Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Makabraa | 2014-03-30, 22:53

Autor

Wiadomo¶æ

Joleńka

User


Do³±czy³: 23 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-23, 17:13   

Złamałam wczoraj zęba, górna 2, ukruszyla mi się , po raz trzeci;/ Pojechalam do dentysty, Miałam już ja ukruszana dwa razy a teraz trzeci znowu ! i to jeszcze dwojak górna ! Więc poszlam i powiedzialam ze to wypelnienie mi wypadlo , nie lubie tego dentysty, ale podobno jest dobry;/ I powiedzial ze tym razem nie obejdzie sie bez leczenia tej dwojki. znieczulil mi i zaczalw wiercic po spodniej stronie, potem spilowal mi ja troche , i dobudowal, mamnadzieje ze nie zlamie mi sie kolejny raz;!
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-12-23, 17:44   

Ja jak mam zatruwany ząb, to od razu mówię do lekarza, że chce receptę na ketonal forte 100mg. Nie drogi, bo z receptą 4,95 zł a daje radę z takim bólem, a nie bawić się ibupromem czy apapem-srapapem.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Trents  

User

Dr. reh.


Imię: Michał

Wiek: 28

Do³±czy³: 23 Lut 2009

Sk±d: Ksiê¿yc

   

Wys³any: 2010-12-23, 20:20   

Mizantrop napisa³/a:

a jak mam zatruwany zÄ…b


Cyżbys nie mył zebów?
 

czarna12345  

Stały User



Wiek: 73

Do³±czy³a: 05 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-23, 22:14   

Dlaczego nie pójdziesz do 2 dentysty skoro nie lubisz tego dentysty i na pewno nie lubisz do niego chodzić ??
_________________
Radość to żyć a nie marzyć.
Ból jest ceną którą płacimy za siłę.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-12-23, 22:50   

Trents napisa³/a:

Cyżbys nie mył zebów?


Od urodzenie nie myje.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com