Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

altairsek  

Wymiatacz



Imię: Kamil

Wiek: 28

Doczy: 20 Kwi 2012

   

Wysany: 2016-12-04, 22:14   Stulejka-leczenie,sex i inne

Ekhm...
Otóż spotkał mnie ten nieszczęsny problem stulejki.Nadeszła również wspaniała chwila gdzie lada moment będe się kochał ze swoją partnerką ale... właśnie.Czy ze stulejką można uprawiać sex? Czy kobieta będzie odczuwała z niego chociaż odrobinę przyjemności?
Pytanie drugie:czy leczą to na nfs(tak wiem głupie pytanie ale wydawać 800 zł przy mojej pensji to mocne obciążenie),trzeba się będzie zapisać chyba do urologa nie ? :P
Pozdrawiam
 

staryborderliner  

Stały User

przeGRYW



Imię: Odkładający na jut

Doczy: 08 Pa 2016

Skd: spośród najgorszych

   

Wysany: 2016-12-04, 22:29   

Wszelkiego rodzaju obrzezania są chyba darmowe, ale gdy ma się stulejkę, czy problem z wędzidełkiem ( Surprise number two. Może się okazać, że do roboty jest również ten element albo tylko ten. ), a nie ''zachciankę'' na zabieg plastyczny na koszt państwa.
Na twoim miejscu martwiłbym się o Twoje doznania, a nie kobiety. Ona prawdopodobnie poczuje to samo zarówno, gdy będzie miała kontakt z napletkiem jak i z żołędziem. Głupia sprawa, że nie zrobiłeś tego do tej pory. Wstydziłeś się, czy jak? No, to teraz będziesz się wstydził o wiele bardziej, a gratis będą blizny, które już dawno by się zagoiły. Teraz to sobie umów termin na 2018 albo tnij prywatnie :hyhy:
_________________
Życie to tylko gra, tyle że gra się w nią raz.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-12-04, 22:48   

staryborderliner napisa/a:

Wszelkiego rodzaju obrzezania są chyba darmowe, ale gdy ma się stulejkę, czy problem z wędzidełkiem ( Surprise number two. Może się okazać, że do roboty jest również ten element albo tylko ten. ), a nie ''zachciankę'' na zabieg plastyczny na koszt państwa.


Z tego co wiem, nie są. Chłopak miał stulejkę i niestety musiał płacić. Tylko się zirytował, bo czekał na wizytę u urologa kilka miesięcy, a prywatna wizyta to tylko 100zł. Zmarnował czas.

staryborderliner napisa/a:

No, to teraz będziesz się wstydził o wiele bardziej, a gratis będą blizny, które już dawno by się zagoiły.


Nie przesadzałbym z tym gojeniem się blizn. Po kilku miesiącach trudno określić, jak dawno odbył się zabieg.

altairsek napisa/a:

Czy ze stulejką można uprawiać sex?


Nie bardzo, bo brzydko to pachnie i może Tobie sprawiać fizyczny ból.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

staryborderliner  

Stały User

przeGRYW



Imię: Odkładający na jut

Doczy: 08 Pa 2016

Skd: spośród najgorszych

   

Wysany: 2016-12-04, 22:53   

Z tym 100zł, to coś nie chce mi się wierzyć :->

Szej-Hulud napisa/a:

Nie bardzo, bo brzydko to pachnie i może Tobie sprawiać fizyczny ból.


hmm, brzydko pachnie? A może to wina tego, że wchodzi się nie w ten otwór, co się powinno wchodzić :mrgreen:
_________________
Życie to tylko gra, tyle że gra się w nią raz.
 

altairsek  

Wymiatacz



Imię: Kamil

Wiek: 28

Doczy: 20 Kwi 2012

   

Wysany: 2016-12-04, 22:55   

Wstydziłem się? czego? Ja nawet nie byłem świadomy tego że ją mam... .Ot taki suprise od życia
+ból fizyczny pojawia się tylko gdy ściągnę do końca napletek
 

staryborderliner  

Stały User

przeGRYW



Imię: Odkładający na jut

Doczy: 08 Pa 2016

Skd: spośród najgorszych

   

Wysany: 2016-12-04, 22:56   

Trzeba było nie spać na wdż'cie.
_________________
Życie to tylko gra, tyle że gra się w nią raz.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2016-12-05, 07:51   

altairsek napisa/a:

+ból fizyczny pojawia się tylko gdy ściągnę do końca napletek


podczas sexu raczej będzie się ściągał.

Idź na prywatną wizytę i dowiedz się po prostu jak najszybciej, co z tym robić.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-12-05, 09:08   

staryborderliner napisa/a:

Z tym 100zł, to coś nie chce mi się wierzyć


Za pierwszą wizytę, nie za zabieg. Zabieg to w Krakowie okolice 1000 zł.

staryborderliner napisa/a:

hmm, brzydko pachnie? A może to wina tego, że wchodzi się nie w ten otwór, co się powinno wchodzić


Penis pachnie źle, bo jest... no niedomyty. Niemniej doceniam dowcip ;)

altairsek napisa/a:

+ból fizyczny pojawia się tylko gdy ściągnę do końca napletek


Podczas seksu może schodzić, a nawet... no napinać się do granic. Nie chcę straszyć, ale może nieco "pęknąć" i tylko pogorszyć sprawę.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

altairsek  

Wymiatacz



Imię: Kamil

Wiek: 28

Doczy: 20 Kwi 2012

   

Wysany: 2016-12-05, 21:25   

ehh tak żem czuł właśnie :/ .No ale udało mi się załatwić interniste na jutro a urologa na następny tydzień także NIE NA 2018 ROK JAK KTOŚ TUTAJ PISAŁ :) jest sukces XD+ nie jest tak źle :P jak sprawdziłem to mogę go ściągnać chociaż do połowy jak nawilżę XD no dobra teraz się pocieszam.Tak wiem, ciii :P
 

altairsek  

Wymiatacz



Imię: Kamil

Wiek: 28

Doczy: 20 Kwi 2012

   

Wysany: 2017-04-07, 12:23   

Lol nie xd mi lekarz dał maść za 10 zł i po problemie. Smarowalem 2 tygodnie i przeszło. Podobno że tam stan zapalny był i to było powodem. Nie zawsze jest potrzebna operacja na szczęście :mrgreen:
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2017-04-08, 16:44   

no i fajnie.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com