Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: motyl | 2009-08-25, 15:51

Autor

Wiadomo¶æ

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2009-08-26, 10:12   

Boję się ciemnych miejsc. Np siedząc nad jeziorem, gdzie w ogóle nie ma oświetlenia. Boję się, że zobaczę zaraz jakiegoś topielca. :niepewny:
No i oczywiście duchów i śmierci.
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-26, 10:13   

śmierci też się boję, boje sie chodzic po ciemku
 

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 34

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-08-26, 20:35   

Przeraża mnie ciemność. Mam duża wyobraźnię więc często boję sie głupot, a tak poza tym to chyba mam mały lęk wysokości, no i to że jak umrę to zniknę.
... A i jeszcze jedno boje sie klaunów...
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-26, 21:29   

A ja sie boję pająków, robaków, itp...fobia totalna...ostatnio jak byłam z rodziną nad morzem kuzynka ciągle brała na ręce żuki i mi pokazywała a ja dosłownie uciekałam bo sie panicznie boje...do póki wujek jej nie uświadomił, że mnie nie można straszyc to odpusciła (mała ma 8 lat)
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2009-08-26, 23:01   

najbardziej boję się igieł i ognia.
_________________
meow
 

Anthares94  

Stały User



ImiÄ™: P

Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Lip 2009

Sk±d: Nie z tego ¶wiata

   

Wys³any: 2009-08-26, 23:15   

Ja się boję pająków, co w mojej rodzinie jest chyba dziedziczne.
Poza tym, nie wiem czy można nazwać to strachem, ale niezręcznie czuję się w sytuacjach gdy jestem w domu np. na korytarzu i jest ciemno. Nie wierzę w duchy ani nic podobnego, ale odczuwam jakiś niepokój (widzę że nie ja sam :-D )
Jak byłem mały panicznie bałem się wysokości, a teraz jest to już w normalnych granicach.
Strach jest często dobrą rzeczą, bo dzięki niemu nasi dalecy przodkowie unikali np. jadowitych węży czy groźnych bestii, dzięki czemu nie ginęli od ich jadu czy pazurów.
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-27, 09:08   

Anthares94 napisa³/a:

Poza tym, nie wiem czy można nazwać to strachem, ale niezręcznie czuję się w sytuacjach gdy jestem w domu np. na korytarzu i jest ciemno.



Też się boje i to starsznie. Raz byłam przez tydzień sama w domu(tzn. moj dziadek mieszkal na gorze, ale wole jak go nie ma niz on jest bo ten czlowiek dla mnie nic nie znaczy i mam go głeboko gdzies) i az tak sie na szczescie nie balam bo wiekszosc czasu nie przebywalam w domu, raczej u kolezanki w pracy i na noc wracalam do domu..troche sie balam, ale staralam sie jaknajszybciej zasnac..

Raz byla burza w nocy to najfajniej nie bylo, ale dalo rade przezyc :P schowalam sie pod koldre :P
 

ada  

Stały User



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 28 Kwi 2009

Sk±d: NIbylandia

   

Wys³any: 2009-08-27, 14:33   

Różnych rzeczy boje sie, gdy obejrze jakiś film czy przeczytam ksiażke, artykuł. A moim takim osobistym lękiem jest(troche to dla mnie dziwne)to , ze boje sie w przyszłości zostac sama na świecie. Głupie, ale skoro trzeba zyc to z kims bliskim przy boku.
_________________
¯ycie z zasady....
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com