Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

bentham

User


Doczy: 20 Kwi 2016

   

Wysany: 2016-04-21, 07:36   Strzyzenie na zero

Hej !
Od konca gimbazy-noszę długie włosy (do łopatek, zazwyczaj puszczam luzem, czasem spinam w kuca :cool: Lubię je bardzo, czasem mnie irytowały; czasem jednak odczuwam potrzebę odmiany. Tak w ogóle zastanawiam się czasem, czy chłopak powinien nosic długie hery? Mój Kumpel namawia mnie do ścięcia na 0, twierdzi, że to wzmacnia włosy i jest bardzo korzystne (aspekt praktyczny- wf, basen, gra w piłkę, przewiew dla głowy w ciepłe miesiące, skóra głowy odpoczywa, nie poci się, likwiduje przynajmniej czasowo łupież itp.).Strzygliście się tak, jezeli tak to jak wrazenia ? Co o tym sądzicie Panowie? :-D
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-04-21, 07:43   

bentham napisa/a:

Mój Kumpel namawia mnie do ścięcia na 0, twierdzi, że to wzmacnia włosy i jest bardzo korzystne (aspekt praktyczny- wf, basen, gra w piłkę, przewiew dla głowy w ciepłe miesiące, skóra głowy odpoczywa, nie poci się, likwiduje przynajmniej czasowo łupież itp.).Strzygliście się tak, jezeli tak to jak wrazenia ? Co o tym sądzicie Panowie?


Moim zdaniem, łysa głowa u faceta uchodzi w dwóch przypadkach:
1. chemioterapia;
2. łysienie- jakakolwiek fryzura przy wielkich zakolach zwyczajnie postarza.

I tyle.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

bentham

User


Doczy: 20 Kwi 2016

   

Wysany: 2016-04-21, 08:13   

Osobiście nie łysieję- o co byłoby trudno w moim wieku(mam nadzieje, ze w ogóle), ani nie przechodzę chemioterapii. Jednak tak się zastanawiam bo znudziły mi się te hery. I szukam jakiejs odmiany ;)
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-04-21, 11:29   

bentham napisa/a:

Osobiście nie łysieję- o co byłoby trudno w moim wieku(mam nadzieje, ze w ogóle), ani nie przechodzę chemioterapii. Jednak tak się zastanawiam bo znudziły mi się te hery. I szukam jakiejs odmiany ;)


Masz nieskończenie wiele opcji pośrednich :-)
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Jimmy FoX  

VIP



Imię: Tomasz

Wiek: 33

Doczy: 26 Lip 2008

Skd: Birmingham

   

Wysany: 2016-04-21, 13:31   

bentham napisa/a:

czy chłopak powinien nosic długie hery?

WŁOSY. Nie powinien, jeżeli nie chce być mylony z kobietą.

bentham napisa/a:

Co o tym sądzicie Panowie?

Nie wiem, czy strzyżenie na 0 to dobry pomysł. Równie dobrze możesz się ostrzyc na krótko.
 

Arek2001  

User


Imię: Arek

Wiek: 45

Doczy: 22 Lut 2016

Skd: Pi?a

   

Wysany: 2016-04-21, 15:56   

Miałem zero :), dla zabawy. Wada to to że bardzo boli skóra głowy gdy o coś się zahaczymy, nie mogłem się do tego przyzwyczaić.
 

ubecz

User


Doczy: 23 Lis 2015

   

Wysany: 2016-04-22, 10:27   

Nie polecam. Aspekt praktyczny osiągniesz strzygąc się na krótko i będzie git. Też mało się pocisz i nie powinno być łupieżu. W dodatku też nie musisz wtedy być włosów szamponem. Wystarczy, że wodę spłuczesz - też nie musisz suszyć. A przynajmniej wyglądasz jak młody, obiecujący, przystojy facet i nie narażasz się np na spalenie głosy albo jakiej skaleczenia. Poza tym brzydko odrasta z łysego :mrgreen:
 

anonsetowarzyskie  

User

anonsetowarzyskie


Imię: Mateusz

Wiek: 52

Doczy: 22 Kwi 2016

Skd: Lubomierz

   

Wysany: 2016-04-22, 13:50   

Zmiany są dobre. Trzeba wszystkiego w życiu spróbować. Nie ma co się zastanawiać;)
 

Czcibor

User


Wiek: 28

Doczy: 30 Maj 2016

   

Wysany: 2016-05-30, 08:03   

Kiedyś tak ścinałem sobie włosy teraz wolę jednak odrobinę dłuższe.
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2016-05-30, 11:11   

Oczywiście, że powinien długie włosy.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Biały diabeł  

Pogromca postów



Wiek: 29

Doczy: 16 Maj 2012

Skd: z Polski

   

Wysany: 2016-06-13, 20:46   

ja sie na łyso gole brzytwą, ale nie zawsze mi sie chce tak raz na 2 tygodnie . latem wole mieć jednak włosy typu hitleryougent a fryzjeerk które nie kumaja o co chodzi po prostu olewam, ale zimą na glace zawsze . i dziewczny kochajcie łysych !
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

Heliodo  

User


Wiek: 27

Doczy: 16 Cze 2016

   

Wysany: 2016-06-16, 10:41   

Raz na dwa tygodnie ścinam włosy dość krótko ale nie na łyso.
 

fenek  

Stały User


Doczy: 01 Cze 2016

   

Wysany: 2016-06-23, 12:30   

I tak wielu z nas czeka w przyszłości łysina (to taka starożytna męska klątwa), więc po co swoją "łysość" przyśpieszać?
 

Przemki86  

User


Imię: Przemek

Doczy: 20 Lip 2016

Skd: Poznań

   

Wysany: 2016-07-20, 15:59   

bentham napisa/a:

Moim zdaniem, łysa głowa u faceta uchodzi w dwóch przypadkach:
1. chemioterapia;
2. łysienie- jakakolwiek fryzura przy wielkich zakolach zwyczajnie postarza.



A moim zdaniem wielu dorosłych mężczyzn dobrze wygląda. Ale u młodzieży (tak do 25-30 roku życia) to wygląda jak jakiś dresiarz. Radzę ściąć tak na 2cm i tyle. A to że wzmocni to włosy to jakiś zabobon.
 

fenek  

Stały User


Doczy: 01 Cze 2016

   

Wysany: 2016-08-16, 11:17   

Teraz to się już nie nazywa "na zero", jeno "Na Pazdana".
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com