gardla to tylko nasza wina.. bo jestesmy nietolerancyjni i ksenofobiczni.. A Polacy to wogle ciemnogrd. szczegolnie nizyny spoleczne to patologia bandyci i faszysci to ich powinno sie zamknac wiezieniach , a uchodzcoa trzeba zapewnic godny byt w naszym nietoerancyjnym izacofanym kraju.
_________________
zycie poezja jest
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2016-08-03, 22:57   

philosophus napisa/a:

Umyka wam jedna rzecz: Kto jeździ do UK wykonywać NAJGORSZE prace? Przeważnie niziny społeczne.

Kto jest najbrutalniejszy i najbardziej ksenofobiczny? Niziny społeczne, czyli ludzie którzy mają kontakt z tymi Polakami wykonującymi najgorsze prace. Wielu z tych Polaków za samą dykcję w ich własnym języku powinno się wsadzić do więzienia, więc nie dziwmy się, że anglieskiemu low-lifeowi puściły nerwy, kiedy się dowiedział że ilościowo Polacy są głównymi biorcami zasiłków w UK.


Chyba każdy z nas opisuje inny problem.
To może wyjaśnię.

Nie chodzi mi o przygody typowych "karyn i sebixów" w Anglii, gdzie między patusami dochodzi do różnych sytuacji, na przeróżnym tle, więc i rasizm jest domeną jednostek upośledzonych mentalnie i zdarzać się tam po prostu musi.
Ale...
Jeśli to muzułmanie robią bałagan, to oni gwałcą masowo, to oni mordują odcinając w biały dzień głowy ludziom w Londynie, to oni ciągną socjał, to oni palą przedmieścia i to oni wprowadzają szariat zupełnie olewając prawo gospodarza - i tu Brytole siedzą cichutko, cicho siedzą media, i boją się pisnąć słówko przeciw tym dzikusom, a jednocześnie, są doniesienia o atakach na tle rasowym-etnicznym na Polaków, Brytyjczycy wybijają okna w polskich domach, czy niszczą wystawy w sklepach prowadzonych przez polskich właścicieli, to chyba jest coś nie tak.

Jak ta angielska hołota, zrobi tam teraz jakąś "noc kryształową" w ramach bicia Polaków, za wyczyny muzułmanów, to według kolegi Szej-Huluda, winni są Polacy, bo drażnią "nieprzywykłych" Anglików swoim akcentem?
Otwieram biznes w Londynie, ciężko pracuję, płace podatki i mam się godzić, że Angole niszczą mi sklep, bo boją się ruszyć Arabów, a musza na kimś wyżyć, więc akurat najlepiej dowalić Polakom?
Media milczą, bo co tam Polak - jakby Murzyna pobito, nooo to panie wtedy rasizm i takiego bandziora, to by ukamienowali albo na Tower powiesili. :oczami:
I jeszcze mam się kryć, że jestem Polakiem, gdy sklepów chińskich, indyjskich czy włoskich jest cała masa?
Chyba ktoś tu na głowę upadł... może jeszcze oznaczenie jak Żydzi za okupacji nosić?

Nie wspomnę już, o tym, że rozgrzeszający Anglików kolega Szej, zrobił histerię gdy w Polsce pobito Syryjczyka - wtedy to nie było tłumaczenia Polaków, bo "nieprzywykli" do obcych.
Wtedy to byli rasiści, faszyści, prawacy... nie to co tolerancyjni Anglicy z ich multi-kulti. (a sami wywoływali paranoję swoim reportażem w stacji BBC, jak to w Polsce przed Euro 2012 panuje niewiarygodny rasizm - póki co Wietnamczykom nikt sklepów nie podpala, jak tolerancyjni Anglicy robią Polakom)
Jakbym był złośliwy to bym pisał, że w sumie nie dziwne, bo lewacka logika tak wygląda, ale to już nawet nie jest lewacka logika... na ten poziom głupoty, to nawet określeń język polski nie ma. :-D


Chyba, że to jest na zasadzie syndromu Polaka tak nienawidzącego Żydów, że zachwyca się SS, mimo, ze tez poszedłby do gazu - tylko tutaj chodzi o orientację.
Szej czuje się tak bardzo prześladowany jako gej, przez typowych Polaków w kraju, to lubi poczytać jak ich dla odmiany biją w Anglii... nie zdając sobie sprawy, że sam by łomot wyłapał.

No, ale nic, to - teraz jak pobiją w Polsce jakiegoś Syryjczyka, to już będę wiedział, ze to nie rasizm, to nieprzywyknięcie do obcego akcentu, i ci Syryjczycy powinni się nie obnosić, że są Arabami.
Człowiek się uczy całe życie.

Polak - rasista/prawak/faszysta/katol
Anglik - nieprzywykły do obcego akcentu... :-D
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com