Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Przesunity przez: Makabraa | 2014-03-30, 22:50

Autor

Wiadomo

lexie  

Hiper wymiatacz



Imię: Ola

Wiek: 31

Doczya: 28 Sty 2012

   

Wysany: 2014-03-27, 12:07   

Miałam do tej pory tylko dwie szczoteczki elektryczne. Pierwsza firmy Prokudent, a teraz używam Oral-B. Zawsze dentystka i znajomi polecali mi tę drugą i już wiem dlaczego. Naprawdę jest to najlepsza szczoteczka, jaką miałam w życiu i zachęcam cię, żebyś właśnie zastanowił się nad tą firmą, mimo że szczoteczki Oral-B nie należą do tych najtańszych.

Dokładnie mam taki model: http://media.conrad.com/m...FB.EPS_1000.jpg

Jej jedyną wadą jest to, że trzeba ją dość często ładować (co kilka dni). Prokudent pod tym względem wytrzymywał dłużej.
 

lexie  

Hiper wymiatacz



Imię: Ola

Wiek: 31

Doczya: 28 Sty 2012

   

Wysany: 2014-03-27, 12:56   

Ja mam dokładnie taką: http://www.oleole.pl/szcz...e-d12-013.bhtml
Ta, co ty wkleiłeś, to Oral-B Vitality Precision Clean, a moja nazywa się Oral-B Vitality 3D White. Różni się końcówką chyba tylko.

Nie wiem, ile kosztowała, bo dostałam ją w prezencie. Jednak myślę, że trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu 60-70 złotych.
 

Lvcas  

Mega wymiatacz

Prawa ręka admina!



Imię: Łukasz

Doczy: 13 Pa 2007

Skd: Ty jesteś?

   

Wysany: 2014-03-27, 19:23   

tireq napisa/a:

Dziękuje za odpowiedź. Czy to jest ten sam model co TEN ? Ile Ty za nią zapłaciłaś?



Mam identyczną szczoteczkę, dałem trochę więcej, zatem w tej cenie kupuj śmiało. Akumulator trzeba ładować co 3-4 dni aby działała szczoteczka na pełnych obrotach. Końcówki zmieniam co pół roku najczęściej, generalnie polecam takie szczoteczki bo są o wiele skuteczniejsze w działaniu niż te ręczne.
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2014-04-07, 22:59   

Te szczoteczki kupowane w naturze- sklepie.
przytwierdzone, które należy wyciągać uprzednio prosząc o otworzenie magicznej kłódki kluczykiem panią ekspedientkę.
Która robi to niejako z wyrzutem w oczach: " dlaczego mi każesz robić te wstrętne rzeczy, tutaj dobrze mi się stoi bezczynnie i patrzy"/
_________________
W miękkim futrze kota
 

Lvcas  

Mega wymiatacz

Prawa ręka admina!



Imię: Łukasz

Doczy: 13 Pa 2007

Skd: Ty jesteś?

   

Wysany: 2014-04-07, 23:09   

DeSade napisa/a:

Te szczoteczki kupowane w naturze- sklepie.
przytwierdzone, które należy wyciągać uprzednio prosząc o otworzenie magicznej kłódki kluczykiem panią ekspedientkę.
Która robi to niejako z wyrzutem w oczach: " dlaczego mi każesz robić te wstrętne rzeczy, tutaj dobrze mi się stoi bezczynnie i patrzy"/




Dlatego lepiej taniej kupić w internecie :)
 

Damian-bijda

User


Doczy: 15 Pa 2014

   

Wysany: 2014-11-04, 13:14   

Ja bym od siebie polecał markę PARO (szwajcarska jakość). Jej jedynym dystrybutorem w Polsce jest grupa Canny. Aż dziwne, że szerzej się nie promują. Moja cała rodzina używa od nich szczoteczek manualnych. Są świetne, bo posiadają wymienne końcówki. Kupujesz raz i używasz cały czas. Zapalenia dziąseł znikają po dwóch, trzech tygodniach dokładnego szczotkowania.
 

Tomulek  

User


Wiek: 29

Doczy: 08 Lis 2014

   

Wysany: 2014-11-08, 10:10   

Jak szczoteczka elektryczna to tylko Braun.Miałem taką za kilkadziesiąt złotych i była całkiem dobra.
_________________
tonerdruk.pl
 

dinik

User


Wiek: 26

Doczy: 07 Wrz 2014

   

Wysany: 2014-11-08, 23:36   

Oral-B Vitality D12.513 Precision Clean - mam ją od końca 2012 roku i nie miałem z nią absolutnie żadnych problemów. Cenowo też wychodzi bardzo przystępnie, zarówno sama szczoteczka jak i jej dalsza eksploatacja.
 

klaudiarolok  

User


Doczya: 06 Maj 2015

Skd: Warszawa

   

Wysany: 2015-05-18, 17:05   

Ja polecam szczoteczkę soniczną- jest delikatna dla dziąseł, nie ściera szkliwa a super doczyszcza i zapobiega osadzaniu kamienia.
_________________
Brakuje Ci żarówki led? Zajrzyj na http://www.led-new.pl/oferta/zarowki-led/
 

Magda352  

User


Imię: Magda

Wiek: 22

Doczya: 28 Maj 2015

   

Wysany: 2015-05-30, 17:31   

Ja mam Oral-B. Bardzo polecam tę firmę. Mają dobrą jakość produktów. Szczoteczkę mam od ponad 2 miesięcy jest naprawdę wspaniała- usuwa cały brud z zębów i jeszcze minimalnie je wybiela :-P

[ Dodano: 2015-05-30, 17:32 ]
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2015-05-31, 10:22   

Magda352 napisa/a:

Ja mam Oral-B. Bardzo polecam tę firmę.



Ja również.

Absolutna zmiana. Nie wiem, czy byłabym w stanie wyczyścić sobie zęby zwykłą szczoteczką, w takim sensie, że ciągle czułabym na nich jakiś osad, co byłoby dość denerwujące.
_________________
W miękkim futrze kota
 

kamaladysz  

User


Imię: Kamila

Doczya: 07 Maj 2015

Skd: Kraków

   

Wysany: 2015-05-31, 22:36   

Ja polecam Philipsa Sonicare, świetna szczoteczka!!!
_________________
Jeśli ktoś potrzebuje to tłumaczenia w mieście Warszawa tutaj: http://www.tlumaczenia.waw.pl/
 

Hantal90  

User



Imię: Marta

Doczya: 13 Maj 2015

Skd: WARSZAWA

   

Wysany: 2015-06-01, 05:34   

Dla mnie ważne aby czyściła dokładnie a jaka firma to na końcu :-)
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2015-06-01, 09:40   

a jak mamy napisać jaka szczoteczka dobrze czyści nie przywołujac przy tym nazwy firmy...
Nikt tu nie pisze ze szczoteczka oral be jest dobra bo jest z oral b.
tylko dlatego ze jest istotnie dobra, głąbie

[ Dodano: 2015-06-01, 09:41 ]
a może mamy napisać żebyś wybrał niebieską bo dobrze czyści. albo tą z gumowym zakończeniem.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Dezerterka  

Wymiatacz



Doczya: 01 Wrz 2014

Skd: Wroc³aw

   

Wysany: 2015-09-10, 15:00   

DeSade, dobrze powiedziane ;)

ja czekam na jakąś promocję i musimy coś kupić.
Ale też patrzymy za oral b.
Przez większośc polecana...
_________________
Uśmiech, to zakręt który wszystko prostuje
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com