Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Fea  

Wymiatacz

socjopatka



ImiÄ™: aneta

Do³±czy³a: 30 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-01, 19:26   

kiedy się nażrę :mrgreen: wyśpię i siedzę na koniu :-)

i kiedy wymyślę kolejną dziwną teorię
 

KaÅ›ka93  

User


ImiÄ™: Kasia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-01-01, 19:55   

Kiedy idÄ™ w nocy i pada deszcz. :D
_________________
"Gdy słowa zawodzą, przemawia muzyka."
H.C.A.
 

ScytheAnn  

Stały User

Kosa



ImiÄ™: Ania

Wiek: 30

Do³±czy³a: 01 Sty 2009

Sk±d: Rumia

   

Wys³any: 2009-01-01, 20:06   

No cóż... szczęście odczuwam jak jestem taka podjarana i sie z czegoś ciesze ^^ Najczęściej gdy jestem z przyjaciółmi i razem sie śmiejemy itp. lub gdy ktoś naprawdę :] jest dla mnie miły i mnie lubi i gdy mam kogoś z kim mogę dzielić moje szczęście ^^
 

alicy  

Stały User


Do³±czy³a: 17 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-05-12, 09:45   

Z tego co piszecie wynika, że dla każdego z was szczęście oznacza zupełnie co innego. W niektórych przypadkach naprawdę niewiele potrzeba, ale niektórzy ludzie stawiają przed sobą dość wysoką poprzeczkę i muszą sporo się namęczyć, żeby osiągnąć w życiu szczęście. Z tego co wiem, to w osiągnięciu szczęścia może pomóc teoria Joe Vitale - facet kiedyś był bezdomnym, a teraz może się poszczycić naprawdę sporą fortuną. Mówi, że właściwie osiągnął już szczęście i teraz dzieli się z ludźmi swoimi spostrzeżeniami. Można go posłuchać na czerwcowym szkoleniu, które organizowane jest w hotelu Hilton w Warszawie. Myślę, ze wielu osobom może to pomóc, więc warto się tam wybrać.
 

Veilea  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-12, 13:51   

Nie sądzę, żeby jakiekolwiek szkolenie mogło nam pomóc. Powód jest oczywisty - każdy ma własną niepowtarzalną definicję szczęścia.

Dla mnie na przykład szczęście oznacza stan, w którym czuję się potrzebna i nie oczekuję od życia niczego, czego bym nie miała - a więc dobrą atmosferę w domu, ukochaną osobę przy boku i jakiś cel, do którego mogę dążyć.
_________________
Bo prywatne słonko świeci najmocniej...
 

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2010-05-13, 09:29   

Dla szczęściem jest spełnienie marzeń (tych najważniejszych, podstawowych, możliwych do spełnienia) i spełnienie siebie.

Bardzo wielu ludzi nie zauważa szczęścia, nie docenia tego co ma, szuka dziury w całym (niestety, sama często to robię). Wielu ludzi byłoby szczęśliwych, gdyby to szczęście zauważyli.

Mi do pełni szczęścia brakuje kochającego partnera, dziecka, stabiizacji, zdrowia mojego i bliskich. W pasjach się spełniam, mam przyjaciół, mam perspektywy, więc jeszcze trochę samozaparcia, cierpliwości i uśmiechu od losu a powinno być dobrze.
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

Sputnik  

Wymiatacz

WÅ‚adca Kosmosu



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 32

Do³±czy³: 11 Maj 2010

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2010-05-13, 10:36   

endorfina napisa³/a:

Dla szczęściem jest spełnienie marzeń



Przy czym jest pewna myśl o której pisze Tatarkiewicz w ,,O szczęściu". Im mniej wymagań - tym łatwiej do szczęścia. Proste? Wcale nie.
_________________
Chciałby nad poziomy człek
a tu ciągle niż...
Nie uciÄ…gnie pusty Å‚eb
ciężkiej dupy wzwyż
 

shesatanek  

Mega wymiatacz

O N A



ImiÄ™: Adolfa

Wiek: 59

Do³±czy³a: 01 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-13, 20:38   

Szczęście - w moim życiu mało kiedy występuje, ale jest i zdarza się to wtedy gdy: jestem na koncertach, popijam liczne trunki ( czyt. winko ), śpię, słucham kochanej muzyki i czasami gdy od ludzi dzieli mnie kilka kilometrów - wtedy jestem bardzo szczęśliwa
_________________
www.top-radio.info kanał Rock Zapraszam
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-05-13, 20:41   

shesatanek napisa³/a:

zdarza siÄ™ to wtedy gdy: jestem na koncertach, popijam liczne trunki ( czyt. winko )


och, sad!

tak, jestem szcześliwa.bo mam z kim chodzić za rękę i do kogo się uśmiechać. nie mam powodów, żeby mieć swoje urojone depresję inarzekać mogę tylko na szkołę, bardzozadowalające.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Koniu  

User


ImiÄ™: Bartek

Wiek: 30

Do³±czy³: 27 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-05-13, 20:46   

pomału.. niech pomyślę, go błowa nie cusik boli
gdy słucham muzy xD mixuje se ją czasami w traktorze lub virtualu, gdy spotykam się z kumplami (choć nie zawsze) gdy jestem najedzony, i w końcu gdy idem spać
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-05-13, 20:46   

Szczescie to pojęcie względne. Dla każdego to będzie coś innego. Dla mnie szczęściem jest przedewszystkim moje maleństwo. Gdy na nią patrzę to jestem w pełni szczęśliwa i wszystko co kiedyś przeszkadzało mi w osiągnięciu pełnego szczęścia znika.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com